Skocz do zawartości

Scena 3D: Grzybek i Wieżowiec


Eloy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przeczytaj regulamin i dostosuj się do nazewnictwa wątków.

 

http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

Aby zmienić nazwę wątku naciśnij EDYCJA w pierwszym poście i Go advanced

Tam w polu "tytuł" wprowadź poprawioną nazwę.

 

Jeśli tego nie zrobisz temat zostanie skasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny "przywlaszczacz"?

Eloy, na twojej stronce jest taka praca: http://www.maxima3d.yoyo.pl/images/photoalbum/000000003.jpg

jakos watpie zebys byl jej autorem, widzac co tutaj prezentujesz... dodatkowo wyglada jakbys wymazal z naroznikow jakies napisy (i to paintowym sprayem). moglbys wytlumaczyc?

 

p.s. na dodatek jeszcze komentujesz wlasne prace... "krajst" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale tym że gość komentuje swoje prace to juz mnie rozwalił dokumentnie. No i przyłanczam się do apelu o ban :)

 

Edit:

Master: a nie jest dobre ? :(

 

Uwaga bezwstydna autoreklama:

a w ogole to sam kiedys coś takiego zrobiłem... :D

cthulhu2nl9.th.jpg

 

... to były dobre czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Z tą pracą to było tak: Obrazek bardzo mi się spodobał a akurat fascynowałem się właściwościami Glow-a w 3D Studio Max, wiec popytałem ta i tu. I dostałem zgodę na małą przeróbkę. Więc przerobiłem. Tak to wyszło. A z tym komentowaniem to jeszcze zabawniejsza historia. Mój kolega wszedł na moją stronkę. Akurat to było w szkole gdzie mamy zwariowaną sieć, że jak się zalogujesz na jednym kompie na jakąś stronkę to inni na innych kompach też są zalogowani. No i zaczął komentować. Zostawiłem te komentarze, bo moja stronka nie sławiła się ogromną oglądalnością. Tak to było. A te stare czasy. Glow i Lathe w 3dsmaxie. :-) A Tak ogólnie. Wy jak zaczynaliście, co? Zapewne tak samo zachwycaliście się swoimi pierwszymi pracami. A do nie których: Czy wy jesteście na tym forum po to aby bluzgać i nabijać sobie posty za idiotyczne wypowiedzi czy robicie z siebie idiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moj kolego, bo kazde forum ma zasadę "przeczytaj i pomyśl zanim napiszesz" wszyscy tutaj sa juz wiele dluzej niz ty, maja wieksze doswiadczenie i sami biora udzial w rozwoju tego forum jak i calego serwisu, wiec moga sobie pozwolic na krotkie komentarze, a ty zamieszczajac jakies fotki z zamazanym podpisem stwazasz wrazenie jakbys w stuprocentach uzurpowal sobie prawa do czyjejsc tworczosci. za przeproszeniem, w D***E mamy jaką masz siec w szkole i kto sie kiedy logował, fakty sa faktami, jak wystapiło nieporozumienie to trzeba bylo to wyjaśnic, a nie teraz się tlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Juz nie ma :). Toś nam się chłopie popisał. Nie dość że do finished works dajesz coś co naprawde aż ból oglądać i po prostu obrażasz ludzi którzy może nie są dużo lepsi, ale pracują i się starają, to jeszcze oszukujesz. Litości.

 

To jest miejsce krytyki prac, więc pozwole sobie ocenić i skrytykować. Brzydkie jak diabli.

 

Modelowanie 1/10

Teksturowanie 1/10

Rendering 1/10

 

Edit: "Otrzymałem zgode na drobną przeróbke". Jeżeli nawet, a co nie wierze, to się to zaznacza. Jak jesteś uczciwy to piszesz nawet kto jest autorem referek, tekstur itd. Oprzytomniej. Nie dość że zachowujesz się chamsko to jeszcze masz pretensje że ktoś Ci zwrócił uwage.

 

A co do pierwszych prac jakie opublikowałem:

http://www.3d.pl/galeria.cgi?t=item&id=10&ph=hynek

 

A było to renderowane w 3DStudio 3.0 (DOS) i MAXie 1.0 na 486 133 MHz z 8 MB RAMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednego plusa muszę wymienić :P w dziale linki na pierwszym miejscu jest max3d.pl :D

 

PS: Już sam się wystarczająco skrzywdził - dajcie mu spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności