Skocz do zawartości

Postać 3D: Knight (update 19.12.06)


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cwiczenie w Unwrapie i texturowaniu. Bo mi to nigdy nie wychodzi. Wlasciwie to moj pierwszy unwrap, bo texturowania plane'ów do tego nie zaliczam ;).

 

A przy okazji to ma powstac taki nietypowy rycerzyk. jeszcze nie wiem czy ma byc zly czy dobry.

knightcn8.jpg

 

I UVW

 

uvwnt1.jpg

Wiem ze dziwny, ale dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no hełmiofont jest świetny ! A widząc teksturkę miecza to domyślam się, że zbroja też będzie świetna ! Rzeczywiście... glany ma odjechane xD

 

Ps. Może daj mu tylko jeden miecz, bo z dwoma wygląda, jakby miał siłowniki w rękach :) Pozdro ;)

 

Edit :

 

Możesz trochę mu hełm powiększyć, bo wygląda, jakby miał głowę ściśniętą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, troche pozno na ten koment, ale pracy wczesniej widzialem tylko helm. Ale.. model super zrobiony, ladnie wyglada i modelowanie na poziomie. Jedyny i podstawowy problem jest taki, że zbroja nadaje sie tylko do postawienia w muzeum, jesli bys kogos w nią wsadzil to sie nie ruszy, nie ma ani możliwosci zgięcia kolan, ani łokci, ogólnie jak sie patrze to chyba nic tam za bardzo sie nie zegnie...

Moja rada, albo przerob, albo napisz ze to eksponat teatralny :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada jakby plecy mial na klacie :o

i helm raczej z tych, ktore nie uznaja podbrodków :)

 

wogole sam koncept sie kupy nie trzyma, buty jakies takie przyszlosciowe cala reszta nibyfantasy, a miecze z folii do pakowania paszy... :) ale i tak niezle hoooo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal bede walczyl o to zeby ten rycerz mogl sie ruszac.

 

Jeśli ten dziwny material na spodnie to tkanina, to ok, kolana przejdą, łokcie zupelnie nie przejdą, tak samo jak klata, tak jak to poukładałeś, zwlaszcza biodra i tą "belke" łączącą gore klaty z dolem, powoduje ze nie ma mozliwosci wykonania jakiegokolwiek ruchu, przez to te zebrowania po bokach tracą sens bo i tak nigdy się nie zegną.

Robisz bardzo fajne teksturki, dlatego nie psuj mieczy tym reflectem tylko przywal tam porządną teksture podniszczonego ostrza która będzie pasować do reszty. Ja jakos nie sądze zeby ta zbroja byla skorodowana, poprostu dawno nikt jej nie przetarl, metal bez znaczka "stainless" rdzewieje bardzo szybko na wilgoci, dlatego ten nalot jest jak najbardziej wskazany.

 

tu tak nabazgralem o jakie rejony mi glownie chodzi:

zbrojamg1.jpg

 

pozdrawiam i powodzenia

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach no wiec tak

-Spodnie idą do wymiany, bo wyglądają jak kalesony

-Mieczom na razie nie robilem textury,ale jest w planach(ten chrom to tylko tymczasowy)

-Rece tez sa do wymiany, bo wygladaja jak z puszek po konserwach

-Naramienniki do podniesienia

Jak ktos znajdzie jakas teksturke ktora pasowalaby na spodnie to bylbym wdzieczny

A co do zginania w tulowiu to jest zalacznik

dsc00041ja5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten rycerz na focie nie ma metalowych gaci i dol napiersnika ma rozszezony w taki dzwonek :) poza tym pod zboja nie nosilo sie zwyklych ciuchow (ale wiekszosc gier rpg(: ) tylko watowane przeszywanice czyli grube, napychane pakułami bluzy i spodnie. powiedz - chcialbys nosic na ciele 20 kilowy kawal blachy wrzynajacy sie do miesa przy kazdym poruszeniu? :)

 

alternatywa do tych portek co je masz teraz sa jeszcze spodnie kolcze albo taka spodniczka z kolczugi jak ma ten panopek z fotki

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności