Skocz do zawartości

Scena 3D: Zamek Camelot


Kedzior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie mi się podoba. Taki fajny klimacik z gry albo bajki baśniowej ;)

I tak jak napisali poprzednicy - woda (szczególnie przy zamku) jest okropna. Ten displace albo bump powinnien być znacznie mniejszy rozmiarów ustawiony ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromym zdaniem tylko 2gi plan jest OK, reszta jest bardzo slaba....tak jak Ci z reszta pisalem wczesniej......moze jeszcze post production zaslguje na uznanie. tak czy owak poziom wykonania elementarnych skaldowych, tj. modeli i textur stoii na dosc niskim poziomie. czek dis ałt : 1769.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi sie ta pracka podoba niestety, nie jest jakas fatalna, ale mnie nie powala, nuda. Podoba mi sie koncept i kompozycja (ale z tego jestem slaby, wiec moge sie mylic w ocenie). Jeszcze te pare pikseli kaluzy jest fajo. Reszta nie za bardzo. Modele prosciutkie, czasem duzo za prosciutkie, ja rozumiem, ze moze to jest jakas stylizacja, ale model drzewa jest bardzo slaby. Modelu zamku nie komentuje, bo nie bardzo jest co. Co to sa te wigwamy? Fosa fatalna. tesktury wszystkie bez wyjatku bardzo kiepskie. Mam wrazenie, ze miales fajny pomysl, ale troche Cie to przeroslo, bo koncept mimo, ze malo oryginalny (co nie jest samo w sobie wielka wada), to daje rade, ale z "egzekucja" tego pomyslu juz nie bylo tak dobrze. Moze w mniejszej scenie wyszloby Ci to lepiej.

 

PS

ja juz kompletnie nie rozumiem jakie prace dlaczego, za co i kiedy sa wrzucane na strone glowna, zadnego sensu w tym chyba nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

fajna pracka

powiem tak -bajkowo- dobre na okladke ksiazki dla dzieci,

mi sie najbardziej podoba drugi plan.

gratuluje ukonczenia!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze. W pewnym sensie moglbym zgodzic sie z kazdym po trochu. Z jednej strony biorac techniczne sprawy na warsztat mozna faktycznie wytknąć niską rozdzielczosc i rozmycie tekstur, ktos powie ze i modele niezbyt skomplikowane są, niech mu będzie :). Lecz musze mojej pracy bronić bo pomimo tych wad, klimat, kolorystyka i ogólny wizerunek jaki udało mi się osiągnąć nawet u mnie wywołuje banana na twarzy(mimo iż patrze nią od ponad dwóch miesięcy dzień w dzień )to wiem, że sporej liczbie osób się również podoba, a że trafiła na stronę główną, to znaczy że temu komuś kto za to odpowiada wpadła w oko mimo wyżej wymienionych wad...ja sie ciesze. :) .

Jeszcze raz dzieki za komentarze i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności