Skocz do zawartości

Sylwestrowa noc z niedzieli na wtorek...


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak mnie ktoś przygarnie to będzie spoko :*

jesli przyprowadzisz z dwie kolezanki (dla mnie i dla siebie - taki wymóg imprezy:) a ja juz raczej nie zdąze nikogo znaleźć do niedzieli) to żaden problem. oczywiscie wrocek, a tak poza tym propozycja jak najbardziej serio :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja planów nie mam :) , jakiś zapracowany ten grudzień. U nas w Częstochowie można iść na taki plac, tam jest zawsze Pogo, w kogoś z drugiej strony tłumu rzuci się butelką, zaraz oni coś odrzucą :D ogólnie zabawa wypas. Ale przede wszystkim to chciał bym sie wyspać bo cierpie na sychroniczny brak snu, plan B: Położyć się w niedziele o 8:00 rano spać wstać w poniedziałek o 11:00 rano.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC -> piąteczka, ja też jadę nad morze :D 16 osób, wyjazd już jutro z samego rana, wracam 2giego. Podejrzewam że chlanie będzie konkretne, ale zamierzam się bardziej kontrolować tym razem :) Na wyjeździe w wakacje praktycznie nie trzeźwiałem, co zaowocowało chorymi akcjami po powrocie - takiego kaca / zejścia nie polecam nikomu :D. Więc teraz raczej spokojnie - pare browarków na wieczór, w dzień nie piję w ogóle, no a na sylwester odpał na maxa ;)

 

Tak że nie płaczcie jak kilka dni mnie na forum nie będzie - Will be back! (zabrzmiało groźnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej! no to kto ma wolną chatę? robimy sylwka max3d.pl? :D :D

 

piksar, nielot, tweety, Drakula...

 

Pozdrawiam

 

I tu wlasnie trafiamy na problem - problem lokalowy

 

pamięta ktos adres Thorgala ?

 

PS.

problem ktory od wiosny przestanie istniec (jupi jupi jupi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, to w koncu jest cos organizowane we wrocku albo jakims innym miescie czy nie? bo moje sylwestrowy plany stoją teraz pod gigantycznie wielkim znakiem zapytania a nie chce mi sie zostawac na chacie... w koncu jeszcze ponad 1 dzien to moze uda sie cos zorganizowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lokalu nie mam, ale zawsze w ostatecznosci mozna pojsc na rynek czy cuś takiego. dla chcącego nic trudnego ;)

z tego co przeglalem pobieznie watek, to chyba jeszcze tweety i pixar nie mają planow, mozna by PMy popisac, czy to nadal aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności