Skocz do zawartości

Postać 3D: BA MF = PJ


Gordy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok,

Cały podstawowy modeling juz za mną. Oczywiście moge dorzucić coś w między czasie ale to będą detale.

Teraz kochany Unwrap i Zbrush aby nadać temu tworowi życie czy jak kto woli ludzki wymiar. Tu może niestety nastapić dłuższa przerwa (Unwrap).

 

fullfigureev3.png

 

fullfigure1gz3.png

 

fullfigure2jx9.png

 

fullfigure3zw9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mym skromnym zdaniem broń osobista [to chyba beretta] jest ciut za mała. Poza tym karabin powinien mieć trochę dłuższą kolbę [na referkach może być taka, ale oryginał ma kolbę z regulowaną długością]. Żołnierz jest wysoki i niewygodnie byłoby mu strzelać :) Mam jeszcze wątpliwości co do mocowania kolimatora [wydaje mi się, że powinien być bliżej].

Poza tym pracka jest zaje.... bardzo ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń osobista to FN 5.7. Wybrałem ja dlatego (moje widzimisie) bo ma fantastyczną penetracje przy kalibrze 5.7 (lepszą od każdej innej). Dozwolona tylko dla służb rządowych i wojska.

Kolba wysunięta jest nie-praktyczna dla karabinu z krótką lufą lub przy zejściu z helikoptera.

Zamontowanie Aimpoint'a to tez sprawa osobista.

 

Dzieki za komentarz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem galeryjkę na stronce którą podałeś i ona mnie do tego komenta zainspirowała. Tam co poniektórzy mają wysuniętą kolbę. A co do broni osobistej to PJ chyba używają beretty lub jak delta colta 191A. Oczywiście mogę się mylić ale takie informacje gdzieś, kiedyś znalazłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności