Skocz do zawartości

[wip]Postać 3d: Krzychu


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje ze teraz to troche przekombinowałes! troche tu z rycerze, troche z mnicha troche z wędrowca troche ze złodzieja troche z mordercy!! bys zrobil prostą postac ukierunkowane na jedno i ladnie otexturowal i by bylo spokens...teraz to jeszcze mu bazooki brakuje!i robociej reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie wydaje ze teraz to troche przekombinowałes! troche tu z rycerze, troche z mnicha troche z wędrowca troche ze złodzieja troche z mordercy!!
z rycerza na pewno nie. juz raczej faktycznie wygląda na sprzedawcę. dlaczego? bo każdy rycerz wie że miecz się nosi po lewej stronie :P spruj wyciagnac miecz pochwy za pomocą prawej ręki jak masz go przypietego po prawej stronie :)

1ec9bc60493ece3bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUAHAHA :D oczywiscie Krzych jest leworęczny o czym świadczy naramiennik i karwasz do obrony na PRAWEJ ręce oraz podwinięty, umożliwiający fechtunek rękaw na LEWEJ :)

 

co do ilości ekwipunku- Krzych jak już pisałem ma być wędrownym szermierzem, coś właśnie w stylu Obieżyświata. w tym momencie poza bronią potrzebuje on czegoś żeby sobie podjeść, gdzie się kimnąć, itd.

 

mam nadzieję, że mi ledyr wybaczy że się wtrącam, ale jako że razem z nim Krzycha obmyślałem moge się chyba wypowiedzieć :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniesz mapowac przyjzyj sie twarzy, jest płaska, odstep od nosa do gornej wargi za daleki, broda za blisko ust gdzie bys mu zmiescił zeby ? Pociagnij nos do przodu i dodaj mu troche kosci policzkowych, nie zapomnij o oczach nie maja kształtu :)

 

Wiem ze sie nie obrazisz bo wlasnie liczysz na takiego kopniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ale jezeli to nie bedzie animowane to ten koc moglby byc walcem a nie calym hmm zwinietym kocem :p A jak tak detalujesz koc to szkoda ze cialo ma tak zmala zdetalowane :> pozatem teraz z tym plecakiem wyglada tak nowoczesnie, lepiej by do niego pasowala torba przewieszona przez ramie jako worek z zwiazanym koncem z dwuch stron ^^ bo teraz to taaki z niego harcerz troche :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle ile mogłem to poprawiłem, i tak czas mnie goni - powininem juz miec model z teksturami skonczony :D

 

mapki zrobie jednak tylko 1024x1024

czesc normala, reszta dorobie juz na podstawie diffusea

krzychqb0.jpg

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem na gg naprawdę pięknie Ci wyszło.

i poza wymienionymi na tymże gg błędami dorzucę i tu co jeszcze zauwazyłem:

-sznurek opaski odstaje dość znacznie od głowy

-miecz jakoś dziwnie się cieniuje

-wąsy weszły mu na górną wargę a chyba powinien być kawałek "niezarośnięty"

- niepodobny ;D

 

oby tak dalej!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie drodzy forumowiczne :D

chcialem sobie dzisiaj diffusea zacząc malwoac ale jakos nie moge znalesc zmapowanego modelu wiec robie jeszcze raz :/ hmm super co nie ? :D

zrobiłem głowe w sumie to jeden z wazniejszych elementów kazdego ludzkiego moedlu wiec pomyslałem ze milo byloby wysłuchac wasze jkonstruktywnej krytyki na jego temat :D

krzychuheadsqs3.jpg

jeszcze dorobie jakis zarost i moze noise na skórze czy jak to sie nazywa heh a no i nie zapominajcie ze bedzie w kapturze i ze czesc twarzy nei bedzie widac

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki!, okazalo sie ze jednak normal z diffusem inaczej sie prezentuje niz szary material :D i musialem troche zmienic normala

haeddddyi3.jpg

kurcze mam wrazenie ze ta twarz wyszla jakos gumowo :D wiece jak to poprawic bo ja nie mam pomysłów, moze render zly albo cos? :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gumowa jak dobry spec zrobisz.

IMO trochę "wygnieciona", popracuj jeszcze nad rzeźbą twarzy, nad jej "ociosaniem".

Lepiej jak rysy będą lekko za ostre, przesadzone, niż, jak się to powszechnie określa, "wyglucone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolo to prawda za wysokie ale w sumie mozesz jeszcze kaptur dac opadajacy bardziej na twarz to powinno wtedy wygladac dobdzie, albo no pod kapturem takim daj mu podstodem inne nakrycie glowy :p jakies szmaciory albo kolczugowe cos :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

kolo zapowiada sie fajowasnie, ale z czolem to troche przecholwales chyba ze mu dodasz jeszcze jakies futro na czaszkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności