Skocz do zawartości

Postac 3d: "Lipstick"


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

Yo.

 

Daaawno mnie tu nie bylo, bo dawno nic nie robilem "dla siebie".

 

Postanowilem stworzyc jakas postac korzystajac z Zbrusha i jeden z moich conceptow wydal sie odpowiedni.

 

 

Chociaz "wiem najlepiej", to mimo wszystko chcialbym posluchac opinii w trakcie pracy, zeby nie gubic obiektywizmu.

O pomoc "techniczna" tez pewnie czasem poprosze.

 

 

Zalozenie jest takie, ze tworze siatke odpowiednia do animowania, w razie gdyby naszla mnie na to ochota. Dlatego wersja pod ZBrusha bedzie dosyc dokladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podstawa bardzo fajna , może pokusisz się jeszcze o kilkanaście poly na pysk.

 

Po koncepcie się wydaje że to nie ma piersi i ma płaski brzuch a tu jakieś innowacje ...ale w końcu to twój zamysł.

 

Fajnie że coś znowu wrzucasz , aż mi się animacja tego kucharza przypomniała... 'makes it tasty and delicious' ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,

 

wrocil drag ;)

 

przypominam sobie jakiegos wipa w Twoim wydaniu, jakas babcia albo dziadek na fotel w cartoonowych klimatach, chyba razem z Marcinem to bylo robione? A, jeszcze jakis kucharz chyba byl, mniejsza o to :)

 

osobiscie bardzo milo wspominam Twoje wipy :) jakies takie zawsze 'konkretne' sa :)

 

zycze zeby tutaj bylo podobnie!

 

powodzenia i czekam na update

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety: hmmm, tematem jest postac, wiec nie sadze, zeby chcialo mi sie bawic w dopieszczanie enva. Chociaz kto wie... moze w ramach "odskoczni". Na pewno bede to robil na koncu, wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, ze oleje to zupelnie;) Najwyzej cos podmaluje;)

 

 

Pionier: Hehe, mowisz o tym: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=16847

 

Ostatnio nawet probowalem do tego wrocic, bo praca wydawala sie prawie skonczona, ale nie dalem rady. Moje spojrzenie zmienilo sie i zbyt duzo bym tam teraz zmienil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nieprzywykne ze drug to reanimator :D dlatego na f3d wchodze :D aby druga poogladac :D :D

od tylu wyglada super :) z przodu niebardzo :)

trzymalbym sie bardziej conceptu bo jest cool :D choc niewiadomo co wymyslisz po twoich pracach mozna sie spodziwac czegos fajnego ;)

 

dla mnie niezapomniany jest francuski kucharz :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nieprzywykne ze drug to reanimator :D dlatego na f3d wchodze :D aby druga poogladac :D :D od tylu wyglada super :) z przodu niebardzo :)

 

hehe, dziwnie zabrzmialo :D ja tam az tak sie nie lubie z drugiem zeby pisac ze z przdu u niego niebardzo hehehe :P

 

a tak powaznie, dokladnie o tego wipa mi chodzilo, wciaz trzyma poziom... Dr uG Queen Style, duzo dobre jak to mowia :) szkoda, wroc kiedys do tego albo daj komus (marcinowi?:) ) do skonczenia bo szkoda takiej roboty

 

tak tylko pisze bo lubie takie klimaty, mimo ze nigdy sam sie z tym nie zmierzylem

 

ok, koniec OT

 

czolem

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem MiB, wiec nie wiem jak wygladaja. Moze i lepiej, nie bede sie sugerowal;)

 

 

Chwila przerwy zwiazana z obowiazkami i juz temat lekko wrocil. Rezygnuje z postaci kobiecej.

Pomazialem troche po glowie, coby ja uzdatnic, uatrakcyjnic.

Zrezygnowalbym pewnie z ust, ale chce, zeby wielkie wargi kusily, by je pomalowac szminka ;) ;) ;)

 

Gdy tylko bedzie jakis update 3d - wrzuce.

 

 

P.S. Geba moze niekoniecznie bedzie otwarta, ale chcialem pokazac co sie dzieje z tymi kawalkami skory (?).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik naprawde niezły tylko dodaj na grzbiecie ten grabik bo narazie to on za prostyjest (chociaż mi to nie przeszkadza ale jeśli chcesz go mieć takiego jak w concepcie to powinnien mieś większy garb i te rogi na grzbiecie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności