Skocz do zawartości

Architektura-wizualka:szeregówki


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tamta dla tego samego klienta była. inny układ i inna lokalizacja. Teraz chciał miec takie same budynki tylko inaczejustawione. Tamta była "lepsza" bo łatwiejsze ujęcie (i może bardziej się postarałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacje calkiem poprawne :] ale projekt i architektura to straszna masakra ... :/

wiec poprzyczepiam sie do obrazkow jezeli nie masz nic przeciwko ;]

 

- moglbys zmienic mape okien - byloby bardziej roznorodnie - jak wstawisz te "charakterystyczna" nawet w jedno okno to i tak wszyscy beda wiedziec ze to Twoje rendery

- rejestracja tej amerykanskiej fury jest odbiciem lustrzanym ;]

- nie pasuje mi posadowienie drzewa - jakby z plotu wyrastalo - i mogles mu troche levele podciagnoac bo nadal plasko wygloda

- mapowanie drewnianych belekwiezby nad oknami

- kominy ani w widoku z gory ani z boku nie maja otworow na przewody wentylacyjne

- jakos dziwnie nie wyodrebnione sa wejscia na posesje :/ no i brak chodznika przed murkiem jest tez troche dziwny , bo mapa drogi nie daje wrazenia ze to ciag pieszo-jezdny

- sciany szczytowe tych budynkow pokazuja juz totalna architektoniczna impotencje !! Otwory jak w schronie, a nie w domu jednorodzinnym.

 

Ogolnie nie podoba mi sie, jak widac nawet przyzwoity render nie pomoze takiemu projektowi :/ w sumie drazni mnie tez ta kolorystyka zlamana wszechobecnym brazowa-rdzawym pylem ...

 

zycze zlecen bardziej ambitnych .. efekt bedzie ciekawszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi za komentarze. Mothman , wszystko prawda, niektórych detali brakuje bo nie bylo na to czasu i nie wpływają znacząco na cały widok. Architektura jaka jest każdy widzi :) i nie będziemy tutaj o niej dyskutować bo nie miałem z nią nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy - No bardzo przyjemna wizka.

Brak tych detali o których pisze MOTHMAN jak dla mnie nie wpływa szczególnie na oddanie charakteru projektu choć to nie znaczy że nie można by tego poprawić - zwłaszcza otwory w kominach :)

 

Podoba mi się szczegółowość dachów i rynien, ładna trawa z bliska ta z góry coś mniej mi leży :p

 

Pytanie: Czym renderowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizka świetna ( kiedy będą moje tak wyglądać?). Przyczepię się jedynie do komunikacji. Inwestor posiada dużo gotówki skoro stać go budować drogę , która obsługuje domy tylko po jednej stronie. Uciekał bym też z wyjazdami z posesji na drogę główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z forumowiczów zwracaja uwagę na brak chodnika przy posesji. Przy tak niewielkim kompleksie zupełnie wystarczyłby ruch pieszo jezdny i droga szer. o ile pamietam ok. 4 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt projektem, to jak co kto zrobił zalezy od pińciuset uwarunkowań ;) nie czepiajmy sie tymbardziej ze trojkatne dzialki to przesrana sprawy dla zabudowy jednorodzinej :) ciąg pieszo jezdny mhm - mie se podoba jak jest... asfalt ma swe zalety ekonomiczno - rekreacyjne, po co przy zerowym natezeniu ruchu chodnik?! Jak maly dzieciak Wojtuś jezdzi na BMXie, mala zuzia chce sobei narysowac kwiatuszki kreda, mamusia chodzi na szpilkach, a tatuś z midlife crisis chce pojezdzic na wrotkach z 17-letnia corka sasiada to co wolą - asfalt czy kostke? ja tymczasem mam pytanie techniczne (wiem ze ze mnie rookie) - JAK ZROBILES DRZEWA?? TO 3D, mapa czy RPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewa 3d, z onyxa przekonwertowane na vray proxy (pożyczone od Bobbiego Dygital'a za co mu jeszcze raz dzięki)

 

co do asfaltu na osiedlu to właśnie go zmieniam na kostkę na rządanie klienta, w sumie jak go robiłem to nie zastanawiałem się dużo, a rzeczywiście rzadko się robi asfalt na takich drogach między domkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ja mogę prosić o taki domek??? a tak poważnie to fajna robota. Szkoda że w samochodzie nie dałeś odbić. Mogłeś umieścić obiekt w miejscu szyb aby odbijał domki ale to taka uwaga czepialska hahah

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności