Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes C Class


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu udalo mi sie zakonczyc projekt po zmudnych parudniowych testaach studia;] Stanowczo za długo siedzialem przy tym autku, no ale co zrobic:P Pewne rzeczy z pewnoscia bym poprawil, na pewno swiatla, bo nie jestem z nich do konca zadowolony:/ ale ciezko bylo mi uzyskac wczesniej zamierzony efekt w takim studiu:/ Czarne kierunkowskazy to zamierzony efekt, wydaje mi sie ze dodaja charakterku troche:P Pewnie znajda sie jeszcze jakies niedociagniecia, no ale wydaje mi sie ze jak na pierwsze studio to nie jest zle:] C&C welcome...

 

mercedesendps3ef1.jpg

 

i jezscze raz oponka;]

felaendpsik4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jestem niezadowolony... spodziewalem sie jakiegos hiciora a tutaj widac niedorobki (brak wnetrza) w niektorych miejscach skryl sie gdzies szczegol (nie jeden) nad ktorym tak ciezko pracowales... Ogolnie bryla auta gicior ale mnie nie "kopie".... :( Popracuj jeszcze nad nim - szkoda tak fajnego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model z tego co widzialem w WiPie baaaaaardzo ladny! render troche gorszy, glownie material swiatel dziwny, no i kolory mi sie nie podobaja ale to juz subiektywne odczucie. Wolalbym jednak czysty render, wiecej szczegolow by bylo widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Modeling - świetny

Studio - świetne

Lakier - świetny

Reszta materiałów - gorzej :/

Studio jest takie samo jak w WIP'ie??

PS mógłbyś pokazać jak wygląda krzywa fallof'a dla odbić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zwrociliscie uwagi w wipie na niedorobki:/ w sumie studio malo sie zminilo. do swiatel sie przyznalem, nie zdolalem osiagnac dobrego efektu z tym studiu( material jest ok, vrejowy chrome) heh pewnie jeszcze do niego wroce, moze zdolam cos jeszcze wyciagnac z niego, na razie nie mam sily juz do niego:/ aha tam w srodku(moze malo widoczne) sa siedzonka, wiec jednak cos jest;]

dzieki za komenty, te mile i te troche mniiej rowniez:P

Patry nie mam sily otwierac maxa dzisiaj;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiają ;) mi sie podoba bardzo render jak i model, lakier bardzo ładny taki stonowany, materiał lamp też fajny zwłaszca w środku bo obwódki takie czarne i nie zabardzo to wygląda. Te lusterka to merc ma takie brzydkie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgadzam się z Wiktorem (nie mogę się przyzwyczaić do tej ksywy :-P)

czekałem na ten render...

Choć rzadko zaglądam - Twój model zwrócił moją uwage - jest naprawdę dobry! Tak więc uważam, że powinieneś nad renderem jeszcze popracować - Warto! Wqrw*** mnie gadanie, że za dużo czasu siedziało się nad jakimś modelem... posiedź nad renderem tyle co nad modelem a wszystkim szczęki opadną - to chciałem zobaczyć!!!

Pozdrawiam i gratuluję (modelu :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

super, bardzo mi się podoba, jak byś cos z lampami zrobił byłoby jeszcze lepiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za bardzo chciałeś skończyć i się pospieszyłeś z tym i owym, ale i tak chwali się, że skończyłeś. :)

powiedzmy ze pospiech akurat w tym przypadku byl wskazany:/...pospiech to twoj wrog:P Trudno jeszcze wroce do tego, bo te swiatla to beda mi sie snic jeszcze chyba przez dlugi czas:P

miwt- pisalem ze do tylu jeszcze wroce:]

dzieki reszcie za komenty:] na evermotion dostalem avarda, ale szczerz to nie wiem jak to traktowac, bo nie znam blizej polityki nominacji tamtego serwisu. Chcialem zeby praca zostala doceniona tutaj, no ale musze sie bardziej postarac:] Cenie sobie tutejszy wysoki poziom:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

- więcej światła na przedni spojler - bo ładny a jakoś tak w cieniu :)

- większe felgi, większe felgi i większe felgi, he he... i czemu tam też tak ciemno?! Nic nie widać! A szkoda bo troszkę pracy w nie włożyłeś. Dobrze, żeby to też było widoczne (nie tylko na osobnym renderze koła!)

- lampy przednie... sam wiesz.

- szybki za ciemne (również) bo wnętrza nie widać...

Może jeszcze kolor zmienić na żywszy, bo puki co to strasznie smutno to autko wygląda ;-)

Zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko naprawde ;) Jak większości, tak i mi wydaje się że więcej byś z tego wycisnął, ale rozumiem że już Ci się nie chciało ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi - a będzie render z tyłu?? Tyle się przecież nad nim napracowałeś... :)

Jak uzyskałeś takie miękkie odbicia?? To zblurowany lakier, fallof/gradient w opacity białych plane'ów czy jeszcze jakoś inaczej??

I plisss pokaż jak wygląda krzywa fallofa dla odbić lakieru ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

- więcej światła na przedni spojler - bo ładny a jakoś tak w cieniu :)

- większe felgi, większe felgi i większe felgi, he he... i czemu tam też tak ciemno?! Nic nie widać! A szkoda bo troszkę pracy w nie włożyłeś. Dobrze, żeby to też było widoczne (nie tylko na osobnym renderze koła!)

- lampy przednie... sam wiesz.

- szybki za ciemne (również) bo wnętrza nie widać...

Może jeszcze kolor zmienić na żywszy, bo puki co to strasznie smutno to autko wygląda ;-)

Zrobisz jak uważasz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 

ja bym wywalił czarne tło i inaczje skadrował i bym puścił troche światła do środka do lakieru bym sie nie czepiał a model jest bardzo fajny

pozdrawiam

 

wydaje mi sie że te koła nie pasują do tego meśka

są za bardzo sportowe

pozdr..

 

...:/ wszystkim nie dogodze. Kazdy by chcial co innego. Powiem tak, swoje zalozenia zrealizowalem. Od poczatku go widzialem w takim kolorze, bo imo najbardziej pasuje do tych fel. Za pewne da sie zauwazyc ze chcialem zachowac projekt w czarno bialej tonacji. Ehh teraz to nie wiem czy w ogole warto sie za to zabierac, bo tak czy siak zawsze cos nie ebdzie pasowalo:/ jakbym juz mial cos zmieniac to: troszke inny material szyb, ciut rozjasnic kola, no i przod( ale tutaj chodzi mi bardziej o grila zeby byl widoczny troche, bo jest tam:P) Aha i dorobic jakies pierdolki we wnetrzu:]

patry pozniej pod wieczor odpale maxa i skumam na tego falloffa, ustawienia lakieru masz, wiec wiesz skad sa miekkie odbicia. ehh to tyle, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnieZi :) tak jak piszesz - zawsze będzie coś nie tak i zawsze coś komuś się nie spodoba... Najważniejsze żebyś sam był zadowolony z efektu swojej pracy! A nie jesteś do końca... więc...

Większość ludków kończy model bo im się już nie chce/bo nie mają siły... po czym zabierają się za kolejny którego na 99% też nie dokończą... Szacuneczek więc dla tych, którzy walczą do końca!

Chcę powiedzieć, że model masz piękny... i tak jak sam czujesz parę drobiazgów sam mógłbyś poprawić bo nie dają Ci spokoju.

Zachęcam więc! I życzę zadowolenia ze swojej pracy!!!

 

PS. Mi również nie raz brakuje siły i przede wszystkim czasu, ale zrobiłem kilka modeli i każdy(!) z nich, na tyle na ile potrafiłem - skończyłem!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaj..sta wizka!!! Gratki!!! Bardzo fajnie zaprezentowany model, moze niektóre detle niewydobyte odpowiednio no ale wkoncu nie mozna tez co 10 cm umieszczac źródeł światła. Jedynie co mi sie nie podoba szyba i ten czarny w refletorach przednich. Batrdzo ładne opony!

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei martw sie juz taki los prac wystawianych na ocene publiczna wazne ze swoje zalozenia spelnilesz i praca jest na poziomie high warto wrocic i poprawic co chcesz choc i ten etap jest naprawde juz do pozazdroszczenia skilla;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności