Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Blok


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

Yo.

Pokaże wam miejsce w którym mieszkam :) Lewa klatka parter po prawej stronie :)

3 dni roboty - na dniach napisze co i jak zrobilem. Moglem zaoszczedzis sporo poligonow ale postawilem na szybkosc jakosc i wygode co moim zdaniem oplaca sie w tym przypadku.

Sorry za wielkosc obrazkow ale tylko przy wiekszych renderach widac coniektore szczegoly.

blok01.jpg

 

blok02.jpg

 

blok03.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam model bardzo przyjemny, ale już teksturka to kwintesencja smaku i zapachu. Za każdym razem nie mogę się nadziwić, jak ostre i czyste Ci wychodzą :) Mógłbyś kiedyś podzielić się swoją wiedzą pokazując technikę w jakimś mini tutorialu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

teraz pojechales po całosci , u mnie na retkini takie stoją :D, przydałoby sie moze jakies graffiti na murach czy klatkach, bo teraz wszedzie wszsytko jest usmarowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo.

 

Zrobilem na szybko taki maly MAKING OF ktory znajdziecie:

 

TUTAJ

 

All: Dzieki za dobre slowo panowie :)

Mcode: masz rację wszystko zrobione z Elementami

Kuba_: txt to nic specjalnego opisalem mniej wiecej - poza kontrastem i sharpenem za duzo nie ma do opisywania :)

Ziomus: No bez przesady :) Nie powiem kto teraz wygral minibitwe :)

Ferni : okna sie powtarzaja ale jakos nie chcialo mi sie robic kilkadziesiat roznych :)

ledyr : kiedys cos probowalem przy postaciach ale chyba to nie dla mnie - bede jedynie tlo dla twoich postaci robic :))))

Michnik : trzymam za słowo z tym Panem :)

 

Pozdro wrzuce jeszcze na dniach jakies rendery drugiej strony - jakbyscie mieli pytania to smialo pisac ale mysle ze wiekszosc opisalem w linku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrius - pudlo.

Bro jutro na bro? na 19 w rocku? Odezwij sie jutro. Chce sie jutro najdalej w poniedzialek wysylac i czas podjac decyzje.

Aha klicor, sorki ze ci sie wpieprzam bro, ale ostatnio chodze ... no jakbym mial okres, najsmieszniejsze jest ze w duzej mierze wyglad gry nie zalezy od grafikow, owszem tez ale smieszne bo smieszne, ale managment ma najwiecej do powiedzenia, badz niepowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze od managmentu bo jak widza ze im Bro zawyza poziom i reszta grafikow robi "kaszaloty" to latwiej jest jednego kolesia znizyc do poziomu niz cala reszte ;) dzieki czemu otrzymuja "spojnosc" graficzna LOL

hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności