Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Valkiria ::JESZCZE NOWSZY UPDATE ::


Rekomendowane odpowiedzi

Tu się zgodze..

Drugi plan-Cudo...a nad pierwszym trzeba posiedziec...

A co do miniki.... Musisz po prostu niczym prawdziwy Ekspresjonista ja stworzyc..! Twarz ktora widzimy jest bardzo .hhhmm...Jest po prostu płaska..i nie wyraza zadnych emocji..No i to dziwne swiatło na twarzy trzeba poprawic...no i kamizelka jakas taka .....eh Zły jestem ...

 

Jak juz powiedziałem 2 plan rewelacyjny..Kolor klasa no i Klimat..

Pozdrawiam Kuba.

Zycze zajecia wysokiego miejsca i.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakas taka cisza przed burza na forum :] Wrzucam przedostatni update - pae rzeczy jescze jest do wyciagniecia i zdetalizowania. Wiking poprzedni mial tak dramatyczna anatomie ze zrobilem go raz jeszcze - mam nadzieje ze jest lepiej. Troche zaszalalem z oswietleniem ale mysle ze buduje taki lekko basniowo fantastyczny klimat

 

Czepiajcie sie wszystkiego :]

 

val6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valkiria super .Strzal wydaje mi sie jest zbyt wiele.Jesli to lekko uniesione kolano to kolano to jest w zlym miejscu u wojownika.Zroznicowalbym moze te faldy na jego odzieniu,.Drugi plan jest rzeczywiscie super klimacik tez.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop jak dzwon ci wyszedl! Kawal wojownika (daje mu 170 cm), ale najbardziej to mnie rozbroil jego warkoczyk;) Pelna dramaturgia smierci!;P

 

Taka jedna malutka uwaga. Poza tym ze wszystko jest na totalnym wypasie, to materialy na tym planie wydaja sie byc podobne - gdybys jeszcze bardziej zroznicowal zjawiska swiatla, napewno by nie zaszkodzilo.

 

Pozdro i owocnych naspeedowanych nocy:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności