Skocz do zawartości

wiz: ja też łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak zwykle bardzo ladnie SWRSC. Ladny render, swiatlo i materialy. Nie przekonuje mnie jednak kwiatek w lazience. Mankanentem wedlug mnie jest brak calkowitej zabudowy kabiny prysznicowej, Mi osobiscie nie chcialoby sie po kazdem prysznicu latac ze scierka po calej lazience.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję to tak.. Stać cię na więcej odnośnie projektu ( albo cię przeceniam , mi osobiście nic tam się nie podoba, po prostu taki ma gust :) a do rederu to wiem na pewno ze w mentalu znacznie lepiej byś to zrobił!! Czemu nie możesz się zdecydować na jeden system rederujący??Zawsze mnie to zastanawiało:)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wizka, klimatyczny projekt

chociaż troche mi się nie podoba to coś na czym wisi czerwony ręcznik i lampki nad lustrem (takie nie w moim guście:)

Zastanowiłbym się też czy jednej ściany (może tej z lustrem nie zrobić z innego materiału/w innym kolorze - ale to takie moje drobne dywagacje:)

 

Bardzo dobrze wyszło światło we wnękach, generalnie światło i materiały - SUPER

 

pytanko: "ziarno" zamierzone czy brak czasu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To nie wina rendera tylko usera" hehe, nie mam na niego siły. vRaya szybciej mi się ustawia do wnętrz.

Mentala zostawie tylko do reklamowych renderingów, bo w tym przypadku znowu mi się tego szybciej ustawia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko mam jedno...

 

a gdzie splukuje sie wode z toalety? ;> hehehe...

 

a tak to mi sie podoba obrazek - daje rady ziarno przyjemne nawet, fajne obramowanie lustra. choc nie wiem, czy pasuje akurat w ten klimat wnetrza. samo wnetrze calkiem fajne. dobra nie nudze juz, ide spac!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności