Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Skoda Roomster


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tam nad ta szybka to tak srednio mi wyszlo... :/ Nie mam na to koncepcji dzisija - moze to jutro skoryguje. boczna szyba i slupek to daly popalic - ogolnie z tego powodu bylem w salonie Skody... tam jest taki dziwny profil... ale szczerze mowiac jestem zadowolony z tego bocznego slupka... :) Siatki nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź przestań... Może i ładny (jak kazdy Twoj samochód) ale co z Mustangiem? Rzuciłeś najlepsza fure świata dla jakiejś Skody, nie ładnie:P Mam nadzieje że dokończysz "konika".

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom Fighter: bo wiesz... ja tylko modelling a renderow to juz nie robie... :P

Eden-3d: lubie samochody dlatego je dlubie :) Co nie oznacza, ze innych obiektow nie potrafie (sorry za skromnosc) heheh ;)

pecet: czasami zdarzy sie ze nie sa dla przyjemnosci - to fakt :) Ale latem zaczne pewien projekt tylko i wylacznie dla przyjemnosci :>

Dawcio_m: bardzo ladny to on nie jest i kazdy to wie, wiem to tez ja. Ale jestem zadowolony ze praktycznie w bardzo krotkim czasie udaje sie mi cos stworzyc poprawnego (na swoj sposob)...

vision3d: pokaz pokaz - daj linka czy cos, chetnie zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

miodzio :)

to co chudy zaznaczyl no racja ale takie dziadostwo ciezko w maxie poprawic mozna przy takiej robocie stracic zycie :D

a i wydaje mi sie ze jeszcze troszeczke szyba boczna wydaje sie wklesla :) ale to tak minimalnie, czepialstwo ;)

 

bedzie wnetrze? :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

mi się strasznie podobają oponki w tym modelu

napisz proszę czy to sprytny bump czy bieżnik był modelowany

no i of course czy to jakaś improwizacja czy konkretny model (jaki??)

 

dzięki i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawcio_m: to jest ten typ bledu, ktorego sie nie chce czlowiekowi poprawiac na sama mysl ;P

Diesel: moge szybciej :) Tylko chcialbym miec wiecej z dnia zeby przenzczyc czas na modelowanie.

obo: "cieszem siem" :)

nielot007: szyba jest ok - jest plaska jak stol... :) Tutaj mi musisz uwierzyc :) Wnetrza nie robie - szkoda nerwow ;P

marcin_mocny: Bieznik wymodelowany... co do modelu to konkretna improwizacja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu w ogóle nie wchodzić, bo kto to widział takie "coś" modelować... ale myślę co mi tam - na chwilkę zajrzę jak temu panu idzie... nio i prosze idzieeee, ach jak mu idzie :-P

Zdolny człowiek to i pochwalę - Bardzo ładny (szybki) modeling Wiktor! Oby tak dalej! Mam nadzieję doczekać finału!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no a juz myslalem mrkrzysiek, ze cie do armii wcielili... ;) A fele mam od takiego goscia co mieszka w miejscowosci o dumnej nazwie Siedlce... wogole jakies bezguscie z tymi felami ;P

 

HXL: sam sie dziwie ze wymodelowalem "takie cos" :)co do finalu... yyyyy... jakby Ci to powiedziec... ja to uznaje za koniec :) Moze latem sie pobawie w renderingi moich autek z materialami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności