Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

skoro są speed-wektory, to i ja swojego umieszczę - na urodziny dziewczyny portrecik, który dam do nadruku na koszulkę - prezent gotowy :)

 

nie często mam okazję robić coś więcej w wektorach - zrobione z obrysu kilku fotek:

 

kati.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ogladam te wasze pracki i wzielo mnie postanowilem sobie odpalic photoshopa(w ktorym tylko teksturki robilem) i sprubowac cos namalowac( 3d studio max to pikus przy tym programie wogule go nie kumam) i oto wynik 30 minutowych wypocin

 

jak na pierwsza pracke to i tak jestem zadowolony mimo tych koszmarnych wlosow.(malowanie myszka to masakra :)

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hokusai: komiks speed bardzo fajny

@DruG: swietne kolory i jak zwykle mila wizualnie rzecz

@brite: mi sie podoba, dziewczyna wydaje sie niska bo glowa ciut za duza, ale ja bym zostawil, na koszulke w sam raz. Nos tez faktycznie za mocno zaakcentowany, ale i tak widac ze dziewczyna jest bardzo wporzo ;)

@MasSs: osobiscie wole Twoj olowek :)

@Paul_PL: koncept fajny, ale technika wg mnie niezbyt celnie dobrana, zbroja sie \"rozpuszcza\" przez to kreskowanie w jednym kierunku. Taka stylizacja jest ciekawa ale nie w przypadku konceptu SF :)

@rowr: no.. racja..wlosy do poprawy ;) A serio to lepiej chwyc za pedzle i probuj zlapac barwe, dodge&burn zawsze daja nieciekawy, brudzacy efekt.

 

olowek + troche ps:

119-mitsumi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zalaczam tu moj speed (jest to szkic robiony pod pozniejsza prace akrylem) - koncept pewnej panny - jeszcze brakuje kilku elementow, ale rozwine je na nowym arkuszu chyba - pod prawa reka bedzie prawdopodobnie duzy dwureczniak (dlon bedzie oparta na jelcu, klinga w strone ziemi, a rekojesc za nadgarstkiem), ale to kwestia kolejnego podejscia do rysunku. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

 

VoNd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabrali mi necior na chwile a tu az 3 stronki nastukaliscie :)

 

dzieki za pozytywy. co do 2advance... :) ja jestem jakis zacofany. ostatnio (3 dni temu) sie dowiedzialem o czlowieku nazwiskiem bisley... hehe

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > kengi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdiatka a z natury? nie powiedzial bym ze sa az takie roznice, to bardzo zalezy od medium, w farbach - a tymi zwyczajowo maluje sie z zycia poprostu naturalna koleja rzeczy jest wieksza gama kolorow.

 

to z natury np. - budynek Nasku z mojego okna, pogoda taka ze sie nawet do roboty ruszyc nie chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności