Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

leander, skąd ta agresja? nie zrozumiałeś mej wypowiedzi, to widać. od kogo jak od kogo, ale od ciebie wymagam trochę więcej niż od innych. jesli chcesz się zrównywać z poziomem reszty z tej forum - proszę bardzo, na tle reszty prac jest to dobre. niemniej jednak porównując do z twoimi poprzednimi dokonaniami, to jest lekki spadek formy.

 

Amrun: Ty to dopiero tutaj nie pasujesz. Chłopie, świetne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Mój speed nawet nie może się równać z tymi powyższymi... Aczkolwiek mój powstawał 10 minut ;) Niektórzy zapewne domyślą się że ten po prawej, to ta sama osoba co w moim avatarze?

BTW: Wiem, że chora ta szata Obi-Wana, wiem... ;)

ggobi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amrun... Niesamowite, to jest to, co kocham i do czego dążę!

 

JEZUS MARYJA ORGAZM!

 

Chce mi się spiewać, wyć dla ciebie! Wyjdź za mnie, proszę... To nic, zmienisz płeć... Dotnij mnie, jestes moim bogiem!

 

Ale to jest wspaniałe!

 

Naucz mnie tak! BŁAGAM! Będę twoim niewolnikiem! Do moderatorów: sorry, nie mogłem wytrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój mCh widziałm twoje zdjęcie ... nie sądzę byś wiedział co to orgazm :/ .. przynajmniej we właściwym znaczeniu tego słowa.

 

Amrun: bajer .. jak zwykle; speedziki masz obiecujące; chciałbym zobczyć jakieś robótki nad którymi siedziałeś nieco dłużej - masz takie prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milkacz: fajne tylko ze za interie powinno sie ciebie zabic ;-)

Mkaszpir: na czyms sie wzorowales??

"poziom podnosi się jak woda w dziurawej łodzi" - a ty stoisz z kilofem i wybijasz kolejne dziury ;-)

Tomur: jade razem z toba... piekne kolorki ;-)

moj cocncept car nie jest tak fututystyczny (wogole nie jest) ale jakos ciekawego pomyslu nie mialem...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

 

Skończyła się moja batalia, z serwisantami, i wreszcie mogę tworzyć.Wiele się wydarzyło podczas mojej nieobecności, co mnie niezmiernie cieszy(jest co oglądać).

Tiger, Amrun i Leander nie spuszczają z tonu, tak trzymać! Nie przypomne sobie od razu wszystkich ale podoba mi się ostatnia pracka valaha.

 

Mam nadzieję że szkoła nie przeszkodzi mi w regularnym odwiedzaniu was. Chciałbym wrzucać coś codziennie, w razie czego, gońcie mnie do roboty! ;)

 

P.S.

 

szybka dedykacja dla pani od fotografii, i wszystkich tych, którzy nie rozumieją że komputer to też narzędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez nabralem wiatru w zagle i mam zamiar zaczac speedeowac, mam dosc bawienia sie detalami tymbardziej jak ostateczny efekt niejest tego wart a prace mimo iz pochlonely mase czasu sa nieraz gorsze niz niejeden speed :P a tymczasem walnolem takie badziewie ale niepoddam sie ;) hehe cwiczenie czyni mistrza

ziomekk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności