Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Antonio, fakardo...

Maaaatko jak ja tu dawno nie zaglądałem. W dzień się robić nie da to o 3 w nocy mnie więzło na malowanke. Oczywiście bez referki się nie obyło, za cienki w uszach jestem, żeby se ot tak malować ze łba. Rzut oka na zegarek - dochodzi czwarta, czyli czas ok 1h.

Ide lulu.

Walcie co sie nie podoba. Na moje to ta dłoń na dole najgorzej wyszła.

 

woman1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tHE_3nasty ->

co za sz miraaaaaaaaaaaa
-> jeśli twoje komentarze na forum mają tak wyglądać to lepiej zamilcz.

 

edi-> fajnie chociaż coś jest nei tak z piersiami..

paweł lipka -> fajowe kolorki i concept ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamic - lewa wersja lepsza

Snake - żaden ksiądz nie chodzi biedny ;)

 

no to moje - z referki - miało isc do bitwy ale robie inny szkic i concept - jak będe miał czas to poprawie linie co by czyściej było :P

 

mk9mk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scelt: bardzo fajna kobitka :) a i kolorki niczego sobie wiec ze starcia wyszedles obronna reką :)

 

amrun: przyznam sie ze bardzo lubie kolorki w twoich pracach i pedzle :) piekna sprawa powaznie - gratulacje!

 

a oto i pare nowych weekendowych wypocin.. tym razem stary dobry tusz + stalówki :)

treserweb9dq.jpg

pelzaczweb2ps.jpg

kapelusznikweb9yc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tHE_3nasty -> -> jeśli twoje komentarze na forum mają tak wyglądać to lepiej zamilcz.

 

szmira to najbardziej adekffatne słowo dla tego goowna ktorym zalewacie to forum . kuciar coś pokazuje i bilal czy jak mu tam reszta to przedszkole wiec o czym mowa ziomal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... narazie to przysłowiowym g...em to ty zalewasz to forum. Pokazałeś coś swojego? Jakie to zaskakujace, że to właśnie ludzie, którzy sami nic nie robią "mają prawo" do zbluzgania czyjejś pracy jednym słowem... i zwracania się do innych w bardzo kulturalny sposób. Sorry za offtop'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamy "chłopca do bicia":D to jakiś drechol albo skeyjciar tak czy siak dzieciak bo dorośli nie mówią "ziomal" :> To jak coś wzucisz jakiś obrazek to ci powiemy jednym słowem co jest w twojej pracy źle....wsystkich z forum zapraszam na pokazanie tHE_3nasty jak to NIEmiło jest otrzymywać niekonstruktywne pozbawione jakich kolwiek szczegułów recenzje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amrun- w czym malujesz i jakie pedzle uzywasz?:]

podoba mi sie twoj styl:) i ile czasu zajmuje ci namalowanie takiej twarzy?:)

 

...ostatnio photoshop; pedzle w innym watku gdzies sa; ta ostania mordka to z pol godzinki

 

ex_66_pilot_jpg.jpg

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmira to najbardziej adekffatne słowo dla tego goowna ktorym zalewacie to forum . kuciar coś pokazuje i bilal czy jak mu tam reszta to przedszkole wiec o czym mowa ziomal.....

 

zamknijcie tego debila ...

 

3nasty - zdajesz sobie sprawe ze nie bedizesz juz tu mile widziany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - mało powiedziane - wg niego nikt tu nie umie rysować a on nawet zacytowac czyjejś wypowiedzi nie potrafi.

 

tHE_3nasty -> -> jeśli twoje komentarze na forum mają tak wyglądać to lepiej zamilcz.

 

tHE_3nasty może przemyślisz swoje postępowanie - masz tu terapeute - chyba na twoim poziomie jest:

 

ape2ji.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności