Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

winter-f.jpg

 

powyzsze popelnilem ze wzgledu na zasady tego tematu, a juz od jakiegos czasu chcialem napisac ze mam full respect dla Deusa - pelen podziw za postepy jakie zrobil (juz nie musi spamowac shouta dla wyroznienia na glownej stronie :)

podziwam tez Łukasza Jaskólskiego za to jak potrafi przekazac tak wiele pokazujac tak niewiele, twoje szkice (np. te pustynne) zrobily na mnie ogromne wrazenie wlasnie z tego wzgledu.

Oczywiscie grats dla kazdego kto wspoltworzy 'speed painting' - od przegladniecia tego tematu zaczynam swoj dzien.

 

...moze i ja kiedys zalapie o co w paintingu chodzi i zaczne cos tutaj wrzucac ;)

 

 

aha, a co do pracki to powstala w 30 minut, kazdy element jest calkowitym przypadkiem poniewaz nie mialem zadnego pomyslu na pracke, wiec poprostu siadlem i zaczalem machac po tablecie ;]

software: GIMP

bez uzycia warstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chciałem spytac czy ta pracka z kobietą co malowałes/malujesz o której pisałes to w pełni digital ?
Kobieta jest digital, tylko w tle wrzucilem jakies zdjecie z lozkiem, ktore wstawilem na probe i zostalo gdzies w tle pod farbą ;)

 

leander ty jestes na asp w katowicach czy mi sie wydaje??
wydaje Ci sie niestety :) Nie przyjeli mnie na asp. Chcieli jakas teczke, wiec im dalem linka do speedów.

 

Nie wiem.. moze nie mają internetu..

 

joke ;)

hehe

 

Snake!: Z tym podziwem bym sie wstrzymal. Juz po podpisie widac, ze nie dorastam Tobie do piet :) Tak swoją drogą mam duży sentyment do Siemiatycz.

 

Mialo byc paint to post ale sie zasiedzialem. Z punktu widzenia uzytecznosci, to raczka jest malo praktyczna, ale, sladem Leonardo Da Vinci, postanowilem zaprojektowac jakas bezuzyteczna bron ;)

 

354-gun.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eol: fajny samolot, tylko cos mu tyl znosi w jedna strone

tomzar: podziwiam Cie :)

misiekhc: wszystko mi sie na tym obrazie bardzo podoba poza samą twarzą :)

KatarzynaKoleta: widze, ze wchodzisz w swiat photoreality :) Proponowal bym troche zwiekszyc zakres szarosci cienia. Bo teraz wszedzie ma podobne natezenie.

sammael_at: kwiatek wypasny :)

rowr: no jak dla mnie z anatomią i proporcjami tu jest bardzo fajnie

 

Noga z pamięci, wiec bledow pewnie masa. Mam w zwiazku z tym prosbe do ministerstwa edukacji o nieumieszczanie tej pracy w podrecznikach dla klas 1-8.

 

355-noga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander- b&w bardziej mi sie podoba. co do samej nogi niewypowiem sie bo az tak anatomi jeszcze nie poznalem:)

rowr- bardziej stanowcze cienie i obrazek wygladalby lepiej:)

misiekhc- cos jej sie z nosem stalo no i taka jakas niewyspana;) za to kolory bardzo mi sie podobaja;) choc znowuz jej szata wyszla za plaska;) ale pewnie o tym wiesz.

mkaszpir- takie proste a takie mile dla oka;)

a teraz cos odemnie:

 

i stalo sie. ptasia grypa w polsce. dobrze ze mamy takie h5n1securitysoldiers;D:D

czyli w skrocie:

uwazaj ziomek na labedzia...

h5n19il.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo deus fajne kolorki w tym sppedku :) wogole wyrabiasz sie kosmicznie ostatnio :)

leander fajny ten gnat "leander44" hehe :)

eol ciekwy klimat i kolorystyka z tm samolocikiem

snake! - konkretny ten pikczer, powala szczezemowiac :|:)

 

ja tez wewlam 20 minutowe wypociny myszka w szopie, takie jakies piekielne klimaty za mna chodza :D 666 ;)

 

tam_jest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slizgi- jak na 20minutowa przygode z myszka to naprawde cool:D:D

a ja dalej pania w masce;) cobysie ptasia grypa niezaraziala:)

ps. wiem ze z ciala zabardzo babki nieprzypomina no moze poca (.)Y(.) :D a moze to transwestyta hmmmm...??;]

futuresmall0nf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos wczoraj mi sie zaczelo skrobac, lecz niestety musialem przerwac, bo wykład sie skończył :P

Podtuszowane leciusienko w PS...

 

sammael_at: w jaki sposob robi sie takie fajne grafiki ?! Korzystasz z jakis dodatkowych plu-inów w photoshopie czy cos w tym stylu ?!

leander: ja nie wierze, ze nie przyjeli Cie na ASP... a nie chciales sprobowac gdzies indziej ?! jakas architektura, cy cuś...

 

No i wszystkiego dobrego dla wszystkich kobit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam videotutorial do tego obrazka. Zajmuje on jednak 1gb :/ Jesli ktos potrafi mnie poinstruowac jak mam skompresowac ten film na jakies 100mb, to niech sie odezwie via gg 3003807 :]

 

calkowity czas: 45minut :D

 

 

videotutorial3tf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gedzior: podziwiam, ja nigdy nie mam cierpliwosci by poprowadzic taka wielka mase rownoleglych kresek, :))) za duzo roboty wiec bazgram jak leci ;_)

mw4d: EKSTRA! :D normalnie czuje respekt :-)

leander: ladne, ty uzywasz psa czy paintera? :-) bo wyglada inaczej niz ps, ale paintera nigdy nie uzywalem :)

deus: racja, ten las wyszedl plaski bardzo, ale nie przejmuj sie ;)))

 

a tutaj moj pierwszy w zyciu krajobraz, ;))) tzn jesli mozna to tak nazwac, bo mnie natchnelo po pierwszym pomaranczowym zachodzie slonca z mojego okna ;)))

uklad drzewa dla treningu odgapialem z jakiejs fotki, bo sie nie znam na tym :)

 

widoczek3pc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

heh no wymiatacie panowie...

kengi- BOMBA, super klimat

Łukasz Jaskólski- ekstra ale cos mi glowa nie pasi , IMO dziwnie wygieta (ale moze mi sie zdaje :))

wrzucam takiego mojego marnego speedzika z przed 4 miechow ;) nie pamietam ile mi czasu zajelo ;)

gozillasmall3gd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności