Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JakóbM: obrazki Biglebowskiego przywroce za jakies 2 tygodnie. Do tej pory musze ograniczyc ruch na serwerze. No chyba, ze ktos wrzuci je wczesniej.

Z portretami niezle sobie poczynasz. Mi tylko przeszkadza, ze tak "wycinasz" te twarze. Wykanczasz detal na calej powierzchni twarzy a dalej puszczasz. Przez to tworzy sie efekt nalozonych masek. Ja bym puscil tez niektore fragmenty twarzy, zeby naturalniej graly z tlem.

 

kuna_sFb: klimatycznie namalowana ta scenka. Szczegolnie bialy koles po prawej.

 

leszek_lenia: Ciekawe, choc strasznie smutne portrety. Nie wiem czy nie powinienes czasem w nieostrosci isc, lub w spokojniejsze przejscia tonów. Zeby przelamac monotonie tych photoshopowych brushy. Masz rozmyta jedna twarz, moze za ladne to nie jest, ale od razu cos ciekawego sie dzieje z przestrzenia i z bryla.

 

 

Rysunek kreda na podkladce od myszki podczas rozmowy telefonicznej

leander-twarz-podkladka.jpg

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol

Leander: Thx ....ostatnio wlasnie dorwalem tutorial jakiejs rosjanki i sprobowalem zrobic wedlug jej sposobu malunek, uzywajac miekkich brushy...srodkowy portret jest efektem tego..... ;)a tu link do tutoriala ,moze sie komus przyda:http://www.ketka.ru/sitework/portret.html

 

helmofonkg2.jpg

favzl8.jpg

Edytowane przez leszek_lenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga praca hura hura hura 20 minut roboty. Mobilizacja 2 lata nie całe :-) Co do moich ocen to pan albo pani na górze, lepiej po prostu leander bardzo wysoki poziom; widać wysokie umiejętności, do których ja próbuje i będę próbował dotrzeć :-). Jedno pytanie leander długopisem ty to malowałeś czy w photoshopie jakiś pędzel albo innym programie, wiesz raczkuje w tym temacie, więc się pytam. Jeszcze z prac bardziej wstecz DoRoZ'a praca mi się podoba bardzo ładnie wykonana.goscwcylindrzefk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś z Was "3CH" ?

na forum conceptart.org kiedyś był taki topic: http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=63290

ktoś zrobił generator sytuacji do narysowania, często komicznych i absurdalnych, chodziło o to żeby naraz kilka osób przesdtawiło swoją (speedową) wersję

pomysł mi się spodobał, zrobiłem kiedyś polską wersję (konwencja fantasy :P), zipa mozna znalezc tutaj: http://www.goplany.net/~gradir/3ch.zip (29 kb)

 

a sam nie rysuje bo jestem leniem :) wrzucam cokolwiek zeby nie lamac zasady :)

inkwizytor_0.gif

Edytowane przez Gradir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wykonana w 30 minut nie jest to hit ale zawsze to jeden krok z miliona tip-topków jest postawiony do przodu. Aras fajny Wojownik, szkoda tylko że na speed a nie na poważnie, bo może coś by się udało zrobić z tego naprawdę dobrego. Noiprox nie wiem co to ale kawał ładnej roboty big level.

domac4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia - Dzięki za uwagę, będę pamiętał :) Kolory niezłe u Ciebie

noiprox - Cieszę się, że się podoba, no ten ostatni taki średnio udany, no ale nic, trzeba dalej jechać :P Świetny ten Twój speed

aras - Ciekawe, szkoda tylko, że tła brak

ranholtzer1 - Trochę się domek przewraca, no ale speed to speed, można wybaczyć :D Dawaj następny krok :)

 

No i ode mnie, 46-cio minutówka :P

 

speed10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sesja się skończyła (raz na zawsze, juhu!) więc mogę zrelaksowany wrócić do malowanek :)

clipboard01soldierhs6.jpg

Zuczus - no ten ostatni najfajniejszy zdecydowanie, fajną masz kolorystykę

noiprox - eh uwielbiam taki "steambotstudiowy" klimat, muszę w końcu kiedyś poeksperymentować z takimi brushami i technikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm faktycznie Junior jak na pierwszy raz tabletem to dobrze. Dużo robiłeś wcześniej w photoshopie?

Żuczuś - fajna ta anatomia :) jeśli nie próbkowałeś kolorów to fajnie zaczynasz je dobierać. Wydaje mi się że zmarszczki trochę za mocno zaznaczyłeś przez co skóra wygląda jak folia

 

Ode mnie znowu 10-15minutowy speedzik, wynikł z testowania brusha który zrobiłem do pracy

31fo3.jpg

Wiem że raczej nieczytelne i niewyraźne a nogi są tylko maźnięte. Może kiedyś do tego wrócę i zrobię jakąś scenkę

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności