Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Thx SansSerif, ale to speedek i tu jego miejsce :), jak czas pozwoli i po godzinach wydłubię coś ciekawego z gatunku -finished- to na pewno wrzucę do galerii. ;)

 

Pozdrawiam,

 

 

 

edit- poprawiłem troszkę dziadka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być speed, ale nie potrafiłem się oprzeć pokusie dorabiania kolejnych detali (takie moje zboczenie).

Photoshop CS + tablet . 2 -3 h.

 

Obrazek zrobiony na podstawie zdjęcia przedstawiającego mojego psa, a właściwe sukę. Wabi się Gapa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotham: fullwypas... taki slodki i niewinny ten kroliczek... ile to tobie zajelo?

 

 

Thx, jakieś 5h, ale nie w jednym posiedzeniu więc nie jestem pewien.

 

 

Antos- Jestem zaszczycony że chciało ci się zakładać profil aby mi o tym powiedzieć :).

 

 

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz - fajny speed, lubie takie, jako start do dalszej pracy wszystko uchwycone jak trzeba.

eol: co i raz czyms zaskakujesz, mozesz zdradzic jak zrobiles ta wode?

Tomur: przydaloby sie wiecej linearnej pracy przy konceptach, zeby wydobyc szczegoly. Ich brak zabije kazdego modelarza, projektanta, czy kogokolwiek kto by chcial rozwijac Twoj pomysl dalej. A jak zwykle pomysl masz fajny i wart rozwijania/realizowania.

 

takie tam, zeby nie usnąć, bez referek, pastele + ps

134-y21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Podziwiam kolegów!!

Heh, mój 1szy speed tutaj - koło 15 minut - oswajanie z tabletem :) Szkoda, że tylko Pentagram, ale za to XXL ;) Może w nocy coś jeszcze podrzucę - tymczasem zabieram się za testowanie tablecika w warunkach maxowych =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati: Popracuj nad proporcjami, moze najpierw jakies media tradycyjne? Jakis olowek or sth...Aha.. i jeszcze jedno- tablet jest niewazny, wazne jak go uzywasz

@Leander: fajne, ale wydaje mi sie ze nie podszedles konsekwentnie do swiatla

@Tomur: Faniaste, jednak podpisuje sie pod tym co napisal Leander.

 

Niestety nie moge nic wrzucic od siebie poniewaz w tym momencie jestem w NYC.Nie mam nawet jak podlanczyc cyfraka do kompa i wyslac zdjec do domu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No to zapowiada nam się debata nt. przydatności tabletu. Hmm... póki co miałem do czynienia jedynie ze szkicami ołówkiem- nienawidzę ciapciać się farbami, itp. więc chcąc nie chcąc będę musiał na tablecie oswoić się z kolorami... nie rysowałem tez wcześniej zbyt dużo w shopce z racji tego, że w maxie przeważnie modeluję sobie... :) dlatego też czeka mnie zaznajomienie się z pendzelkami... Pójdą tutki, trochę pracy - może coś ze mnie wyrośnie :)

Szkicu raczej uczył się nie będę - postaram się rozwinąć te wiadomości, które posiadam, natomiast inne techniki są u mnei na poziomie zerowym i to muszę bardzo szybko nadrobić! Szkoda, że ten Pentagram ma takie przeskoki, bo trzeba rysować w dużym powiększeniu, żeby wyszły proste linie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wyczuwam tu lekką nutkę kpiny, ale w końcu nie każdy musi być artystą :) Swoją drogą mam pewien problem i nie wiem, czy to wina jakości tabletu, czy jeszcze braku wprawy - nie mogę narysować ładnych, prostych linii - żeby wyszły takie muszę bawić się dużo z gumką, a i tak zostają poszarpane msca.. Na kartce wychodzą, więc trzęsące sie ręce odpadają.. Czy to tak zawsze jest na tablecie, czy to kwestia wprawy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar: dzieki... niestety referka - a raczej dwie referki ;-p... kolorki podpatrzone - nie uzywam pick'a bo na koniec i tak zawsze poprawiam kontrast nasycenie odcienie (itd) zeby uzyskac efekt taki jak chce... wiec wierne kopiowanie kolorkow by mi wiele nie dalo... z reszta to juz by nie bylo (z pick'iem) malowanie a przemalowywanie...

 

---edit--------------------------------------------------------------------

geminus: slodki bobas... tak sie zastanawialem gdzie juz cos takiego widzialem i dopiero potem czytam ze to z avatara - hehe skleroza nie boli ;-p

ty nadganiasz ogladanie a ja sobie zapisuje wlasnie na dysk wszystkie speedy - tak mnie jakos dziwnie naszlo... szkoda tylko ze na pierwszych stronach tak malo ich zostalo

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaalek: latajace sedesy... brales cos? czy pracka ma jakies przeslanie? co ciebie natchnelo? gratuluje pomyslowosci!... pozdro

 

chcialem zrobic cos nawiazujacego do kubizmu (nie znam dokladnie zalozen tego kierunku - wiem mniej wiecej tylko jak wygladaja niektore dziela) i zaczalem sie bawic... ale poszedlem chyba troche dalej i powstalo to:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- Fajna kreska i oświetlenie! Jak stary?

No to teraz znowu ja i znowu rysuję bez referek. Próbowałem coś wcześniej nabazgrać z podłożeniem zdjęcia, ale nie wyszło. Wiem, że anatomia trochę tu szwankuje, więc zastosuje się do rgy bigla i se kupie jąkąś książkę o nauce rysunku. Może wtedy jakimś cudem będzie lepiej:) No, i jestem zadowolony z tej pracy;p Czuję, że trochę się nauczyłem od czasu rysowania dresiarza.

kameleon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegalek korzystanie z referencji to nie podkladanie jej pod tablet tylko obserwowanie rzeczywistosci np zdjecia w celu pozyskania jak najwiekszej ilosci detali w pracy mam nadzieje ze wiesz o czym mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eol:mi chodziło o podkładanie zdjęcia pod warstwę w photoshopie, a nie pod tablet. Zawsze myślałem, żę to są referencje jak się podkłada pod rysunek w programie.

goomisia: kible z wyobraźni- nawet do łazienki mi się nie chiało iść, żeby się dokłładnie przyhrzeć sedesowi:)

Oto kolejny rysunek rysowany z patrzenia na zdjęcie z magazynu. Więc w końcu nie wiem, czy z referkami czy też nie:(

zabcia.jpg

P.S ale mało prac! Wszyscy na wakacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności