Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ha! Mialem isc na Dogville, ale zona nie trawi Larsa, wiec wyladowalem na BB2, ktory i tak jej sie nie podobal i chciala wyjsc w polowie;) Teraz zmienila zdanie i ciagnie mnie na Dogville, zeby sie odchamic ;D

 

Mam nadzieje na jakies speedy w klimacie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie super prace.

 

Własnie bylem na Desperado 2 i gdybym potrafil zrobic sobie autoportret mialbym rownie zatroskana mine co Drug. Coraz gorsze te filmy akcji..

 

Czytalem wczoraj opowiadanie Vonneguta w ktorym GŁÓWNY URZĄD RÓWNOŚCI za pomoca roznych metod sprowadzal ludzi do jednego poziomu. Do rownosci pod kazdym wzgledem. Strach pomyslec co by tacy zrobili ze Scorpim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa nie mam zadnych fajnych pomyslow ostatni jesli chodzi o CG.Z tego tego obrazka taki painting jak ze mnie dupa maryna:D.Gdybym mial skaner ktory niedlugo chyba juz wkoncu zdobede (urodzinki:D 16:)) to bede walil jakies lepsze rzeczy bo w ps i painterze na tablecie do dupy mi sie szkicuje no i postne moje olowkowe rysunki:).Ten jest z PS.

 

chem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

Po \"Bad Boys 2\" musialem jakos odreagowac i walnalem szybki auto-portrecik-reakcje_po_filmie;) Tak glupiego i beznadziejnego filmu dawno nie widzialem.

15-20 min; A3, olowek szkolny z gumka + troszke PS.

 

To chyba nie widziałeś \"Aniołków Charliego 2\" lub \"Głupiego i głupszego 2\" :P

 

 

Scorpi twoje pracki sa bazrdo ładne - kolorystycznie :D Zwłaszcza słonik :D

 

Pozdr

Giorgione

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam BB2 bylo by spoko gdyby nie akcaj kubanska, ale mozna sie przynajmniej usmiac na tym filnmie, Aniolki2 to byl naprawde nedzny film.

Ja tam polecam Dogvilla, przynajmniej tam nie ma bullettimow i poscigow w ktorych masakruje sie 50 samochodow, za to duzo trupow:)

 

Gadki szmatki, pokazujcie cos, ja mam ostatnio niechec do bazgrania, wiec zapelniajcie tego speeda, jeden Scorpi nie wystarczy:)

 

Bobi - widze ze lubisz minimalizm:> 48 sek. to faktycznie speed, ale nie prowokuj juz tyle:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to bardzo się poprawił poziom prac...

super.

muszę przyznać że jak dla mnie to Bobby_digital..ze swoim 48-secundowym speedem WYGRYWA.. i to nie jest żart...

jest tam sporo dowcipu i expresji... i to wyróżmia jego pracę od innych... forma działa jak najbardziej korzystnie...

no i praca Tigera...Wilczek super...

mam sentyment do zwierzaków.

pozdrawiam wszystkich...

 

Big ...też chciałbym coś pokazać ale skanera się jeszcze nie dorobiłem a tablet jest wielkosci znaczka pocztowego... no ale postaram się ..(może myszką ..he he.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee, tam, przecie ja tez mam w chacie tablet wielkosci znaczka , a btw. Ja chetnie bym zobaczyl ( niekoniecznie w tym watku ) co tam robicie w ramach kompozycji i przestrzeni, pochwal sie troche, bo puki co mamy zdecydowany nawal 2d i to malownego-rysowanego, a przyda sie pokazac ze nie tylko to mozna robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez cos tu wam nawrzucam.

 

takie ło, nadonsany facet.

 

0546-standing.jpg

 

oraz moje najnowsze dzielo pod tytułem \"młody mężczyzna karmiący gołembie zimnym poniedziałkowym porankiem\" ;)

 

0548-golebie.jpg

 

ps. nie wiem co to za odmiana golembi ktore wygladaja jak wroble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczko Tigera boskie!

 

oDD - no bardzo bardzo fajne.. i dużo dał tytuł. Nadąsany Pan juz nie mial takiego poetyckiego opisu i nie przebil sie do mojego top ten :)

Aha - masz za duży avatar (max 100x100)

 

DruG - nie wiem czy Twoj nowy wizerunek w połączeniu z apelem \"zmień wielkośc avatara, to ostatnie ostrzeżenie!\" odniesie porządany skutek ;)

 

 

26-warrior.jpg

 

**EDIT**

Po sugestiach ze strony Tigera i DruGa postanowilem \'ubrac\' kolege.

Poprzednie wersje obrazka mozna znalezc TUTAJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zostaly inne bledy anatomiczne:(

To, ze plamy prowdzisz wzdluz formy powoduje, ze postac wyglada jak z plasteliny.

 

Na marginesie - lepiej wygladalo bez tego fallusa, o ktorego tak sie wszyscy upominali. Postac z mieczem i golym ptakiem wyglada... zalosnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności