Skocz do zawartości

3D People vol. 1


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ojoj, lekko się rozczarowałem. Po pierwsze - chłiti markietingowe - niby jest 50 modeli... Fakt, ale tylko 10 postaci. Szkoda, że zamiast sprzedawać zriggowane postacie dajecie je w kilku sztywnych pozach. Poza tym w porównaniu do np. Archmodels, tutaj modele są jakby drugiej jakości. Z daleka wystarczą, ale na zbliżeniach niektóre sylwetki wyglądają nieco karykaturalnie i pokracznie. Ehhh, pewnie vol.2 będzie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK no nie wytrzymalam i musze sie odniesc do tych krytyk powyzej! Po pierwsze: po co komu zriggowane modele do wizualizacji? Moim zdaniem to co jest w ofercie calkiem wystarcza! Jesli ktos chce zrobic animacje i bajery to niech sie sam do roboty zabiera :)

Po drugie - nie rozumiem tez czepiania sie tych modeli - dobra robota jak na lp! ... zarowno modele jak i tekstury...

arevulopapo - ktore sa karykaturalne?! 0_o moze ja juz osleplam od teog codziennego gapienia sie w komputer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy plan może nie, ale np. ostatnio robiłem kilka wizek mieszkań, ujęcia bez sufitów z góry i zachciało się klientowi właśnie ludzi w tych mieszkaniach no i tych bym tam raczej nie wrzucił.

Intervain - female01_pose_b ma łydki jak z suchych patyczków, female_02_pose_c wygląda jakby połknęła kij od miotły, female_03 ma ręce poustawiane jakby tańczyła robota, etc.

Może faktycznie się czepiam, przepraszam, ale to dlatego że jestem przyzwyczajony do tego, że Eversi wypuszczają towary pierwszej klasy, a ten imho po prostu odstaje od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze te postacie powinny byc troche bardziej dopracowane, rozumiem ze sa one lp jednak mimo wszystko na niektorych screenach wygladaja jak postacie go gier, poza tym niektore elementy sa moim zdanie troszke skopane, np dlonie.=`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrrrr... dobrze, ze nie dodali rigga do tego bo bylaby to masakrycza wtopa chyba z ta plytka, same bledy... nawet jak na lp jest to schrzanione.. postacie zrobione na zasadzie jeden model ciala i doklejane glowy.. nie wyglada to za dobrze. Postacie sie nadaja na bardzo daleki plan. Jedynie co dobrze zrobione to same ubranka i teksturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności