Skocz do zawartości

Postać 3D: Kobieca twarz ...prawie koniec :)


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

zwieksz troche skale sss'a

wieksza skala i deph back surface scatera, zeby min uszy byly bardziej czerwone

wlosy nie zucaja cienia (ogolnie popraw cienie bo leza na calym modelu, np wyglada jakby nos miala brudny :) nie ma cieni na oczach etc)

gurna warga zbyd jednolita i dziwny na niej specular

bialka oczu w kacikach powinny byc ciemniejsze

to te paski pod powieka ktore stykaja sie bezposrednio s okiem powinny byc bardziej czerwone

zrob cos zeby nie byla taka symetryczna , tez geometria nie tylko texturka

 

moge troche plesc bzdury, ale ktoras poprawka moze Ci cos podsunie

models swietny , juz widze go na cg talku z 5 gwiazdkami :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WOW!

Dawno nie zaglądałem.. wchodzę i ... Wow!

 

Dla mnie bomba, z włosami trafiłeś w 10. Popraw jeszcze to co Loki pokazał z oczami.

To bardzo ważne, pierwsze na co zwracamy uwagę to oczy, jak oczy są minimalnie źle to może wpłynąć na efekt końcowy. Zostaw wszystko i posiedź nad oczami, użyj całej swojej mocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie :) To juz prawie koniec (mam nadzieje). Nie jestem zadowolony z brwi i nie do konca z wlosow, musze je podmalowywac. Odpuscilem teksturki na szyi. Mowcie jak to wyglada i czy warto jeszcze dopracowac te rzeczy o ktorych napisalem albo jakies inne.

 

kobitkaup04wn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja Gomez! Jest fajnie ale jeszcze trzeba popracować. Oczy a dokładniej białka nie są całe białe, zawsze są jakieś żyłki, czy zaczerwienienie w rogach, czubek nosa powinien być gładziutki, nad szejderem bym jeszcze popracował bo jest trochę zbyt woskowy i ten blur trochę przeszkadza.

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez jest dobrze ale wygląda trochę zbyt aksamitnie ta skóra jak by miała nałożoną tonę makijażu. Ja bym był za bardziej naturalnym oddaniem kobiecej twarzy wtedy mógłbyś zrobić ciekawszą skórę bo ona jest w każdej części twarzy inna a u Ciebie prawie wszędzie tak samo wygląda a różnorodności dodają tylko piegi. Czubek nosa mógłbyś poprawić w zapplinku czy jakimś innym bodypaincie bo jemu zawsze się dostaje za mało miejsca na uv i przez to textura jest tam rozciągnięta za bardzo. Popracuj też nad oczami bo one są baaardzo ważne no i te nieszczęsne brwi są trochę za równe i się błyszczą za bardzo. No ale brwi to przecież odpowiednim brushem można samemu namalować pobawić się w różne wersje i daj im trochę przypadkowości niech nie będą takie idealnie proste. Włosy trochę za ciemne, od strony z której pada światło mogłyby bardziej połyskiwać. Textura szyi będzie? Jak w finale ma być taki portrecik to by się przydała, ja bym maznął w zbrushu parę delikatnych poziomych wgłębień na szyi delikatnie alphą stuningował i chociaż do speculara dodał.

I WCALE nie wygląda jak facet, jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności