Skocz do zawartości

Wiz: komerka.


arch515

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jak dla mnie zacna praca, do niczego sie nie przyczepie, choc trzeba poczekac az sie wypowiedza specjalisci od wiz. Mozesz powiedziec czym oswietlales (v-ray sun + sky ?) i ja tez by sie chetnie dowiedzial czy to xfrog czy onyx. Co Lisie zlego w tym pytaniu ? ;>

 

Btw. dobry dobor koloru czcionki posta ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleń to geniusz lisa, jest niesamowita i czekam na dalsze produkcje, ile to ma poly nie wiem mało to mnie obchodziło szczerze mówiąc..Rakieta daje rade:), co do przepaleń to robione to było pod druki ( 5000/4000 jakoś tak) i narzekali ze ciemne im wychodzą, więc rozjaśniałem, zresztą obserwując otoczenie przepalenia występują.. A co do światła to vrey + sky. Najszybciej i najłatwiej:) a narzekać można, bo widziałem wersje z displejsem i lepszym brukiem ( bez tilingu) i naprawdę fajnie wyglądało..Ale się niestety wysypywał.. Kochane rc3, po prostu innym razem. Pozdrawiam i dzięki za komenty.

 

 

 

p.s.kaszka dodana w cs.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra komercyjna wizka - mniemam, że klient był całkowicie usatysfakcjonowany :)

 

Aczkolwiek przepalenia jak dla mnie zbyt mocne. Zjachałbym może trochę z kontrastu ale mogło by się wtedy zrobić "mdło" (tak sobie gdybam tylko)

Generalnie wizka I KLASA :)

 

Jeszcze małe pytanko: ile czasu Ci to zajęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, za komenty i zainteresowanie.

 

 

Piniero- a Jóź myślałem ze wyjechałeś do Irlandii:).

 

Kome – ty żyjesz:)

 

Lis – po tym jak zapytałeś ile to ma plooy to zacząłem się za stanawiać..I sadze ze ty najlepiej powinieneś wiedzieć, bo to pewnym sensie twoja zasługa..I sam jestem ciekaw ile to ma, Polly:)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności