Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Peugeot 407 coupe


Dawcio_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pobawić się trochę kontrastem czy krzywymi + delikatny dof i byłoby całkiem fajnie już. :)

Ale hdri jednak trochę drażni. Na szybach przede wszystkim. Poza tym hdri uwydatnia błędy w modelu (tu też niestety), a przecież chodzi o to żeby pokazać to co dobre. :)

Trochę byś się pobawił vrayplane'ami i na pewno wyszło by to scence na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba chodzi o to, że za słabo wysunięte felgi? jeszcze ich zbytnio nie dopasowywalem do rzutów sa tak na oko teraz dzięki:)

RA ok pomecze jeszcze studio dzięki:)

mrkrzysiek ekhem robie tylko jeden model:D spoko za niedlugo będą nowe modele dzięki:)

Yaro16 mi też sie nawet podoba dzięki;)

a i mam jeszcze takie pytanko mozna jakoś w maxie zasymulować kontrast tylko nie frame buferze, chodzi o to żeby renderki w studio nie byly takie wyblakłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg_pl dzięki masz racje to nie koniec tu już sa oponki, ale musze jeszcze bieznik obrócic bo w zła strone jest dzęki

Diesel za niedlugo rusze przód, ale on jest tak piękny, że sie boje, że go zepsuje:D dzięki

no i chyba ostatni tescik studia z tylca teraz tylko materialy poprawic i modeluje dalej:)

knhpdq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaro16- dzięki:)

Bzyku- yyy czemu źle:) mi sie dopiero zaczyna podobać renderowanie:D coś tam powoli dłubie, ale troche mało czasu teraz bo koniec roku szkolnego, ale coś juz mam tylko jeszcze tego nie eksportowalem bo zaczyna dlugo trwać dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko jade dalej hmm są jakieś propozycje co do tych malych dziurek na swiatla z tylu już przedtem pytalem ale sie nie dowiedzialem, wiem ze cylindrami mozna wyciac ale jak zrobić, żeby były od najmniejszego do największego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatem to mozna tylko tak w erze :) a powaznie to musial bys jakiegos skrypta sobie napisac by robil to automatem a tak to niestety recznie kulka rysowac i potem je extrudowac i mysle ze to szybsze rozwiaanie niz pisanie skryptow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w koncu coś udało się ruszyć z przodem niby nie duzo ale musiałem przebudować cały kształt przedniej lampy bo brkowało jednej ostrej krawędzi w nim no i coś tam jeszcze doszło:)

62gcg21.jpg

5xos5es.jpg

Pierwszy bez ps, a w drugim dodany lekki niebieski kolor balance który lepszy?

6bjkzo4.jpg

6gk03z7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG !! Dawcio_m czym ty to renderujesz ?! albo na czym .... ze to trwa ponad 3 godziny ?

 

przod wyglada fajnie ... tylko ze przez to odbicie wyglada jakby byl krzywy ...

( po przbudowaniu ksztaltu lamp cos sie stalo z maska ... zaznaczylem to na screenie ... moze to przez to tak faluje ? )

 

bok juz troche gorzej ... ren rozblysk zaslania caly detal a szkoda

 

no i troche ciemnawe to studio

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za piekny final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie oczepiam a co :)

6bjkzo4kz1.jpg

 

na pocatku mysle obie jakis blad to lapanka za zdjecia i ooooo ale to brzydkie miejszcze tam w kuleczku niestety ale projektanci PSA sie niezbyt popisali i dziwnie zrobili polaczenie dach-reling- slupek u ciebie brakuje zaokraglenia.

A sprawa dwa dziwnie wyglada ten slupek poprostu nie idzie to zbyt rownolegle do siebie ale ciezko by to bylo juz poprawic albo to poprostu takie ujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry dzięki;) mi się chyba bardziej zielonkawy klimacik podoba ale jeszcze zobacze:)

zipper OMG wiedziałem ze znowu do czasu sie ktoś doczepi

:D musze wyłaczyc tega frame stampa czy jak sie to tam nazywa i nie będziecie znać czasów:D mój komp to 1700+athlon obecnie 128 ramu:D więc moze troche przez to, studio ciemne zamierzone jany model też zamierzony bo już mnie nudziły te szare bez życia renderki, ale fakt może troszke te boczne odbicie za mocne dzięki:)

Yaro16 no mi chyba troche bardziej też bez ps:) dzięki.

cta yyyy niewiem co to, coś sie schrzaniło z tą wersją huehue:)

..:: 3D XTREME ::.. następny:DD wyłączam frame stampa:D dzięki:) To ile u Was trwają finalne renderki?

Bzyku

a ja sie oczepiam a co :)
spokoloko o to chodzi:) tam jest to zaokraglenie ale chyba troszke za małe, cięzko będzie to zwiększyć ehh długo jeszcze bede sie musiał przyzwyczajać, żeby robić model od razu dobrze

6bvwvtj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba...jedyne co bym dofa wywalil bo jestem tradycojonalista wole piekno auta:D i pomyslal nad jakimis innymi fajnymi ujeciami np od boku i lekko z gory zarazem zeby mozna bylo zobaczyc ta niesamowite wydluzenie tej furki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaro16 dzięki:)

chveti dzięki:) hmm inna scenka czyli co? bo nad otoczeniem za bardzo nie mam pomysłu od razu go sobie wyobrażałem w ciemnym studiu:) chyba, że masz jakiś ciekawy pomysł:)

miwt ok ujęć bedzie więcej więc na pewno jakieś z boku bedzie:) dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności