Skocz do zawartości

TECZKA 2D** Janko1987 CA


janko1987

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cwicz dalej i wiecej :] Od razu widac pierwszy blad jaki popelniasz -za szybko wchodzisz na ekstremalne tony, podczas gdy naprawde jasne i ciemne miesca posinny byc dawkowane oszczednie (widac to szczegolnie u pierwszej pani ktorej forma jest zupelnie zniszczona). W ogole jako ekesperyment uzywaj tylko srodkowej czesci palety (zupelnie nie uzywajac kolorow bardzo jasnych i bardzo ciemnych) i dopiero na samym koncu na wybrane (i nieliczne) miesca naloz jasne plamy i ciemne kontury. I pamietaj - nie kazdy obiekt widzimy w pelnej gamie tonalnej (czyli od najjasniejszczego odcienia danego koloru do najciemniejszego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc juz sprawy z kolorem, anatomia i innymi bledami zostaly wymienione ja moge tylko powiedziec jeszcze raz ze ten drugi jest swietny :D Gdyby typka cofnac do tylu i przesunac scene w prawo troche (gdzie sniegu bez cienia bylo by wiecej) to by byl dluzszy cien na sniegu i byloby juz wogole super :D(to taki chwyt ktory daje dobry efekt w zastosowaniu oswietlenia :D). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by troszke odsapnąc od ćwiczen pdłubałem w kolorkach ..Linczujjcie ile wlezie to pozytywnie skutkuje :)Pozdrawiam

 

pierwszy poważniejszy widoczek miasta hehe w karierze :)

Marcus 2510

 

ofMarcus2510.jpg

 

Portrecik panny :

 

Angelsun.jpg

 

aa i starszy portrecik pare weeków temu o którym zapomniałem ..

Panna AIR Force z groteską ..:)

 

AIRForcea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko idziesz do przodu, nie przerywaj tego kierunku. poza tym wszystkim co juz zostalo slusznie powiedziane (szczegolnie odnosnie tonow) - nie wchodz od razu w detal. najpierw trzeba dobrze podefiniowac ogoly. potem mozesz wchodzic w detal, ale tylko tam gdzie jest to potrzebne - czyli miejsca, na ktore chcesz skierowac oko. jestem pod wrazeniem nie tyle moze samych prac, ale Twoich kolejnych progresow, jak bedziesz mial duzo samozaparcia to czuje, ze daleko zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff scenka z miastem i tą maszyną latającą świetna, kolory też cudo, do przodu idziesz dużymi krokami, widzę że kombinujesz z tymi postaciami karykaturalnie trochę i spoko ;] ja na twoim miejscu poćwiczył bym anatomię tak jak ci już wiele osób mówiło ale może popróbował bym jakoś ją sobie zinterpretować na swój sposób. Jak pomęczysz konstrukcje i budowe ciała (mięśnie kości itp.) możesz je rysować we własnych charakterystycznych proporcjach, zdeformowanych lekko ale żeby widać było że poprawnie i celowo, bo poziom wykończenia robisz z pracy na pracę lepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ano włączanie myslenia przed detalizowaniem b sie przydaje :) tak tak własnie! z tymi tonami to czeba pokombinowac ostro przed.. macie racje! troche kombinowałem ale jak wiadomo zawsze mozna cos zrobic lepiej :D to samo i z postacią...Wielkie dzięki Mant- raz and Masz)rum..czas pokaze czy starczy sił ciągnąc ten wózek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia praca cudo, właściwie regularnie każda kolejna jest lepsza, moim zdaniem twoja teczka to idealny przykład jaki można zrobić progres przez parę miesięcy wytrwałego maziania, także pod żadnym pozorem nie zwalniaj tempa i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie :)

Ach cosik długo nic nie wrzucałem :] ostatnio postanowiłem uporządkowac nieco warsztat i tak nic nie postaje jusz na pałe - smigam sobie za waszą rado dużo ołóweczkem robiąc szkice walorowe , linią i dopiero po nich siadam do kompa . Tak własnie powstawały pracki które chciałbym wam pokazac licząc na waszą pomoc :] Pozdrowienia w nowym roku :]

 

Ze swieższych

,,Box 197,,

Box197.jpg

 

,,Golden well,,

goldenwell.jpg

goldenwellcloseup.jpg

 

,, CA Kopacz,,

kopacz.jpg

 

and troche mniej swieższych .. pracka z finished

SpacemachineSU-1jpgfinio.jpg

 

Trochę szybszych pracek

KaptinJanhoa.jpgcandyboy2-1.jpg

 

2finito.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolory ladne,swiatlo ladne,no tylko ta nieszczesna anatomia;/ w sumie kolory i swiatlocien tez jakos na czuja dajesz,bez zastanowienia sie czasami. Masz potencjal,ale jak juz wspominalem wiele razy- odstawilbym na twoim miejscu tablet,a wzial sie za tradycyjne techniki i mnostwo referek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo janko super! mowilem ze kwestia czasu jest wszystkiego zgranie do kupy bo do kolorow jestes przygotowany czadowo jak to matys podsumowal i jak to laczysz z coraz lepsza anatomia to mniam normalnie :D pozdrawiam i czekam na wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicponim - cwiczyc postanowiłem jak najwięcej na papierku ,, no i przyznaje dużo lepiej wyeliminować błędy .. krok po kroczku :) Dzięki za cenne uwagi .

 

Matys - :] Dzięks

OmeN2501 - oo :] jesli mógłbym miec małą prosbe odnosnie podpowiedzi co znaczy rozczochranko graficzne to bym był wielce wdzięczny :)

DaRoZ - Wielkie Dzięki za wsparcie - spróbuje lepiej pokombinowac następnym razem :)

 

Trzymanko wszystkim Dzięki za odwiedziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaggi: Dzięki - podstawa to proste okrąglaki plus prostez z fotoshopa kwadratowe czasem coby ich zróżnicowac bawie sie opcjami (dynamiki itp)..Pozdrawiam

 

Daroz :nie bylo jak podkonczyc tu i tam więc jescze sobie na wyciągu lezy :) Pozdro pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No postanowiłem cuz wkoncu zupowac ....

Troche envirmenciaków cosik ostatnio tylko tym sie zajmuje ze względu ze jest bardzo zajmujące :P

 

14finito132330h.jpg

clous : http://bp3.blogger.com/_6qttYw_v7bU/R9LpLXyqhpI/AAAAAAAAADM/FtOe9ZKsDJU/s1600-h/artspace%2B1500.jpg

 

willage

77.jpg

clous :http://bp3.blogger.com/_6qttYw_v7bU/R-oRRqclCFI/AAAAAAAAADk/Och0fseUxEA/s1600-h/77.jpg

 

Brama do wisoki ca

11.jpg

clous :http://bp2.blogger.com/_6qttYw_v7bU/R-tpPKclCGI/AAAAAAAAADs/r8L_e2Y4jKo/s1600-h/11.jpg

 

 

A tutaj cos jeszcze nie dokończonego ...jestem w trakcie ...Shot na miast

do którego podpływa chłopiec łodzią....sugestie mile widziane ... Pozdraiwam

 

22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

bardzo fajne - dobrze ci idzie... jeśli sie dobrze zutylizujesz (a wszystko na do wskazuje) to z pewnościa dasz sobie rade w przyszlosci - mlody jeszcze jestes... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak to się stało, że poza jednym obrazkiem (niedawno rekomendowanym) reszta mi gdzieś umknęła.... no i WOW! Jak dla mnie jesteś numerem 1 w dziale 2d. Pracki "niewymęczone", świetne kompozycje, kolorystyka, klimat... gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękówka Belus wsparcie zawsze sie przyda :)

 

Some more Concepts

Cos w klimacie canionowym :) kamieniowym.. Ostatnio staram sie nie sileczyc jak to nie jest konieczne nad pracką po 30 h hehe ...Pierwssza pracka ok 14h nastepna jakies 10h....Pozdróka

 

Brother Towers

 

BrotherTowers12h12.jpg

 

Zoomi

 

CA Brama

finitowej1.jpg

 

zoomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siadla perspektywa;/ i za ostre zbiegi- jezeli jeden punkt zbiegu miesci sie w kadrze,to drugi powinien byc bardziej rownolegly do krawedzi "kartki", tak jest naturalnie,bo jak dwa robisz ostre to takim gadzim wzrokiem patrzysz chyba;]

 

ale i tak fajne, ten zielony bardziej mi sie podoba;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności