Skocz do zawartości

Finał Ligi Mistrzów 2007 | MILAN MISTRZEM EUROPY!


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku zakładam ten temat.

Jak co roku mój faworyt jest w finale.

Tym razem nie przegra - jak co roku. :)

 

Milan zagrał dziś teatr marzeń, piękny mecz. Po 3-cim golu komentator włoskiej TV krzyczał GOL ponad 1,5 minuty!

 

Jakie są wasze typy na finał i dlaczego Liverpool przegra? :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Liverpool-Milan 2:0 :]]]

nienawidze komentarzy na tvp2, koles sie strasznie podnieca i widac ze nie lubi angielskich i niemieckich zespolow ://, nie lubie stronniczych komentarzy;

a przyznaje ze dzis MU nic nie pokazal :[, moj faworyt zreszta na ten mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool-Milan 2:0 :]]]

nienawidze komentarzy na tvp2, koles sie strasznie podnieca i widac ze nie lubi angielskich i niemieckich zespolow ://, nie lubie stronniczych komentarzy;

a przyznaje ze dzis MU nic nie pokazal :[, moj faworyt zreszta na ten mecz

 

Fajnie się włoskiej telewizji słucha, jak jest jakakolwiek kontra to oni tak przeżywają, że zastanawiam się czy medycyna przewiduje takie ciśnienie krwii jeszcze w sferach żywych :D mierzyliśmy kiedyś wujkowi i miał przed meczem 180 (bez żadnej przesady!) i żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool jest teraz zdecydowanie mocniejszy niż dwa lata temu i nie da szans milanowi, mój typ: 3:0 dla liverpoolu , albo remis i wygrana w karnych :) , zeden tam kaka nie przejdzie defensywy the reds :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe krew się poleje :D

 

ManU to tylko Rooney...bo Ronaldo się przewraca :D

 

gdby sie nie przewracal to by niebyl glownym kandydatem do zlotej pilki :D

wiec w Mu jest dwoch rooney i ronaldo :)

czyli powinno byc 2:1 dla MU

 

Yyyy a Gigs ?!

 

yyyy kto to jest Giggs ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest do bani i wiecznie niedogolony, widać na załączonym obrazku że grać potrafi tylko piłką do siatkówki. :)

 

A Inzaghi?! :> A Seedorf? Nie róbmy jaj z poważnych ludzi...cieszmy się wygraną Milanu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to teraz patrz jaki żenujący poziom przedstawia Man Utd skoro staruszki ich rozgromiły Trzy do Zera :)

 

Inzaghi to straszny nerwus ale jest tak konsekwentny w tym co robi, że każdą piłkę którą straci stara się odzyskać choćby miał dwa razy boisko przelecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot - ja mam takie same odczucia do inzaghiego, zresztą jak i do reszty wlochow :D

 

man utd to w wiekszosci szczeniaczki :p , oprócz scholes i giggsa ;) , tym razem doświadczenie wygralo z młodoscią, ale Liverpool to mlodosc i doswiadczenie w jednym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie prawdę w oczy - liczy się tylko angielski football :) Mój faworyt już dawno odpadł. Kto śledził moją sygnaturkę uważnie wie o kogo chodzi :P Ale w przyszłym roku jak kontuzje ominą czołowych graczy Arsenal wróci do finału i sięgnie wreszcie po puchar mistrzów :)

 

W finale jestem oczywiście za Liverpoolem, z 4ki półfinalistów chciałem by wygrał ManUTD, potem Chelsea. Jak wygrają Włosi to będzie tragedia. Włoskiemu footballowi, czyli footballowi nudnemu mówimy zdecydowane NIE ! A najpiękniejszemu footballowi, czyli angielskiemu TAK !!

 

Co do dzisiejszego meczu ManUTD zabrakło przede wszystkim świeżości i zdrowej obrony. To co wyprawiali w def. przechodziło ludzkie pojęcie. Z Nevillem, Ferdinandem i prawdzicwym Vidicem (nie tym co ledwo co po kontuzji jest) Milan nic by nie zrobił. A tak, z drewnianym Johnem, kiepskim Brownem i chorym Vidicem Milan mógł nabrać rozmachu. Co do reszty składu to widać zmęczenie. Chyba nie muszę nikomu udowadniać ile bardziej cięższa jest obecnie liga angielska od włoskiej ,w której mecze odbywają się w piknikowym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam, angielski football jest szybki, twardy i gra toczy się przez 90 minut to jest emocjonujące.

Włosi mają finezję, piękną technikę...Myślę że mecz włochów z anglikami to jest połączenie tych dwóch styli co daje piękne widowisko. Ligą włoską się absolutnie nie interesuje bo jedyny interesujący mnie z niej klub to Milan, z ligi angielskiej to Arsenal którego logo do teraz mam ołówkiem na ścianie hehe ;) Ale Milan poległ 2 lata temu, Arsenal w zeszłym roku...mam nadzieję, że historia się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za liverpoolem tylko z powodu wspaniałych kibiców, jak zaczną śpiewać u will newer walk alone, to powinno sie szpaka wyłączyć z fonii i słuchac samego dopingu. Za milanem nie przepadam, jedynym spoko piłkarzem to tam Gatuso jest, a juz najbardziej nie lubię pipo :)

 

To ze jest włoska drużyna w finale, zwiastuje to że to będzie nudny finał. Zaraz zaczna stosować to swoje katanacio czy tam jak to się zwie. Uraz do włoskich drużyn mam po finale parę lat wstecz inter-milan, najnudniejszy jaki był :/

Prawdopodobnie finał pucharu uefa bedzie lepiej sie oglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis finał, ale bez barcelony to na pewno nie jest liga mistrzów...

 

osobiście jestem za milanem... nie lubie liverpoolu, nie lubię ligi angielskiej... i na pewno slowa ze liga angielska jest najlepsza są nie na miejscu.

do milanu odnosze sie neutralnie, za liga włoską nie przepadam, na pewno nie jest nudna, ale powolna i zbyt defensywnie ustawiona i dlatego dla mnie najwspanialsza jest liga hiszpańska:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jest włoska drużyna w finale, zwiastuje to że to będzie nudny finał. Zaraz zaczna stosować to swoje katanacio czy tam jak to się zwie. Uraz do włoskich drużyn mam po finale parę lat wstecz inter-milan, najnudniejszy jaki

 

Finał 2 lata temu z Liverpoolem nie nazwałbym nudny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis finał, ale bez barcelony to na pewno nie jest liga mistrzów...

osobiście jestem za milanem... nie lubie liverpoolu, nie lubię ligi angielskiej... i na pewno slowa ze liga angielska jest najlepsza są nie na miejscu.

do milanu odnosze sie neutralnie, za liga włoską nie przepadam, na pewno nie jest nudna, ale powolna i zbyt defensywnie ustawiona i dlatego dla mnie najwspanialsza jest liga hiszpańska:D

polac mu bo madrze prawi reszta sie nie zna :P

w finale oczywiscie 2:1 dla Lierpoolu gracze milanu moze by mieli szanse ale dom starcow poraz drugi nie bedzie biegal 90 min :P

pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na milan i wolalbym zeby oni wygrali, mimo ze wlochow nie lubie, to anglikow nie lubie jeszcze bardziej... dwa średnie kluby, jeden ze slabym atakiem, drugi ze słabą defensywą:0 ale meczyk pewnie bedzie niezly, choc to nie to co barca-real:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

When you walk through a storm, hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of the Storm there's a golden sky

And the sweet, silver song of a lark.

Walk on through the wind, walk on through the rain,

Though your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart,

And you'll never walk alone.

You'll never walk alone.

 

LIVERPOOL

 

Do przerwy 1:0 :)

Ps. szkoda ze nie ma Barcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności