Skocz do zawartości

Fotografia: tweety w Warszawie i czasami gdzieś dalej


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ah. i masz mnie :D tak część jest kopiowana żeby uzyskać ładniejszą symetrię. min lewa poręcz i część kafelków po lewej stronie. środek i cała prawa strona jest oryginalna. lewa strona po prostu miała syfy więc po kopiowałem kilka fragmentów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie tez papierek bialy na ziemi na drugim zdjeciu. Wnosi pewne zachwianie rownowagi i informuje o obecnosci czlowieka w tym zimnym muzealnym wnetrzu. To taki polski glos sprzeciwu wobec proby dehumanizacji spoleczenstwa polskiego przez Zwiazek Radziecki ;)

 

A serio, to niezla wrzuta! :) Nie ma sie gdzie przyczepic. Swietne to z sejmu, wymowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie tez papierek bialy na ziemi na drugim zdjeciu. Wnosi pewne zachwianie rownowagi i informuje o obecnosci czlowieka w tym zimnym muzealnym wnetrzu. To taki polski glos sprzeciwu wobec proby dehumanizacji spoleczenstwa polskiego przez Zwiazek Radziecki ;)

 

A serio, to niezla wrzuta! :) Nie ma sie gdzie przyczepic. Swietne to z sejmu, wymowne :)

 

hehe. a wiesz, że go nawet nie zauważyłem? :) dzięki za opinię :)

 

metro super wypas:) No i coz za wyczyn! Tam caly czas ktos lazi.

 

tylko raz mi się udało. i to akurat kiedy ludzie wysiadali za moimi plecami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

tweety jak nie masz nic na przeciwko to bym z chęcia zrobił schody w metrze?! poprostu w wgniotły mnie w fotel! rewelacyjne zdjęcia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze :)

leander:w sumie masz rację :) robione trochę na szybko i niedbale. może pokuszę się o high res i wtedy lepiej to rozplanuję.

 

nielot: hehe. wiesz, że dokładnie to samo mi przyszło na myśl kiedy robiłem te zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic na ciebie nie zwalam. podkreślam tylko motywy jakimi kierowałem się umieszczając tutaj to zdjęcie

 

mowilem tez o paru innych rzeczach

nadal nie będę zmieniał ściemniał białej bluzy za głową dziadka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dziadek trochę banał, wszyscy pędzą dziadek stoi i na dodatek jest kolorowy bo tylko on czai bazę...kiczowate na maxa (fajny dzieciak po prawej),

za to wnętrze z firanami całkiem miłe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras: najlepiej to wywalić wszystko i niech każdy ustawi to po swojemu ;)

 

za to wnętrze z firanami całkiem miłe!

 

coś tak czułem, że jeśli odpowiesz to właśnie to zdjęcie ci sie spodoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - ale żeby nie przesadzić (patrz co zrobili z fotoreporterem z Wyborczej za udowodnienie mu fotomontażu - to samo może Cię spotkać i przestaniesz być modkiem ;) BTW- dawno już jedno zdjęcie nie wywołało takiej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, pokolorowanie dziadka jako jedynego elementu jest już kiczowate, ale w wersji b&w już nie.

W zasadzie to mniej, bo jak by się uprzeć, to wszystko już było i jest na swój sposób banalne i obcykane.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: zdjęcia w studiu będą na pewno. własnie załatwiłem sobie wejście do studia PI gdzie nawet będę mógł się pobawić MILO i kamerką HD więc może coś się uda wy,ptać po godzinach

 

MOTYLA NOGA TWEETY!!!! Gdzie są zdięcia z PI ??

Bana chcesz? bana?

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha. po pół roku odgrzebałem zdjęcia z Parady Równości jaka odbyła się w dość upalny majowy dzień :) na początek cale 13 fotek, potem może znajdę czas na resztę :)

 

ustawienia:

ISO - 200

F: 5,6-14

Czasy: 1/400 - 1/2000

Sprzęt: canon 350D + KIT 18-55 + SIGMA 70-200 + SIGMA light

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

14.jpg

 

12.jpg

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris: Vorek popisał się perfekcyjnym montażem bracketingu ja nie zdążyłem i przyznaję że lepiej mu to wyszło :)

 

illy: mówisz o tym "Precz z wolnością"? Netia wywiesiła w tym samym czasie taki wielki plakat "Precz z wolnością - internet bez ograniczeń". Pech chciał, że hasło "precz z wolnością" zawisło wtedy kiedy organizowano paradę ;) kilka dni później dodano resztę sloganu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: mówisz o tym "Precz z wolnością"? Netia wywiesiła w tym samym czasie taki wielki plakat "Precz z wolnością - internet bez ograniczeń". Pech chciał, że hasło "precz z wolnością" zawisło wtedy kiedy organizowano paradę kilka dni później dodano resztę sloganu.
nie nie. chodzilo mi o to:

5.jpg

 

wyglada jakby sie lali, dramatyzm jest no moze poza tymi z lewej. Precz z wolnoscia tez ciekawe, ale do mnie to najbardziej trafilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo trochę szarpaniny było :D ogólnie to więcej gwizdu i krzyków niż to wszystko warte. wróciłem z obita nogą (ktoś mnie kopnął w tłumie) i udarem słonecznym bo nie założyłem nic na łeb a szliśmy Marszałkowską w ostrym słońcu. ale w sumie było warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności