Skocz do zawartości

Fotografia: tweety w Warszawie i czasami gdzieś dalej


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne, wzrok małej bohaterki patrzącej w obiektyw bardzo dojrzały i wymowny, taka młoda a sprawia wrażenie dziewczynki, która w pełni zdaje sobie sprawę z powagi tego wydarzenia i odpowiedzialności, jaka spoczywa na jej barkach... aż niesamowite.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki wszystkim za opinie.

Generalnie nie chciałem się skupiać na całym fakcie katastrofy. Przyszedłem pod pałac zobaczyć co ciekawego (dla fotografa) można znaleźć. Poszukałem tu i tam, w większość polegało to na staniu z aparatem w rękach i łapaniu jakiejś okazji.

Druga część, głównie portrety i kilka sytuacji leży na rolce illforda 400. Jak tylko załatwię sobie wywoływanie i skan, wrzucę tutaj. Sam jestem ciekaw co wyszło, zwłaszcza, że analogiem bardzo dawno nic nie pstrykałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak kontynuując temat ostatniego reportażu...

Właśnie, wreszcie wywołałem film z tego dnia (10-04-2010). Póki co tylko taka pseudo stykówka robiona zwykłym skanerem. Stąd widoczne przepalenia (których w rzeczywistości) nie ma i duże syfy. Ale wrzucam, żeby nikt nie pomyślał, że się obijam. Film czeka na skan. Pewnie w ciągu dwóch tyg uda się to załatwić.

 

stykowka.jpg

 

Zenit TTL/50mm 1.8/Illford PAN 400

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadowski, dzisiaj odbitki co najwyżej sobie oprawię i na ścianę powieszę. Jak trafi się (zeusie chroń!) wystawa to wtedy zapewne tak. A tak liczy się cyfrowy przekaz. Z tym można uderzyć w większą liczbę odbiorców. Przekaz medialny a nie odbitki w albumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo rok po poprzednim reportażu, wrzucam kolejny... w tej samej tematyce. Nie tak udany jak poprzedni, ale mam nadzieję, że jakoś klimat udało mi się tego oddać.

 

Konwent PiS w Sali Kongresowej:

 

IMG_5998.jpg

 

IMG_6070.jpg

 

IMG_6072.jpg

 

IMG_6079.jpg

 

IMG_6102.jpg

 

IMG_6118.jpg

 

IMG_6199.jpg

 

IMG_6217.jpg

 

IMG_6279.jpg

 

IMG_6298.jpg

 

IMG_6314.jpg

 

IMG_6364.jpg

 

IMG_6377.jpg

 

IMG_6409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki wszystkim. Zdjęcia zrobione głównie dla fanu i jak zawsze na lewiznę :) Tym fajniej, że się podobają i nie odstają tak bardzo od poprzedniego (imo bardziej udanego) polowania.

 

 

Zdjęcia na tak, całość na duże nie.

Ani początku, ani zakończenia, ot chaotyczna wrzutka poprawnych (i kilku fajnych) zdjęć nazwane "reportażem"

 

Hehe. Fotoedytorem nigdy bym nie mógł zostać. I tak cud, że jakoś to wyszło, bo od ponad roku zastój w tym temacie (fotografii) niemożliwy. Prawda taka, że nie znalazłem dla tego typu eventu ani początku ani zakończenia. Mocnych punktów też za bardzo nie szukałem. Ot tak jak napisałeś: wrzutka poprawnych zdjęć nazwanych "reportażem". Bez bicia przyjmuję wszelkie słowa krytyki na klatę :)

 

 

A co do obróbki... BW w Sali Kongresowej to chyba jedyne wyjście. Po części zamierzony efekt, po części ukrycie okropnych kolorów i ohydnego światła jakie tam panowały.

 

Sam marsz to presecik LR, nad którym posiedziałem z godzinkę. Mocno powykręcane kolorki, winiety i podbijanie ostrości, żeby wyszło bardziej "dirty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

urlop mi się skończył i pozostało mi tylko poobrabiać setki zdjęć z kart jakie natrzaskałem na całkiem słonecznych Mazurach.

Tym razem głównie widoczki i tematyka żeglarska. Mam nadzieję, że to podpasuje :)

 

 

IMG_7452.jpg

 

IMG_7498.jpg

 

IMG_7513.jpg

 

IMG_7518.jpg

 

IMG_7520.jpg

 

IMG_7524.jpg

 

IMG_7544.jpg

 

IMG_7571.jpg

 

IMG_7579.jpg

 

IMG_7612.jpg

 

IMG_7613.jpg

 

IMG_7614.jpg

 

IMG_7615.jpg

 

IMG_7619.jpg

 

IMG_7708.jpg

 

IMG_7713.jpg

 

IMG_7742.jpg

 

IMG_7874.jpg

 

IMG_8029.jpg

 

IMG_8052.jpg

 

Sprzęt jak zawsze: stary dobry C40D + 70-200/17-40 L

 

Salut

tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre foty. Śmigało się na Mazury dawniej, piękne miejsce - w którąkolwiek część by się nie dotarło. Fajnie buja podczas burzy, nie? :)

Co do pierwszego zdjęcia - mam w głowie naprawdę bardzo podobny obrazek z dzieciństwa, z tego co pamiętam z Czarciego Ostrowia na Śniardwach. Ale na mnie fota zadziałała. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj. Już głupi jeden tydzień na jachcie i czujesz się jakbyś był w zupełnie innym kraju. Zupełnie inny nastrój, inni ludzie. Wszyscy do siebie dobrze nastawieni, wszyscy się razem bawią, coś pięknego. Masz swój "domek", który może się przemieszczać, możesz zasnąć gdzie Ci się tylko podoba - przy wyspie, w porcie, gdzie chcesz. A rano się budzisz, śniadanko i płyniesz w zupełnie inne miejsce. Czy tak wspaniale wyglądają wakacje na Mazurach będąc na lądzie - nie wiem. Jednak na łódkę trzeba raz w życiu pojechać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności