Skocz do zawartości

krajobraz3D : zatoka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc nie wiele jest tu pokazanie i co najważniejsze niewiele opisane. Czyli jaki program/render?? Z obrazka wnioskuje że to raczej jakiś program do generowania środowiska, więc chyba niewiele sie napracowałeś przy tym obrazku, oczywiście mogę sie mylić. Ale opisz co nieco to co pokazałeś :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda za mocno odbija to nie lustro praktycznie jest niewidoczna, a powinna byc;)

Właśnie nie powinna i nie jest:D

Chodziło mi o to, żeby uzyskać taki efekt, żeby nie było widać, gdzie niebo łączy się z wodą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiele jest tu pokazanie i co najważniejsze niewiele opisane. Czyli jaki program/render?? Z obrazka wnioskuje że to raczej jakiś program do generowania środowiska, więc chyba niewiele sie napracowałeś przy tym obrazku, oczywiście mogę sie mylić. Ale opisz co nieco to co pokazałeś :)

Pozdrawiam

Używałem dreamscape 2.5, ale tylko do zrobienia tła(niebo, Słońce)

"wydmy" samodzielnie wymodelowałem, i jestem z nich dumny, że udało mi się tak zgrać ląd z wodą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłeś VUE? Mało, łyso, biednie. Wysil się trochę. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Owszem, brak doświadczenia itd., ale za to masz sporo czasu żeby gonić najlepszych. Do ataku.

Co to takiego jest to "VUE"? "mało, łyso, biednie". Czy żeby scena była interesująca naprawde musi się w niej znajdować dużo obiektów? Zwróć uwagę, jak to wszystko RAZEM się ładnie komponuje. Nie patrz na oddzielne elementy, lecz na całokształt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz3ds - pytanie: czy widziałeś kiedyś aby wybrzeże było tak obłe w kształcie i co do milimetra zarośnięte trawką?

Postaw sobie coś bardziej ambitnego... może drzewo jakiś kamyczek no cokolwiek... nie mówię żebyś tam modelował barokowego kościółka albo ludzi bo na początek musisz sie obyć z technikami modelingu. Ale proponuje i tu powtarzam proponuje abyś dodał coś do swojej sceny. Te 2h więcej poświęcisz i naprawdę scena zyska to coś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Zrób jakąś małą łódkę albo skuter wodny. Popraw wodę, niech będzie bardziej sfalowana, teraz wygląda jak idealne lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jakąś małą łódkę albo skuter wodny. Popraw wodę, niech będzie bardziej sfalowana, teraz wygląda jak idealne lustro.

właśnie się zastanawiałem nad łódką:D

Tylko zastanawiam się, czy zrobić taką bardziej nowoczesną czy np. taką z wiosłami. Chyba z wiosłami. Wody nie będę poprawiać, ponieważ wtedy będzie wyglądało, że w scenie jest wiatr, a chodziło mi o to, żeby uzyskać w tej pracy ciszę i spokój. Najwyżej zrobię małe fale w pobliżu łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to takiego jest to "VUE"? "mało, łyso, biednie". Czy żeby scena była interesująca naprawde musi się w niej znajdować dużo obiektów? Zwróć uwagę, jak to wszystko RAZEM się ładnie komponuje. Nie patrz na oddzielne elementy, lecz na całokształt :)

 

Nie musi być wielu obiektów, ale musi być interesująco. Mówisz, że ląd ładnie łączy się z wodą. Tyle, że to wcale lądu nie przypomina a i woda szału nie robi.

Rozumiem, że to Twoja pierwsza poważniejsza/ukończona praca, ale nie możesz oczekiwać piania z zachwytu. ;)

 

Tam tak naprawdę nie ma nic. Drzewek albo krzaczorów byś nasadził. Ptaszki albo wilki jakieś... Cokolwiek. Nad teksturami lądu byś posiedział, nad kształtem terenu byś posiedział. Walcz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być wielu obiektów, ale musi być interesująco. Mówisz, że ląd ładnie łączy się z wodą. Tyle, że to wcale lądu nie przypomina a i woda szału nie robi.

Rozumiem, że to Twoja pierwsza poważniejsza/ukończona praca, ale nie możesz oczekiwać piania z zachwytu. ;)

 

Tam tak naprawdę nie ma nic. Drzewek albo krzaczorów byś nasadził. Ptaszki albo wilki jakieś... Cokolwiek. Nad teksturami lądu byś posiedział, nad kształtem terenu byś posiedział. Walcz. :)

Dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności