Skocz do zawartości

Pojazd 3D: subaru impreza


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, dzieki wszystkim, nareszcie jakaś krytyka, gdzieińdziej pokazywałem to wszyscy że super, extra. No dobra, a tak poza tą krytyką to jakieś rady? z tymi cholernymi materialemi? bo materiały to potrafią zrobić tak że model jest trudny do odróżnienia czy to rzeczywisty czy model albo zrobić z ładnego modelu obleśne packustwo :P u mnie to akurat z lampami tak jest i wkońcu niewiem co robić :( bo w realu to one mają zwykly lustrzany materiał, ja tez taki dałem tyle że od nich nie ma sia zabardzo co odbijać dlatego tak wyszło ;// prosiłbym o troche wiecej rad, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest galeria, a rady się dostaje w wipie ;) z tymi lampami to najlepsze wyjście to poprostu tak jak napisałeś czyli lustro 100% i teraz pracujesz nad studiem żeby się coś tam ładnie odbijało, ale sam lakier też nie jest za dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo, model jakos to ratuje, co do studia to popatrz jak wyglądaja prawdziwe studia fotograficzne.

 

Ogólnie nudno nawet jak na studio i ten exterior, bez polotu ale pracuj bo masz fajnego skila w modelowaniu tylko musisz umiec ten model przedstawić, potrenuj studio na czajnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

o renderach nie pisze bo to zadanie dla znawcow :)

ale model hmmm wyf\daje sie landy ale jest troche krzywy i za bardzo "ciastkowaty" wiekszosc lin samochodu krzywych i na kantach tam gdzie sa male chamfery widac krzywizy :)

 

ps. o co chodzi z tym tematem ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model wydaje sie byc w porzadku, choc (nie przygladalem sie jak to jest w rzeczywistosci) kratka atrapy wydaje sie byc za duzo, powinna byc chyba bardziej gesta, miec mniejsze oczka. Render i materialy niestety slabe, wyglada to dosc plastikowo, mogles ten element jeszcze troche pomeczyc bo mozna bylo duzo wyciagnac z tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa już jestem! sorry zapomniałem o temacie :P

f5b8f684e76373c4.png

11d2dfa06f7505de.png

a13e56cd57e39b9c.png

469e4e0b08b62cff.png

 

sorki za ten tył :P wiem że to tam srasznie smierdzi, ale tyle nad tamtym siedziałem że już postanowiłem to zostawić a render niech zrobi swoje :P w ps też troche pooszukiwalem, ech klamstwo ma krótkie nogi i wszystko tera wyszło na jaw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Mi się baardzo podoba, troche sztucznie ta scenka w górach, ale jest super.

Troche krzywy tył i drzwi, szyba też ma jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

oj Stachu! zrobiłes taki wypasiony model a render jakbyś olał całkowicie! Materiały leżą, światło też zresztą ;] powalcz z tym renderem a bedzie piękny obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz to właśnie najwięcej czasu chyba straciłam na te ustawienia renderów i materiałów, weźcie coś doradźcie bo mi juz ręce opadają ;/ czemu u innych tak fotorealistycznie wychodzi nawet na słabych modelach a mi na dobrym modelu tak plastikowo? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności