Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Robot


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMO trakcja jest ok ale mi od razu się pomyślało "co tym porusza". Nie widać żadnego silnika czy miejsca w którym mógłby się zmieścić, są jakieś siłowniki ale nieproporcjonalnie duże (samo w sobie nic złego- ot, taką konwencję wybrałeś i tyle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj szanowny kolega daleko na tym nie zajedzie

napedzaj tylko jedną oś - nie dwie - poza tym kolejnosć jest taka - koło łańcuchowe, motoreduktor, silnik a nie jak u ciebie - żadeen silnik nie pociągnie łańcucgowej przekładni bez reduktora. Układ gąsiennicy sugeruje że jazda będzie w głąb ekranu- w naszą stronę gąsiennica wygryzałaby podłoże i po jednym przebiegu by się zaklinowała.

Napęd (silnik, reduktor) umieść na środku ciężkoći między dwoma dolnymi osiami lub skompensuj bateria akumulatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe takiej odpowiedzi sie nie spodziewalem. No coz nie znam sie na mechanice zbytnio. Silnik zostawie tam gdzie jest i tak jak napisales dodam baterie akumulatorów jak znajde w googlach foty. Reduktor tez jakis wstawie. I mam zamiar zrobic 2 takie silniki, jeden dla tej strony co juz jest i drugi dla prawej zeby jakos skrecal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie glupie pytanie ...

 

czy masz zamiar zostawic ta bude na silniki otwarta ? co jest calkowicie niefunkcjonalne ... po to zeby pokazac ile pracy wlozyles w detal ? czy zamkniesz to ta pokrywa ... ? i cala praca jaka w to wlozyles pojdzie w tak zwaną kieszeń :) ?

 

pozdrawiam

 

/hindus : usuwam niecenzuralny wyraz.. uważaj sobie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiam otwarta, niech bedzie widac co tym napedza :P Moze i nie funkconalnie ale jak bedzie jakas pokrywa to juz nie bedzie tak fajnie wygladac ;p Zreszta to jest tylko koncept, jakby projekt mial byc zbudowany zmienilo by sie to i owo. Ale ludzie dajcie jakies komenty czy wam sie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detal jak najbardziej pozytywny :)

 

IMO trochę jeszcze niektóre elementy są zbyt "plastelinowe" ale z drugiej strony to nadaje takiej futurystycznej niedokładności (nie wiem jak inaczej to określić :P)

jeśli miał bym sie do czegoś przyczepić to był by to łańcuch i gąsienice. Łańcuch jest za słabo napięty, a gąsienice były by kompletnie niepraktyczne w trudniejszym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym oswietleniem i detalem zaczyna wygladac naprawde fajnie ... mam nadzieje ze nie poprzestaniesz na clay'u i zrobisz ladne texturki :)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

 

hindus: forgive please ... : > (to byl cytat z killerow 2oje :) - pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, projekt robocika bardzo fajny, teksturki tez mi się podobają. Zmienilbym natomiast (dopracował to chyba lepsze słowo) otoczenie i oswietlenie troszke. Podsumowując: mozna z tego na pewno więcej wycisnąc.

Pozdro, powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania co do zielonej szybki to masz racje, tam tylko z opacity zjechalem, ale poprawie to. To seledynowego to moim zdaniem lipa wyszla, ale tez to poprawie. Nie uzylem tam mirrora, poporstu textura w tym miejscu sie tak dziwnie sklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności