Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] zimowy ogród


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kuchnia jest wypasiona :) dalej w kolejności chwały idą; kominek, zabudowa nad nim, część wypoczynkowa za kominkiem, no i ogródek :)

 

wszystko wyszło idealnie, brawo.

 

wizki to już inna bajka, nie będę dosładzał herbaty dwa razy bo każdy wie że i tak już jest słodka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Pan Inwestor kazał drewno :rolleyes:

 

pantony z oszczędności. przy tylu krzesłach należało wybrać jednostkę tanią i ładną. czerwone vitry na metalowej pajęczynowej nodze pasowały mniej :)

 

nasuficie światła typu ies web z plikiem ies konkretnej oprawy ściągniętym ze strony producenta. inwestor i tak kupi halogeny po 30pln za sztukę :)

 

a schody są z tynku i farby antypoślizgowej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Ogólnie bardzo miłe wrażenie robi, klatka najlepsze! Chodź nie wiem jak to będzie się miało z tom farba anty poślizgową na zchodach..Czy dobrze zniesie próbę czasu, powiem tak potrafisz lepiej:) wnętrze strasznie mi przypomina fotki z katalogu kafli GARFLOOR ABSOLUTE STONE, no, ale.. I zastanawiam się czy nawet nie masz ich na podłodze. Hehe

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sloje w drewnie mnie nie przekonuja - sztucznie wyglada , powinny wg mnie byc duzo bardziej geste / blur za oknem nienaturalny - prawdziwa GO (glebia ostrosci ) inaczej sie zachowuje . moze trzeba bylo cos z DOF porobic , ogolnie podobaja mi sie ujecia , duzo dynamiki w nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności