Skocz do zawartości

Wiz: Interior & Exterior


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetne! Sama architektura bardzo fajna. Czyj to projekt? (Znaczy jakieś namiary na tego klienta ;) )

 

Wnętrze tez zacne. Czy sam dobierałeś meble, czy może narzucone przez inwestora?

 

Świetny materiał kanapy, świetny dywan, bardzo ładnie oświetlone. Powiedz proszę ile czasu się renderowały poszczególne ujęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze mi sie podoba, a zewnątrz jest fatalnie, wykonacie w środku b dobre

 

ale exterior jest słaby mapa 2d Ci nie wyszła

 

A właśnie nie pomyliłeś działu? to chyba powinno być w Architekturze;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze mi sie podoba, a zewnątrz jest fatalnie, wykonacie w środku b dobre

ale exterior jest słaby mapa 2d Ci nie wyszła

A właśnie nie pomyliłeś działu? to chyba powinno być w Architekturze;)

Pozdrawiam

 

HOHOHO. Ostre słowa. Tyle że całkowicie nie uzasadnione :D

 

b.ładny domek i wykonanie.

exterior doskonale wpasowany w otoczenie

Ale mam jedną uwagę. Za chiny ludowe nie chciałbym mieszkać w takim domku w szczerym polu. Otoczenie całkowicie nieprzychylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza bardzo ładne, exteriory kiepskie ale nie dlatego że złe technicznie a dlatego że w ogóle nie ma tam działki tylko kawał łąki, nieużytku rolnego. Przez to wygląda to sztucznie. W domu takim bardzo chętnie bym zamieszkał. Jedynie bryłą budynku i materiałem elewacji bym sie pobawił jeszcze. Ogólnie wysoki poziom pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOHOHO. Ostre słowa. Tyle że całkowicie nie uzasadnione :D

exterior doskonale wpasowany w otoczenie

 

 

exterior doskonale wpasowany w otoczenie? na 1 renderze jeszcze jakoś to wygląda bo jest trawa, ale już na 2 wygląda to słabo, może rzeczywiście źle napisałem że wygląda to fatalnie bo problem jest tylko z backgroundem- jest zły a do tego domek jest na nim źle ułożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Technicznie jest całkiem nieźle.. Chodź potrafisz lepiej, tak mi się bynajmniej wydaje z tego, co widziałem z twoich prac, sama brył budynku fajna chodź jak wspomniał siwy materiałami elewacji bym się, bo bawił jeszcze..Najbardziej to podoba mi się podział okien natomiast kolorystyka drewna wewnątrz kompletnie mi nie podchodzi …a to możliwe, dlatego ze ma teraz jazdę na parkiety olejowane i w jodełkę.. Chodz lapaczo również ładnie by tu wyglądało..

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze.

Jedno objaśnienie co do exteriorów. Fotki dostałem od klienta i miałem wkomponowac w nie domek. Na zbudowanie otoczenia nie starczyło czasu ani na zrobienie nowych lepszych fotek :(

Wyszło jak wyszło - wiem że mogłoby być lepiej.

 

...Czyj to projekt? (Znaczy jakieś namiary na tego klienta ;) )

 

Wnętrze tez zacne. Czy sam dobierałeś meble, czy może narzucone przez inwestora?

 

Świetny materiał kanapy, świetny dywan, bardzo ładnie oświetlone. Powiedz proszę ile czasu się renderowały poszczególne ujęcia :)

 

klient: http://www.mjarchitekt.pl

meble narzucone przez klienta

czas renderu ok 4h na render - wielkość renderu 2600x1625px - procek Core 2 Duo 6600

 

Jeśli chodzi o exterior, to wg. mnie odbicia w oknach wyglądają najsłabiej z tego wszystkiego.

 

przyznaje że pozostawiają dużo do życzenia - gdzieś mi to umkło uwadze :)

 

uzupełnienie:

 

panorama 1600x393px

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8ac0f087c82a379a

 

Dywan z bliska - wiem że może wywoływać skrajne opinie ;) - VRayFur

 

57b2f05a3b9c7250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności