Skocz do zawartości

minibitwa 17: Fiat 126 Defender


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysl fajny, model malucha tez, ale ten caly stuff moim zdaniem troche nieprzemyslany i przesadzony, zwlaszcza to dzialo na dachu;), no chyba ze chciales zrobic taka troche abstrakcyjna wersje no to w sumie ok, ja bym jednak chyba poszedl w strone troche wiekszego realizmu, wywalilbym to dzialo na dachu i te karabiny z przodu a zamiast tego zrobilbym gniazdo na gatlinga na dachu po stronie kierowcy, a zaosczedzone trisy wydal na cos innego, no ale wiesz to tylko moje takie przemyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ci nic o realizmie bo widać że całość jest for fun i tak trzymaj.Byłoby też super jak byś model utrzymał w klimacie fallouta czyli całość lekko nadgryziona zębem czasu, trochę rdzy może lekkie zniszczenia tak żeby było widać że maszyna jest zaprawiona w boju.Powodzenia przy texturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update

tera zabieram się za tworzenie textur :)

a jednak będę musiał użyć drugiej textury bo tych czarnych dziur niezabardzo da się tak zakryć ;/

dcfbd7bfe7afadd2.png

88d1e2af6bd9cee2.png

503b40f0cfe17dc6.png

b0c9cec261c3277f.png

ps. to na lampami wtedy to miało być że z nich też jakieś rakiety czy karabiny wychodzą ale pomyslałem że bezsensu i zrezygnowałem z tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że nie zastosowałem się do tych rad wyżej (spróbuję w nastepnym odcinku poprawić te błędy ;) ), bo dopiero tera wszedlem na forum :P juz blisko koniec, ale jeszcze trochę popoprawiam. Kurdze niewiem jak tą rdze zrobić ;/

9bbfa073716e1edd.png

8486ab789d11d143.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pooglądeaj referki zardzewiałych maluchów, bo ta rdza wychodzi na charakterystycznych miejscach (nadkola, brzegi blach itp.), a nie byle gdzie;)

 

no własnie!! cały ranek szukałem i nic nie mogłem znaleźć, allegro, google, na polskich stronach, zagranicznych i nic :( aż wkońcu pojechałem z pamięci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast czarnego użyj jakieś tekstury, bo pochłania całe światło i nie widać nawet jak to wygląda , gdzie jest wypukłe itd, np ta armat na górze jest strasznie płaska, na kolcach też nie widać żadnych wypukłości, myślę że jak ten maluch ma mieć rdze itd, to ten kolor nie powinien taki nasycony, okna - możesz dać jakiegoś lekkiego gradienta - też będzie lepiej, trochę czasu jeszcze zostało ;)

Ale pomysł mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie;P ale czas sie kończył ,dorzuć model ,siatke i flat textury bo inaczej sondy nie bedzie:P

o ile robisz na osobnych layerach to kontrast zwiększ ,przynajmniej w jakichś miejscach ,bo wygląda na doś rozmazane..

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności