Skocz do zawartości

[Software] 3ds Max 2008 oraz Maya 2008


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje serwis cnn.com autodesk zamierza wydac nową wersję aplikacji 3ds Max. Zmiany mają by kluczowe dla interfejsu i modelowania jak i również optymalizacje pod kątem wydajności w vueportach. Autodesk opublikował również informacje dotyczące wersji '2008' aplikacji Maya. [link]

 

[link]

[link2]

 

gr8qg.jpg

 

 

maxmaya_combined_header.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W zasadzie jedynym powodem instalowania nowych wersji od 6 bylo to ze musiałem wspolpracowac z ludzmi co mieli nowszego maxa... troszke to irytuje. No nic, obaczymy, może za rok bede miał 64 bitowy komp to sobie zmienie na Max 2008 service pack v4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to najprędzej przy następnej wersji maxia, czyli za jakiś rok najprawdopodobniej, a za rok, jeśli wierzyć temu co mówi miscrosoft będzie kolejny windows (vienna?), który może będzie wart instalacji (choć ja ich zapewnieniom po viscie aka longhornie za grosz nie wierze...

 

Choć ciągle jednak mam nadzieje, ze autodesk zrobi maxa na linuxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahomet nie chce przyjść do góry, to może góra przyjdzie do Mahometa?

Zamiast jęczeć i narzekać w regularnych odstępach czasu (i dla relaksu w co drugim wątku) może czas samemu coś zrobić. Bo ja wiem.. Maya? XSI? W obu przypadkach zrywacie wszelkie kontakty z tym nieudacznikiem Billem G. i jego lamowatą ferajną n00bów. W tym drugim nawet z Autodeskiem! Ach, cudowne wizje nieskrępowanej twórczości...

 

Sorrki, poniosło mnie - jęczcie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie info o pluginach:

Plugin News: Max 9 plugins compatible with Max 2008

 

Just wanted to let everyone know that the majority of plugins written for Max 9 will be compatible with Max 2008, which should be shipping around October 17th.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie ostatnio Cinema4d demo...miazdzy maxsa. Zastanawiam sie, dlaczego max jest tak popularny.Kupujac maxsa za duze pieniadze, bez dokupywania wtyczek do niego, nie jestem w stanie wykonac wiekszosci zlecen. Pewnie sila maxsa tkwi w tym ze jest prosty jak konstrukcja cepa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi ,shadar_logoth, max jest prosty, i do prostych zadan sie nadaje.(np latajace proszki do prania w polskiej reklamie , czy wizualki ;) )ale jesli trzeba zrobic cos wiecej, np animacje z symulacja miesni , to max bez wtyczek nie daje rady, a cinema, xsi i maya maja nazedzia ktore sobie z tym radza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze że wsadziłem kij w mrowisko.

Każdemu krzykaczowi o potędze MAXA proponuję skasowanie pirata z dysku i zakup oryginalnej licencji. Jak się zetkniecie z licencjonowaniem Autodesku to docenicie programy konkurencji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności