Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Viper Srt 10 coupe


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Niedawno zacząłem modelować takie o to autko. Jest to mój dopiero drugi pojazd. Proszę o komentarze i pomoc bo bez niej może być kiepsko.

Pozdrawiam Nvidia ;)

Główna referka http://www.varnavto.com/hqwp/widescreen/2006_dodge_viper_srt10_coupe_1.jpg

(Przód/maska nie skończone!) Wiem rowek krzywy / naprawi sie ;)

naforumyz2.jpg

Shot at 2007-08-08

naforum2gt2.jpg

Shot at 2007-08-08

naforum3vz2.jpg

Shot at 2007-08-08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

To ja Ci trochę pomarudzę:) Krzywą masz linię maski przy przejściu w zderzak. I pewnie będe się czepiał dalej bo modelujesz Viper'a, a ja mam lekkie skrzywienie na punkcie tego samochodu ;) Generalnie bardzo fajnie wychodzi ale na oficjalnej stronce Dodge'a model 2008 wygląda tak:

http://www.dodge.com/en/2008/viper/gallery/

Różnice niewielkie a jednak wloty inne na masce.

Czekam na postępy i kibicuję.

 

BTW

Logo na nowym modelu Viper'a jest inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja modeluje wersje 2006 podajżę a ona jest taka jak podałem w linku. Poza tym w BP wloty itd zgadzają mi sie do referki.../ No chyba ,że ty tak po prostu podałeś wersje 2008 w każdym razie dzięki za uwagi / jutro poprawie i będę robił dalej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze, aż się zdziwiłem ,że tak wiele pozytywnych. Niestety postępy malutkie bo miałem czterodniową przerwę w modelowaniu. Dzisiaj starałem sie poprawić krzywizny oraz dopracować zgodność z oryginałem bo był spory odstęp od niego przy zderzaku. Teraz mam z nim małe problemy a właściwie z chamferem ale jakoś chyba sobie poradzę. Wrzucam to tylko po to żeby nie było ,że sie obijam ;)

minupdata2cg9.jpg

miniupdatawt1.jpg

miniupdata3oq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osterman: Dzięki za te uwagi mam nadzieję ,że poprawiłem błędy.

damusTO: Aż sie przestraszyłem, wolę go nie zepsuć ;)

poprawioneqm8.jpg

poprawki2vf6.jpg

Shot at 2007-08-17

Tyle zrobiłem / siatki na razie nie daje bo sie co chwilkę zmienia a drugi powód to to że brzydka jest ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że strasznie powoli robię, ale mam mało czasu na modelowanie i staram sie jak mogę, dlatego też tak wolno ,lecz wole dawać małe postępy w pracy gdyż wtedy możecie zaznaczać błędy na bieżąco a jak bym dał duży updata, to potem miałbym duży problem z poprawieniem tego wszystkiego. No i to moje 2 autko dopiero więc liczę na wyrozumiałość :)

---------

Sporo (imo ;) rzeczy poprawiłem w przednim zderzaku oraz masce i powoli zaczynam robić bok auta.

odfrontugl6.jpg

lt2ok0.jpg

leftpe7.jpg

narureub7.jpg

siatencjapf0.jpg

Brzydka siatka wiem :( ale gęsta z założenia miała być :) Jeszcze trochę ją wyprostuje i poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zabieram się za bok autka chociaż z przodu jeszcze chamfera jednego muszę poprawić. Mam nadzieję że między innymi o niego Damusowi'TO chodziło ;) Ale wiem że na jego standardy to i tka ten model słabiutki jest :(

No powoli ale na szczęście do przodu :)

Do poprawki http://img102.imageshack.us/img102/89/doporawkilt6.jpg

zbokuvb3.jpg

topfe8.jpg

lewaps8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył Viper'a zawsze był kłopotliwy ;) Zaczyna fajnie wyglądać tylko czy ten dach nie jest za wysoki? A może mi się zdaje.

EDIT:

http://www.autoviaggiando.com/archivio/2007/01/11-salone-di-detroit-dodge-viper-srt10-2008/large-dodge-viper-02.jpg

Czy ta szyba z tyłu nie powinna tak wyglądać jak na zdjęciu? U Ciebie strasznie ostro się schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajny klimacik. Podabają mi sie scenki w hangarach, halach i wszelkich pomieszczeniach z kupą żelastwa w środku... Jestem za, he he ;-)

(choć ten samolocik w tle to już chyba przesada ;-P).

Nio... proporcje i perspektywe dobrze musisz uchwycić jeszcze.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać jakiegoś większego updat’a ale postanowiłem ,że się przypomnę wcześniej. Jeśli ktoś napotka w necie referencje tego viper'a (szczególnie tył) to bym bardzo prosił o linka, bo mam małe problemy i bez dobrych fotek ciężko się pracuje. Zmian jak powiedziałem wielkich nie ma, małe poprawki i kilka nowych nieskończonych elementów. Staram się jak mogę :) Teraz będzie trochę wolnego czasu to popracuje na autem :]

 

59811cb06fe8f802.jpg

ce16057fb5900c64.jpg

c8015367ffa4e0d6.jpg

 

PS: Sroki za ciemne rendery (różnica monitorów CRT / LCD

Bonus: Testowałem czasy nowego proca a co tam ;)

84f799ba5984776c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności