Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Viper Srt 10 coupe


NV

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skromny powrót ;) Myślałem ,że w święta znajdę więcej czasu na modelowanie a tu klapa… jednak trochę dorobiłem. Nad tyłkiem cały czas pracuje. Szyby również poprawie, felgi dokończę, więc nie krzyczeć ,że nie ma mocowań do nich albo ,że okna krzywe ;) W planach mam zamiast hangaru tor wyścigowy, jaki jeszcze nie wiem…. Pomyślimy zobaczymy.

Niestety jeszcze trochę roboty przede mną. Mam zamiar zrobić wnętrze (mid-poly ) i poprawić to i owo.

Komentujta ;) Mam nadzieję ,że się podoba bo robię wszystko co w mojej mocy aby tak było :]

 

-------------------------------------------------------------------------

 

viperupbi9.jpg

 

 

viperup2cz6.jpg

 

 

viperup3uy1.jpg

 

 

viperup4az3.jpg

 

 

viperup5nx8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

Nareszcie coś ruszyło :D Pokaż siatkę :)

O, i tyle znalazłem:

2003125946380523299_rs.jpg

1) Chyba coś Ci się tam krzywi... :)

2) U Ciebie nie widać tego zakrzywienia, albo jest ono za słabe :)

3) Za miękką końcówkę masz :)

4) U Ciebie za wcześnie kończy się ten chamfer

5) Bardziej uwypuklij to miejsce

6) No to miejsce to w ogóle nie jest zgodne z oryginałem :) Patrz na foty :)

Ogólnie idzie super :) Będzie srebrna :) Tylko żebyś rendera nie skaszanił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wzywasz wiec jestem :-] i moje uwagi sa nastepujace (sa w kolejnosci rzucania sie w oko):

 

1) Naprawde niezły model

2) Szkoda ze burago - to przez kola opona ma ksztalt odlewu z gumy jak tak na to patrze to mam nieodparte takie wrazenie - Burago i tyle moze to tez powodowac felga bo srednia ona i zgola pozbawiona jak mniemam jeszcze detali

3) burago poobijane przez mlodszego brata - patrz zagiecie na tylnym slupku

4) gosc powyzej ma racje tam na tych obrazkach gdy wniknac

 

 

ja musze przyznac ze i tak mi sie podoba wiec czekam na dalszy progress, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że pukniety jes lekko tylny zderzak nie dobrze nie da sie wyklepac bo to plastik chodzi o fragment co tak na dole z boczku wylazi - tam tak chyba nie ma cjoc ja mam model poprzedniego GTSa nie powinna tam byc "jedna/jednakowa" linia, zerknij z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pracuje ostro na modelem viper'a staram się poprawiać co wytykacie choć nie jest to łatwe :( Zbieram również fotki wnętrza i lamp jeśli ktoś ma ciekawe to proszę PODZIEL SIĘ :) Pracuje też nad sceną i będzie to taki klimat jak poniżej nie zabraknie również studia ;) Poprawiłem bieżnik i profil opony, lepiej ??

kolohk9.jpg

oksqg3.jpg

--------------------------------------------------------

Jeszcze dziś postaram się coś pokazać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli chodzi o scene jest duzo lepiej niz bylo jednak pasowało by zgrac zieleń lisci które juz dobrz pracuja 3d z tymi na focie lub odwrotnie.

Swoja droga moglbys nam opowiedzie o shaderku lisci zaintrygował mnie.

co do kola widac ze błodzisz po mackiu, chyba nie wiesz zbyt wiele o konstrukcji felg i opon moze sie uda moment szukam...

OK masz fart trafilrm referki dla Ciebie oblukas sa duze i dziergaj nie s..."pip !" takiego modelu taym detalem bo sie to rzuca mocno w oczy.

 

copperhead013mh5.jpg112_0709_40z+2008_dodge_viper_srt_10+wheel_view.jpg

B-Dodge-Viper-Wheel-Rim.jpg

DUZE:

http://farm3.static.flickr.com/2149/1956400682_0c7a2e6556_o.jpg

http://farm1.static.flickr.com/19/99549094_bed73ae2d8_o.jpg

http://farm2.static.flickr.com/1051/870017159_b7a5582059_o.jpg

http://farm3.static.flickr.com/2268/1567230103_7511f170d1_o.jpg

PS

i nie podchodz do wipera w sandałach - bo to wyglada eh nie bede lapam - punktów za wulgaryzmy - nie dobrze to wyglada.

Masz dobre referki teraz zrób to jak nalezy chlopie - dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prezentacja modelu bardzo mi się podoba:) Drzewka są komputerowo robione? Połącz w końcu te dwie części samochodu bo ta szpara zaczyna mnie denerwować;)

 

Edit:

 

damusTo-litości człowieku. Ekranu mi brakło:)

Przy okazji-nie wszystkie fotki są z modelu SRT Coupe. Widzę foty z SRT10, jakiegoś tuningu RT/10 i GTSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz i masz chlopie

 

wheels_dodge_srt10_5spk_big.jpg

 

i biez sie do roboty ja nie jestem schronisko dla zwierzat nie lubie skamlenia :p

wiec zbierz sie w sobie i zrob fadnie te felge albo robiac ja pyta JAK bedzie latwiej sie dogadac a nie tak marudzisz mi tu ze nie da rady. Pokaz ze, ze masz wielkie wlochate kochonez to wazne w dzisiejszym zhomosexualonym swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00001hp8.jpg

00002es2.jpg

---------------------------------------------

Dzięki za komentarze, poprawie to co się da bo czasem jest ciężko ;) myślę ,że te felgi już zostaną. Powoli zaczynam robić wnętrze :) po nim jeszcze światła i wykończeniowe sprawy (ostatnie poprawki itd.) a potem scena tudzież równolegle zobaczymy ;)

 

PS: Nie wymagajcie ode mnie za wiele to moje 2 autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem motoryzacji ale taki wozik to jest cudo

model bardzo mi się podoba!!!!!

 

masz szybkie rendery minuta z sekundami ja na moim core 2 duo bym chyba z pół godziny robił, masz dobry komputer czy jakieś fajne ustawienia- jeśli ustawienia to podziel się

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. mam Pentium E czyli c2d 2.0ghz z okrojonym cache ... tylko ostro podkręcony ... jak mi się chce to daje 3,5ghz ale normalnie chodzi na 3.0 GHz .... hmm ustawienia? standardowe .... GI medium + 2 vray light i to tyle... reszta standard. :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E4300 tez da się go kręcić, miałem przez jaki czas na 2,6 GHz ale zdążało się żadko że się restartował a to czasami może zawalić prace

 

jak będą ferie to muszę trochę go protestować może da się coś z niego wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc trochę odpocząć od modelowania postanowiłem dopracować scenę i niektóre materiały. Model na renderze jest jeszcze bez nowych poprawek, detali, które mam nadzieję uzupełnię już niedługo. Lakier imo jest ok., ale w sumie to się nie znam ;) w każdym razie dużo osób przyzwyczaiło się do typowych lakierów ja chciałem uzyskać trochę inny ... mam nadzieję że się podoba. Opony nie mają materiałów podobnie reszta auta.... starałem się bardziej dopracować scenę i lakier reszta to tylko tak aby nie drażnić oka szarym materiałem :) Myślę, że od poprzedniej wersji jest duży postęp, oby w finalnej był jeszcze większy :]

scenaviper24revpsok9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności