Skocz do zawartości

Postać 3d: głowy


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super ale (zawsze jest ale:D) wąsy za szerokie, nie wime czy usta tez nie mozze to tylko prez wąsy

podbrudek bardziej wystający i zarysowany

nos z profilu ma troche inny kształt

kształt głowy trohce dziwny

i przymknij mu troche oczy

sorry ze tak brutalnie ale za fajny model zeby milczec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ale (zawsze jest ale:D) wąsy za szerokie, nie wime czy usta tez nie mozze to tylko prez wąsy

podbrudek bardziej wystający i zarysowany

nos z profilu ma troche inny kształt

kształt głowy trohce dziwny

i przymknij mu troche oczy

sorry ze tak brutalnie ale za fajny model zeby milczec :D

 

dzieki za tresciwego posta :D

wiec tak:

wasy/usta sa dobre, gdyz jak patrze na referki to sie wszystko zgadza(ale jeszcze lukne) :)

podbrudek poprawi sie :)

nos poprawie :)

krztalt glowy racja troche dziwny :) ale patrzac na moja referke to chyba jest mniej wiecej dobrze, ale sam zauwazylem ze dziwny :D

z oczami zobacze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpoznawalny : ) model cool. jedyny co bym zminiel to czache z profilu tzn im blizej czubka to u Cibie sie zweza a patrzac na fote gosc ma sproy kafel , po prostu brakuj na Twoim modelu troche tylu głowy ;),

tutek w drodze dzis go nakrecilem mam nadziej ze uda mi sie go w miare szybko zmontwac bo byl na raty robiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot extra głowa! co prawada z sylwkiem mi sie nie skojazyla ale za to ma chrakter i klimat, co do optymalizacji to moze byc ale nie musi , ja bym nie robił w kazdhym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

patry--> no pewnie ze mozna zrobic optymalizacje, optymalizacja to nie problem ;)

Mario--> powiem szczerze ze ciezko bylo zrobic sylwka, ma duzo roznych "styli" twarzy, ma duzo roznych rys, ale z efektu i tak jestem zadowolony bo jak go robilem to mnie krew zalewala :D jak tam tutek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym ze ciezko to wiem z autopsji, problem jest zawsze ten sam przy tzw charakterystycznych twarzach ile nie wezminiesz refek to na kadej wyglada inaczej ,bardzij lub mniej ale jednak, i teraz nie wiadomo czego sie trzymac , doszedlem do tego ze chyba warto jednak wygrac sobie jedna fote i na jeje podstawie probowac zrobic daną twarz, tak czy siak rsys Twojej głowy są świetne i bardzo m isie podobają,

tutek w drodze mam nadziej ze do konca tygodnia będzie : ) wstepny montaz mam juz za sobą teraz trzeba to zmnijszyc i przerederowac finalnie, sie tak zastanwaiem jeszcze czy wstawiac kometarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym ze ciezko to wiem z autopsji, problem jest zawsze ten sam przy tzw charakterystycznych twarzach ile nie wezminiesz refek to na kadej wyglada inaczej ,bardzij lub mniej ale jednak, i teraz nie wiadomo czego sie trzymac , doszedlem do tego ze chyba warto jednak wygrac sobie jedna fote i na jeje podstawie probowac zrobic daną twarz, tak czy siak rsys Twojej głowy są świetne i bardzo m isie podobają,

swiete slowa, podpisuje sie pod nimi dwiema rekami :)

 

 

 

tutek w drodze mam nadziej ze do konca tygodnia będzie : ) wstepny montaz mam juz za sobą teraz trzeba to zmnijszyc i przerederowac finalnie, sie tak zastanwaiem jeszcze czy wstawiac kometarz

 

ja tam komentarza nie potrzebuje :P wazne zeby bylo widac co bedziesz tam robil, reszta moze byc milczeniem ;) ale wiesz niektorzy tam lubia komentarz :)

mi to obojetne zrobisz jak uwarzasz.

czekam na tego tutka jak na premiere jakiejs gry albo filmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj hehehe z tą premierą ;) zadnych czarów tam nie ma nie wiem czy niektórzy nie będą zawiedzni wrecz, poza tym niestety tutek nie jest idealny tzn nagral sie bardzo szarpany material , moze wina za duzej rozdzialki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie bardzo fajne główki. ale policzki zazwyczaj jak się patrzy z rzutuw z boku i z przodu wyglądają spoko. Ale z orbity jakiejś widać że mają zły kształt. ten typ np. wygląda jakby miał waciki od dentysty jak don corleone. U Wałęsy to widać bardzo.(może to przez różne miny na referce) Co do techniki robienia włosów też niemam przekonania. Może z teksturami to wygląda inaczej. Rób teksturki też choćby z fotek.

 

btw. cicha woda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitaM!!

ahahhahahahahhhahahahhaa, Ania jak z referek, 5+ za pomysl!:) smigaasz z tymi glowami!

 

nielot, jakas cicha sympatia? ;)

 

Ania, nie obrazaj sie na niego, jestes sławna!:)

hehe dzieki ;)

 

Wsumie bardzo fajne główki. ale policzki zazwyczaj jak się patrzy z rzutuw z boku i z przodu wyglądają spoko. Ale z orbity jakiejś widać że mają zły kształt. ten typ np. wygląda jakby miał waciki od dentysty jak don corleone. U Wałęsy to widać bardzo.(może to przez różne miny na referce) Co do techniki robienia włosów też niemam przekonania. Może z teksturami to wygląda inaczej. Rób teksturki też choćby z fotek.

 

btw. cicha woda...

 

hmmm nie wiem jak to z komentowac :D a jesli chodzi o wlosy to czemu nie masz przekonania i jak powinno sie robic wlosy ? :)

 

Coś jest chyba nietak tam w górnej części nosa.

 

no cos jest nie tak bede musial sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejna elegancka główka! tą jedank mozna by gdzie niegdzie powledowac troszku np szyja ale to szczegół, włosy są gut w zupelnosci wystarczą fianlnie jak juz bedzie textura będą ok, poza tym mozna posciuc dla osłody pare kosmyków z plana z alfą na tex i bedzie zupełnie gitarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności