Skocz do zawartości

Postać 3D: Lady Death


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witka :>

 

Postanowiłem sekundowo odpocząć od puszek i na szybkiego poćwiczyć organikę. Fakt Tło wymaga jeszcze wiele poprawek... choćby ta czacha po prawej stronie. Jakoś tak odstaje od reszty. Musze przysiąść bo dawno nie łączyłem/montowałem obrazków. Tło składa sie z 4 zdjęć zmodyfikowanych w celach klimatycznych. Nie zwracajcie też uwagi na cień padający ze złej strony, jestem tego świadom i poprawie go jak najszybciej. Całość renderowana mentalem z MAXa R8.

 

Pozdrawiam czekam na wasze opinie.

laydydeath07sx3.jpg

P.S.

Sorka za mały render, poprostu to taki preview :>

 

P.S. 2

Na włosy też nie zwracajcie uwagi.... jest to beta beta beta wersja. Wymodeluje je porządnie i bujnie, no taki przynajmniej mam plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mógłbyś trochę bardziej domodelować brzuszek, takie zarysy muskułów zrób (lekko!)

 

w takich butach na takim podłożu daleko nie ujdzie.

No i buty wyglądają jak gumiaki z obcasami, nie zgadza się krztałt przy palcach.

 

przydałby się większy render to by się można bardziej czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to nie ma być praktyczne tylko ładne :>

A co do modelu dorobię sclupting to brzuszek zyska parę wniesień i depresji.

 

A render potem większy będzie..ale potem :)

 

chciałem tylko dodać że Lady Death jest dziełem utalentowanych komiksiarzy Brian'a Pulido i Steven'a Hughes'a. Jej historia jest podobna do Hell Spawn'a lecz różniąca się drobnym szczegółem, jej ojcem jest sam Lucyfer. Zainteresowałem sie ta postacią po oglądnięciu filmu pt."Lady Death" z 2004. Nie jest to może dzieło z najwyższej półki komiksowej, lecz godne uwagi moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyc jak cyc- widziałem gorsze (lepsze szczęściem też), design postaci też w gruncie rzeczy rzecz gustu- Wygląda trochę zbyt plastikowo na moje oko. Model fajny- można poprawić to i tamto ale to co mi przeszkadza i co jest prawdziwą wadą to słabe materiały i oświetlenie. Tło klimatyczne i dramatyczne a światłocień na postaci jak za przeproszeniem z reklamy maszynek do golenia- zamiast być akcentem który daje po oczach to wszystko się "rozmydla". Dobry początek - zobaczymy co dalej

 

PS. Zamknij jej dłonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek to moja wolna interpretacja jej charakteru. W sieci można spotkać całą mase takich interpretacji, obrazy, filmy itp.

 

A co do modelu piersi i materiałów.... są to jak najbardziej standardowe mentalowe materiały..prawie przy nich nie majstrowałem. Model jeszcze nie ukończony i wymaga kilkudziesięciu godzin pracy. Półki co jest to raczej podstawa do dalszej pracy. Nic więcej, planuje zrobić jej zupełnie inna bujniejszą fryzurę. Półki co pokazałem wam świeżo zringowany model z minimalnymi poprawami siatki.

 

Tutaj szybsza i większa wersja renderu. Dłonie idą odrazu do poprawy.

laydydeath05aw5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności