Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to macie prosze państwa jakiś prawie miech jeśli dobrze liczę (jestem po nie przespanej KOMPLETNIE nocy czyli już ze 40pare godzin na nogach-teczka na ASP na ostatnią chwilę;P-ach ta "ja"...:D)...no więc co ja tam? Acha... macie około miesiąca na załatwienie noclegu na 3nocki, jesteście już duzi, więc licze,że sobie poradzicie...

 

PS: Muszę coś jeszcze wygłosić:

 

Gdyby nie to forum w życiu bym nie pomyślała o ASP i nie zrobiła -w r e s z c i e - tylu prac do teczuszki czy małego portfolio...DZIĘKI ZA WSZYSTKO, JESTEŚCIE KOCHANI!- czasem marudni, złośliwi, kłutliwi, niezrozumiali, wpędzający w kompleksy , zarozumiali- Ale i tak was...kurka UWIELBIAM ! ;D

 

ps: zaraz mnie mod zaczepi o krzyczenie na forum, lub bluzganie, lub ubliżanie, ale i tak tego nie cofnę ;P :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyjeżdzajta Łódź Wrocław, zdaje się że jeszcze Kraków i trójmiasto, no i wszyscy inni:)...będzie popijawa na całą Polskę;)

Tak jak już mówiłam jest do zorganiazowania koncercik fajnej grupki rockowej, podajcie tylko jak najszybciej termin, który by wam pasował (ofkors w przedziale 28-30.09), będą też talony na tańsze piwko:) parę jeszcze atrakcji w trakcie realizacji :)

Noclegi niestety między sobą...na razie nie jestem w stanie nic załatwić (:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby sprawa z noclegiem była jasna (znaczy się gdzie, za ile i czemu tak drogo, pamiętajcie, że są osoby, które nigdy w warszawie nie były i takie tam ;p) to i ja bym się skusił, w końcu aż tyle celebrities będzie w jednym miejscu, a jak się gdzieś wysadzić to najlepiej w doborowym towarzystwie, czyż nie? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe:

z gory przepraszam ze w ten sposob (zwalam to na innych) ale sam nie mam mozliwosci, wiec jakby sie ktos (purple?) dowiedzial jak stoi sprawa z akademikami (gdzie, za ile, ile jest wolnych miejsc, i czy to pewniak) to niech wrzuci to tutaj.

Jesli oczywiscie moge prosic o cos takiego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio ja mam troche znajomych w sabinkach, akademik SGH, jak tam kimalem w lutym to placilem 9zl za noc. Pozniej moze bede w stanie w jakis sposob zaoferowac pomoc w przeziomowaniu kogos, jak znajdzie sie jakies mieszkianko, sam narazie bede spac u kolegi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a darmowe chrupki beda? ;)

lol:*

 

a stawiasz? :D

 

Pytanie moje brzmi:

po co koncert kapelki rockowej? Zloty przeważnie odbywają się przy piwku/coli/toniku/wódce/herbacie/kawie/sprajcie/soczku i po prostu gadamy. Rockmani by przeszkadzali ;)

 

a co nam przeszkadza jednego i drugiego dnia pogadać, a trzeciego się świetnie zabawić?;)

Ale skoro nie chcecie...

 

 

mam prosbe:

z gory przepraszam ze w ten sposob (zwalam to na innych) ale sam nie mam mozliwosci, wiec jakby sie ktos (purple?) dowiedzial jak stoi sprawa z akademikami (gdzie, za ile, ile jest wolnych miejsc, i czy to pewniak) to niech wrzuci to tutaj....

 

no co do noclegów to niestety muszę się poprawić i powiedzieć wam, że co do akademików- to baaardzo trudno w Wawce znaleźć miejsce...są inne możliwości, no...troszkę droższe, jak znajdę szczegóły to wkleję.

Ja mogę osobiście dać kocyk na dywanie, lub jak dziadek wyjedzie, to będzie parę pokoi na ursynowiu...

 

 

purple kochanie zrób jakąś listę obecności

 

postaram się misiaczku ;P

 

............................

 

To może dziwnie zabrzmieć i w ogóle że takie proponuję, ale chodzi o to, że kiedyś się dopytywałam i mają niesamowite zniżki weekendowe (chyba im interes nie idzie;P)

ok.200 zł. za cały weekend -wiem, że to dużo, ale jak na takie warunki hotelowe to mało więc jak ktoś chętny...

http://www.polhotels.com/warsz/PoloniaPalace/prices2.htm

 

ale nie bujcie się, są też tańsze warianty w 100licy, poszukam jeszcze ;)

 

 

 

istnieją też "koniki" co dają małe stawki, można ich znaleźć w pobliżu hotelu, nocleg powiedzmy...40-100zł ( no sorki takie ceny stoliczne...:o)

 

 

są stancje artystyczne, nie wiem za bardzo na czym polegają, są przy starówce, taka noclegownia dla artystów, może na legitkę z jakiejś artystycznej szkoły czy cuś...(wiem, tylko że jest tanio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow niezły zjezdzik sie szykuje, chetnie bym wstapil i rozejrzal sie po Wawie, bo moze i pracowac tam przyjdzie... No i czlowiek nigdy tylu grafikow na oczy nie widzial ;) Ttaaddeekk ja jestem z okolic Krakowa, jak cos mozna by sie zgadac, jedynie ten nocleg zastanawiajacy,zrobcie kosztorys tej imprezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, nie zawiode, bede na 100% :*

było by great!;)

 

 

Leru hihi no problem, sugeruje wiec koncert na zwieńczenie zlotu- ostatniego dnia

ps: ta parodniowa popijawa wyniknęła z musu- aby każdy mógł dojechać, to nie jest niestety pole namiotowe nad morzem...tu każdy ma inny nocleg itp, jeden dzień to było by za mało czasu żeby się zgrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow niezły zjezdzik sie szykuje, chetnie bym wstapil i rozejrzal sie po Wawie, bo moze i pracowac tam przyjdzie... No i czlowiek nigdy tylu grafikow na oczy nie widzial ;) Ttaaddeekk ja jestem z okolic Krakowa, jak cos mozna by sie zgadac, jedynie ten nocleg zastanawiajacy,zrobcie kosztorys tej imprezy :)

 

spoko, moze sie jescze kogos z krkowa wyciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował tak - pierwszy dzień zlotu to spotkanie przy piwku i gadanie o grafice :P czyli tak jak zawsze, a w następne dni to reszta atrakcji XD hehe

 

Nie no po prostu znając życie większość luda przyjedzie tylko na ten pierwszy dzień a później się zmyje... Więc szkoda by było nie pogadać z nimi bo za głośno było, albo coś w tym stylu.

 

Proponuję też purple żebyś zmieniła 1szy post wstawiając tam listę obecności na dzień dzisiejszy oraz aktualną datę zlotu :) datę zlotu możesz też wrzucić w nazwę wątku to wszyscy będą wiedzieli o co biega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek_gfx no ja też tak myślę, ALE PIĄTEK JEST USTAWIONY POD NASZAEGO KOLEGĘ CO PARĘ LAT ZA GRANICĄ SIEDZI I W PIĄTEK NA ZLOT WŁAŚNIE WRACA...:)

 

ziomuś zgadzam się w 100%

a co do wątku- już się robi szefie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE PIĄTEK JEST USTAWIONY POD NASZAEGO KOLEGĘ CO PARĘ LAT ZA GRANICĄ SIEDZI I W PIĄTEK NA ZLOT WŁAŚNIE WRACA...

 

Przepraszam, ale mi pasuje wszystko po 27 wrzesnia, czyli po czwartku, konkretnie juz po 22.35 :)

 

...zeby nie bylo ze to wszystko pode mnie ;P

 

Dzieki za wszytsko :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności