Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe:D Wszystko polega na tym,że daaaawno temu siedziałam troszkę w branży muzycznej (disco polo i takie tam:D :D :D) więc użyłam troszkę ostatków swych magicznych mocy,żeby zorganizować specjalnie dla was na spotkanie koncercik, z góry ustalony i imprezkę, która polegałaby na (DLA KAŻDEGO ZLOTOWICZA) bonach, czy talonach na tańsze piwko niż jest w tej knajpie (czyli ok. 4zyle chyba za 0.5l w KNAJPIE) tylko że...

musicie zgłosić chęć i ustalić datę ( stawiałabym na ostatni dzień;)), żeby każdy dojechał na imprezkę, musicie też stwierdzić,że lubicie/tolerujecie rockowe granie...:)

ja muszę z szefuńciem ustalić termin w zasadzie na dniach- inaczej kiszka, a koncert będzie płatny (organizacja-czyli duuuże pieniążki)

no, to chyba tyle...no i jakaś składka na te browarki musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za rockowym muzykowaniem :)

Ile taka przyjemnośc moze kosztować?

 

Ja kiedyś chodziłam na takie cotygodniowe hmmm...wypady w miasto-szło się ekipa do znajomej knajpeczki-gdzie sami znajomi, a barmanka (lesbijka) czasem podawała 4litrowy dzban za friko ( bo chyba wpadłam jej w oko:D), potem wyturliwało się koło 23 z knajpy, pod którą jeszcze złapało się niezłego łyka wiśniówki z piersióweczki znajomka bimbrowca, szło się na drugą stronę ulicy, gdzie tez zazw. kupa znajomych, a koło 1:00, jechało się ze wszystkimi do baszty (jak ktoś oglądał "od zmierzchu do świtu" to powinien wiedzieć jak ta knajpa wyglądała -tylko bez wampirów i streaptizerek, choć też nie zawsze:D), no i siedziało się tam do 6rano , balanga na całego, a w tle wieczne Blues Brothers, tańce na stołach a potem spanie pod nimi...

uff...to było COŚ! Teraz już tylko co jakiś czs koncercik, lub winko w domowym zaciszu ;D

 

Już ją lubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za rockowym muzykowaniem :)

Ile taka przyjemnośc moze kosztować?(...)

 

 

 

Well, gadałam kiedyś ze sponsorem yyy...chyba perfectu (była taki projekt żeby pogodzić na scenie Hołdysa z Markowskim) to mówił cos o 120, czy 140 tys zł za imprezę...;)

ale małe koncerciki kapelek, no...powiedzmy czasem saportujący Acidów czy grających po knajpach (ale kojarzonych w środowisku) no to...3/4 kafelki, czasem więcej, czasem mniej :)

 

a co? chcesz nam postawić? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni, o to się nie martw, wystarczy tylko że się złożysz, nie wiem po ile, na wspólną imprezkę-20zł?30zł? za nockę w knajpie:)

ps: to będziesz w końcu? czy się wachasz?

 

Kto? ja? Pewnie, że bedę, o ile jakiś kąt się znajdzie oczywiście. Nie przepuszcze takiej wielkiej imprezki, już fundusze zbieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra!! no nie no, ale takiej gwiazdy się nie spodziewałam:)

zapraszam, zapraszam i tron już szykuję :)

pozdrawiam

edit:

UWAGA! Prośba taka: Proszę by wszyscy, którzy maja jakieś miejscówki w 100-licy, lub są mieszkańcami zgłosili się na GG do mnie- PILNE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras napij się aktimelu, wytrzyj pot z czoła i (jak to ktoś kiedyś ładnie rzucił na forum) wyluzuj poślady:D, znam wiele knajp, w których się zmieszczą nawet i setki osób (no dużo tu knajp i takie też są:))

A ta imprezka nie zapowiada się na "low poly" :D, więc już kombinuję...nie martwcie się purple załatwi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy się zdarzają - mojemu chłopcowi i jego grupie z 4ROKU wykładowca z kolei przełożył egzamin z okazji... ... ... Premiery nowej części star wars :D :D :D

a i ci którzy poszli to dostali za bilety zaliczenie:D

 

PSychu jak by to powiedział Smoleń- no coś Ty na głowę upadł, albo jeszcze niżej? :eek: :D

Nie ma żadnych przeszkód, kompletna integracja, normalnie każdy z każdym (bez skojarzeń:D), ma być dobra zabawa, smaczne piwko i opowiastki do rana...

już jesteś zapisany, ale mi więcej bez takich pytań:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie pare osób ujawniło co do możliwości noclegowych ale jeszcze nie wiedzą na 100%, narazie ja zgłaszam że przenocuje ludu tyle ile się tylko zmieści ale maxymalnego komfortu napewno nie będzie bo mam jedno łóżko, a poza nim 40m podłogi, za to dużo kocy;P i trochę poduszek:)

resztę faktów ujawnię, nie długo, musi być tylko jakiś konkret...

KLICEK no to może za Twoją pomocą spróbujemy to jakoś odmienić, może się da?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę wpasc z qmplem (jest z Wawy, niektórzy będą wiedzieli o kogo chodzi, kolega jest abstynentem)? Chodzi o to czy znajdzie się jakieś miejsce dla niego :P

 

Edit:

Uprzejmie prosze o przeniesienie mnie do ekipy z wrocławia, przyjadę zlotowozem przecież :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ardeni z kumplem to wpaść się nie da-po prostu nie ma takiej możliwości... - biologia nie wzięła pod uwagę, a nauka jeszcze nie wymyśliła :D

Ale możesz z nim przyjechać, kto Ci broni? :D

Ejno bez takich :P ja nie z tych co chłopców lubują... teraz sie zaczną plotki na mieście... :D

Ok żeby nie było to chodzi o Kurta (Niektórzy wiedzą o kogo chodzi i domyślają się dlaczego ja zaklepuje mu stołek, a nie on sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale żeby bałaganu nie było i alienacji grupek:

JEŚLI KOGOŚ ZAPRASZACIE TO (oczywiście zgłaszać poproszę!) ALE TEŻ NIECH ONI MAJĄ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z GRAFĄ (TO JEST W KOŃCU ZLOT GRAFIKÓW)

inaczej będzie alienacja, a wasi znajomi nie będą mieli o czym rozmawiać z maxowcami...będzie kiszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn, szkoda ze juz nie mieszkam w tej wiosce :P taka imprezka mnie ominie, ale jak Shali bedzie jechal to pewnie sie pojawie (i tak musze kiedys pojechac po rzeczy z mieszkania...). Tak czy siak uwazajcie tam na Klicka, pewnie z Matysem rozkreca imprezke :D

 

Jak bede cos wiedzial, dam znac kto jeszcze ze mna sie pojawi. (miejscowi, wiec.. wiadomo :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRC- sie robi;)

Ardeni, nie buj żaby ja dla części forumowczów jestem blackmetalową 38letnią kobietą, która może jest mężczyzną :D

intoxicate damn :D staraj się chłopie:)

.......................

 

no dobra miejscówczka głównej imprezy się chyba wyklarowała...

rezygnuję z koncertu z powodu mieszanych uczuć na cześć...koncertu na dewede w equlibrium :D :

jak narazie wstępny szkic imprezy wyglądałby tak:

 

-gadanko: piwko, cherbatka, jedzonko i co chceta :)

NAJWAŻNIEJSZY CENNIK:

-pyfko 5zł na "studenta", 7 na "niestudenta";P

-dzban pyfka (3PYFKA)-18ZŁ

- do 17:00 pyfko z 5-tkę dla wszystkich

wejście bezpłatne!

póżniej jakiś koncercik może na rzutniku jak się da-i...

rozkręcamy imprezkę!

a później muzyka do rana jaką chcecie:)

zabawa do oporu, bo knajpa otwarta do ostatniego klienta (chyba damy im popalić co?:D)

 

 

 

ostateczne potwierdzenie będzie jak się dowiem jeszcze paru danych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności