Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odemnie tyle "wowa wi wa" :D

pozdrawiam wszystkich zlotowiczow ;)

(...)

 

Znając kolegę ośmielam się dodać jeszcze do wypowiedzi parę epitetów które kolega przemilczał, lub jak to było na zlocie -których "nie słyszeliśmy" :D:D:D

pozdrawiam- miło było poznać:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, tego nie było słuchać, SŁYSZELI WSZYSCY tego nie było słychać !! :D:D:D.

Panowie z tymi błyskającymi wielkimi zabawkami, dawać foty bo moja żona nie chce uwierzyć że w barze były tylko 2 kobiety :cool: :)

Wczoraj (w zasadzie to dzisiaj ) wyszedłem jako ostatni i mówię wam było genialnie.

Ciekawe kiedy Ola się na forum zarejestruje :)

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gospodarze (stoliczni) i jako "prawa ręka" szefowej chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i za atmosferę, która się wytworzyła dzięki Wam ! Teraz już tylko suszy i w głowie huczy i spać się chce (i ciągle dłonie pieką, ale to tylko wtajemniczeni zrozumieją :P), ale balanga była pierwsza klasa. Cieszę się, że pamiętam mniejwięcej większość wydarzeń :D. No i nowo zawarte znajomości ! Psych, KrzysiekGFX (nasi nocujący:P), Leru, Klicek, Johny, banana.split, piksar. Tweety - (za literówki w nickach sorry wielkie!!) więcej nicków nie pamiętam :D, z niektórymi nie zdąrzyłem w ogóle pogadać - a szkoda ;). Pozdrawiam i do następnego. A i na foty czekam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było ostro :) dzięki wielkie za taką fajną imprezkę. fajnie było pogadać z ekipą z max3d.pl ;)

 

purple - super organizacja, good job :)

 

piksar: dzięki za transport do wrocka

 

kierowco TIR'a - miłej dalszej podróży bez białej sierry raz po raz przez kilka godzin hamującej drogę :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż polazłem do kawiarenki by zobaczyć co się tutaj dzieje :)

Podziękowania dla Piksara za transport i całej ekipie zlotowozu za wspólnie spędzoną podróż :)

 

Profesor Piksar - Rządzi :P

TIR widmo - sweet :P :P

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników imprez, świetnie było :D

 

Pora wrócić do szarej nudnej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie POZDRO dla wszystkich zlotowiczów.

I ja dotarłem do domciu

Na tak świetnej imprezie nie byłem od niepamiętnych czasów :)

Ciesze sie że mogłem poznać tylu ludzi z max3d :D

A teraz czas odespać...

 

Specjalne podziękowania dla purple i armia za organizację i wspaniałą atmosferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wreszcie dotarłem do domu, zlot był świetny, podziękowania dla purple i armia za organizację, dla Tweeetego za nocleg, dla Pixara za referki, dla Shalivana za extremalną jazde 150 km/h do domu :D

cały zlot świetny, kupa śmiechu, litry piwa, fajna organizacja, czekam na następny zlot

na koniec prawie sie udusiłem ze śmiechu z powodu akcji w samochodzie z udziałem AGmakontsa i kanapki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka na początek, pierwsze z drugiego dnia ale chodzi o przekaz/motto zlotu

reszta z pierwszego dnia

Interweniujcie w sprawie niepodpisanych zdjęć, nie wszystko mogę sobie przypomnieć. przepraszam jak kogoś nie opisałem wcale lub błędnie.

Reszta w drodze

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff nareszcie w domu :) Pozdrawiam wszystkich uczestnikow zlotu, a szczegolnie Armie i Purple za organizacje i za to ze przyjeli mnie do swojego domostwa :) Buziaki dla was ;). Trzymajcie sie tam i nie pijcie tyle(bezemnie :p)! Powrot byl ciezkiiii ale motyw z kanapką MASAKRA ;)

Piksar- prosze o jakas lepsza fotke z mym udzialem :) Pamiatke chce! Mam nadzieje, ze cos znajdziesz.

Edit- o juz jest fotos :) great!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności