Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Piksar no ale wszyscy wymagacie ode mnie konkretów, no to macie (strzelam godzinę, a wy się męczcie:D), nie no, a tak serio, dosyć trudno mi oszacować, więc wskocz na gg i gadaj co i jak i mniej więcej o której będziecie...

pozdrowionka, podnoście kufel dla ćwiczonka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz stracilem watek , nie wiem czy juz ktos nie podawal jakiegos nr. kontaktowego ? bo wiekszosc ludzi konczy prace pewnie po 17 i ewentualnie kolo 19 dopiero dalbym rade gdzis wyskoczc. Takze jesli mozna to bede bardzo wdzieczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlotpowiadomieniece1.jpg

 

Matys, zaraz Ci podeślę na gadulca kontakcik:)

Kuciel ja Ci dam dresy dopiero...

 

to zależy jakie dresy, bo jak wyjściowe (Adidas, białe) to raczej w dresach :P

 

A co to soboty rozumiem, że przed 18.00 wszyscy uderzają do tego E. A czy wcześniej jakiś pub czy coś jest zaplanowany?

W sobotę PO 18 jest impreza!!! nic nie mamy zaplanowanego wcześniej, jeśli chcecie można razem pójśc np. do McDonalda-coś widzę,że to jakaś maxowa tradycja...

 

OhMyGosh Ale Ty też się wystrój, bo ja nie chcę być jedyną co się wystroiła jak kornik w święto lasu :D

Ps: czy Kuciele i OhMyGoshe idą w piątek na imprę?

 

 

ps: DLA WSZYSTKICH_UWAGA!!! ZOSTAŁY ZMIENIONE PLANY I WSZYSCY STARAJĄ SIĘ DOJECHAĆ JUTRO DO KNAJPY SAMI (bo przyjeżdżacie w różnych godzinacj-nie ma sensu się gdzieś umawiać o jednej godzinie...)

*PODAJĘ JESZCZE RAZ LOKALIZACJĘ:

Wieżyca B-35 Mostu im. Poniatowskiego

przy Wybrzeżu Kościuszkowskim (pod mostem)

strona: http://www.podmosteczkiem.pl/

podmosteczkiemcv8.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!proponuję spotkać się o16!Knajpa mi powiedziała,że dopiero od 16będą mieli wszystko gotowe choć otwarci są od 15...liczę na ekipę z Wrocka że się pojawi o tej godzinie(...;)) reszta niech przychodzi tak jak dojadą do warszawy, albo do knajpy,ale też nie każcie nam na was czekać do rana...

mój nr.telefonu dostaniecie na gg jeśli chcecie-moja komórka się ożywiła:)

pozdrawiam, wyśpijcie się misie i misiowe:)

ps: jeśli ktoś wcześniej to niech mi da znać-mówiłam w końcu o możliwości obstrykania Muzeum Wojska Polskiego czy parku,, ale o 16 na mur beton będę już czekać na was w knajpie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze jestem na liście, można mnie wykreślić, bardzo żałuję że mnie nie będzie, szczególnie jak patrzę ile osób i kto będzie, ale trudno, "życie" jak to mówią, róbcie dużo zdjęć i do zobaczenia przy następnej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...nie lubię odpowiadać na takie posty,mówię "dobrze,skreślę was z listy,nie ma sprawy" itp...a w środku serce się kraje:(

na pocieszenie: a ttaaddeekk zapomniał że wygrał bitwę!!!:D

ttaaddeekk sorry-ale jak tak można? o.0 :D:D:D

pozdrawiam wszystkich gorąco z zadymionej,zaśmieconej warszawy i nie mogę się doczekać kiedy przyjedziecie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OhMyGosh Ale Ty też się wystrój, bo ja nie chcę być jedyną co się wystroiła jak kornik w święto lasu :D

Ps: czy Kuciele i OhMyGoshe idą w piątek na imprę?

 

o nie! ja ide na luzaku zadnego strojenia :eek:

 

a dzisiaj jestem w pracy do 19 i w sobote lece na rano , wiec wpadniemy dopiero na impreze sobotnio-wieczoroną.

 

Ps. i prosze mówić do mnie Marta bo przy tym nicku mozna se język połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co spotykamy sie o 16 : 00 przy metrze w Warszawie tam w centrum i lecimy sobie do pubu tak ? :D

 

Ps. To tak dla jasności się pytam ... :P

 

NIE!!! Pisałam już,że zmieniamy plany, ale rzeczywiście jak dobrze zarejestrowałeś o16:00 wszystko się odbędzie:)

wszyscy na własną rękę dojeżdżają na 16 tu:

podmosteczkiemdc1.jpg

 

 

Taki jest dojazd z centrum:

 

krzyhhwb5.jpg

krzyhhwb5.c189df8846.jpg

Autobusy

Przystanek Most Poniatowskiego 06: autobus nr 185 (w stronę Żoliborza)

Przystanek Most Poniatowskiego 01: autobusy nr 111, 117, 158, Z-1, 602, 605, 610, 614 (w stronę Ronda Waszyngtona)

Przystanek Most Poniatowskiego 02: autobusy nr 111, 117, 158, Z-1, 602, 605, 610, 614 (w stronę centrum)

 

Tramwaje

Chwilowo remont Jerozolimskich pozbawił Wszystkich tej możliwości dojazdu :(

 

 

 

 

 

 

OhMyGosh: dobrze :D

Knysha: You should have a fun with us ;) but THX :)

 

jak już będziecie w pobliżu to sesemsować na wadliwy nr.kom:513-588-338, lub dzwonić pod: 516-044-627, pod którymś będę napewno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbierałem opinie o pod mosteczkiem podobno lipa. jakby co to ewakuujemy się do Szwejka, o 4 powinno się tam znaleźć miejsce.

 

ktoś w centrum się umawia przed 16?

 

Chodziło pewnie o WIERZYCĘ-też jest w baszcie mostu i to straszna lipa i menelownia, "pod mosteczkiem" to jest jedne a fajniejszych,spokojnych kulturalnych knajp jakie znam z dobrą muzyką (od polskich rokowych przebojów po rock&roll,oraz spokojne granie i od czasu jajcarskie przyśpiewki), z życzliwą obsługą i w ogóle domową atmosferką:)

 

 

 

ekipa z wrocka:juz jest okej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plany są na wąku, a na razie jesta=em tak pijana,że nie traffiam w klawisze:D

dobranoc wszystkim pierwszy dzień zlotu był...no cóż zobacztcie na zdjęciach...:D pozdrawiamam:D

jutro o 18:00 w euilibrium czy jak to się wymawia-jest wczśniej na wątq...pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak źle-moderatorzy przyznają się do braku internetu, obudzono mnie brutalnie kopem na grę w łapki(nie chcecie wiedzieć-łapy bolą:D) branoc...:D

edit: kolega Psychu właśnie``wydaje z siebie niezindetyfikowane (trudne słowo:D) dźwięki z siebie przez sen:D ja mało że nie spaliłam swojego kochanego fotela-idę spać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam wam,bo rzeczywiście macie swoje święte zapracowane prawo do nie pamiętania wszelkich rozmów z wczoraj:D

 

Zbiórka:

o godz.17:30 zbiórka na peronie metra "Pole Mokotowskie"!!!

 

impreza w knajpie "Equlibrium" przy Polach Mokotowskich

adres: Al. Niepodległości147 na rogu z Narbutta

stronka:http://www.equilibrium.waw.pl/main.php?e=2

*jeśli ktoś się spóźni dzwonić pod nr.tel:516-044-627

*jeśli samochodem/parowozem/rowerem/motorem/kolejką górską to tu mapka dojazdowa:

knajpaya2.jpg

 

impreza jest całonocna więc szykować siły, brać antykacowe tabletki, łykać olej(też podobno działa;)),wypić barszczyk I wziąść prysznic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności