Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to ja już trzeźwiejsza trochę to się też normalnie wypowiem:)

Dzięki ludziska żeście przyjechali, naprawdę chciałam byście się dobrze bawili!

Niestety pierwszego dnia pan "kierownik knajpky-mimowolny zlotowicz" postawił mi na odwagę seteczkę,więc po wielu wcześniejszych redbullach i późniejszych piwkach skończyło się to zostawieniem was na pastwę siebie na wzajem (mam nadzieje,że nikt nie ucierpiał:D), drugiego dnia za to taki był kac,że żadna ilość piwka nawet mnie nie ruszyła,więc cieszę się że zostałam z wami do końca (jako najtrzeźwiejsza:P) i na szczęście pamiętam wszystko(apropos-czy wy wiecie jak bardzo moderatornia potrafi rzucać mięchem w realu?!:D:D:D)

DZIĘKI DOSŁOWNIE WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE, bardzo chciała się zapoznać z każdym z was i to chyba w mniejszym lub większym stopniu zostało spełnione:)

BYŁO GREAT!!!

 

 

ps:

najładniejsze kwiatki imprezowe:

-"O dwa Klicki-co one pączkują?" (o braciach Klickowych )

-"piękne zdjęcie, nawet w PSie by się tak nie wyciągnęło (o moim zdjęciu robionym przez Piksara)

-"zawsze oceniam dziewczyny po spodzie ich paznokci-tak już mam" (po prostu Leru)

...

jak coś jeszcze macie to piszcie:D

 

poooooooooooozdraaaaaaaaaawiaaaaaaaaam wszyystkiiiiiiiiiiiiiiiiiiich!!!! :*

 

ps: zlikwidujcie mi pryszcza w Psie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehehe :D to ja dodam tylko: "staram się wyzbyć negatywnych cech kobiecych" :D

 

czas na zamianę avatarka - AG : nice photo ;)

 

dodam tylko, że gdyby nie wypas sprzęt piksara to pewnie bym w ogóle nie focił a tak przynajmniej widać trochę mojego pstrykania na forum :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple -> to takie moje zboczenie. Kiedyś słyszałem, że faceci są oceniani przez stan paznokci przez kobiety. Czemu my mamy wam nie robić ręcznych lustracji? ;)

 

Dzięki wszystkim za przybycie. Znanym osobm jak i tym nowo poznanym.

 

psychu -> jestem tak zaskoczony jak i zadowolony z rozmowy o Spider-manie ;) THX!

(- Tombstone!

- nieee Tombstone był taki ciemny

- nie był ciemny, on wysysał życie i był twardy jak skała

- aaa to ten... Moebius

- O! O! no właśnie

- no i jeden odcinek świetnie został narysowany przez McFarlana ;) )

 

tweety -> dzięki za inside information ;)

 

Intoxicate -> O! Tu jest największe zaskoczenie tego zlotu. Jest jedną z niewielu osób, które nie zareagowały na nazwę Nine Inch Nails słowami "Najn co?". Szacun ziąąą!

 

I w ogóle super fajnie było. Ale ludzie! Kto mi wypił 2 (słownie: dwa) piwa. Nie piję, tu chciałem a i tak mi nie pozwolili. Ironia! ;) (o! o! ale Biały Rosjanin jest na prawdę spoko, Dude ma gust ;) )

 

KLICEK KLICEK co czujesz nocując mnie u siebie w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha to ja w takim razie chcę się zatrzymać na tej swojej wiedzy:D

Ludzie,coście się uwzięli na teksty z moim udziałem, była kupa innych tekstów i kwiatków których kompletnie nawet nie słyszałam-dawajcie coś! Chętnie poczytam:D

pozdrawia:)

 

ps: chcę jeszcze pozdrowić wszystkich swoich Noclegowiczó-Krzysiek gfx, Psychu, Krzyhhh-pozdrawiam:)

Krzysiek-nie daruje Ci pokazania pewnej Art galerii, przez Ciebie wezmę się chyba do roboty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero wstałem :P zlot był świetny :) szkoda że chory jestem :/

 

piksar - dzięki za transport

Tweety - dzięki za nocleg :*

pan z pociagu - dzięki za towarzytwo :D

 

kto powie co się dokładnie Oli stało?? :P

 

edit: piksar daj fotkę grupową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy motyw z piksarem i tweetym na wysepce z policja ;)))))))))))))) btw moderacja rzuca miesem ? co to za jakies insynuacje ?! ja tam nic nie slyszalem ;) a wierzcie mi bylo ciezko nic nie syszec ale umowa to umowa ;p ehhh korupcja na max czy de pe el

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^często jak jest głośno,powstaje taki efekt,że nie słyszy się co się samemu mówi...:D:D:D

 

OhMyGosh- Może zamówiłaś to piwo na wynos i szklanek im zabrakło, to do torebki nalali:D Jak się dowiem który to barman to złoję mu d****ko! ;)

 

a o co cho z policją na wysepce? piksar zatrzymał się na wysepce? w krawężnik wiechał? jak się to skończyło? o kurka!-mam nadzieję,że alkomatów nie mieli :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar wymyslil ze chce miec zdjecie jak stoi na wysepce pod mostem i pokazuje palcem ze chce sie z kims zabrac na stopa i mowi "znajac moje szczescie pirwszy samochod jaki przejedzie bedzie nalezal do policji" i nagle przejedzaja paly ;))))))

a co do miecha purple co to za pomowienia ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru -> ekhem, być może to ja zawinełem twoje piwko - pamiętam że usiadłem na chwile w Mode zonie ;) żeby pogadać z Klickiem i Kolosem, przyniosłem browar ze sobą, i postawiłem na stole, ale gdzieś po drodze pomyliły mi się kufle XD i obciągnełem kilka łyków z jakiegoś kufla, dopóki chłopaki mi nie uzmysłowili że mój kufel stoi obok :> No ale to było kilka łyków, nie wypiłem całego browarka :] Ekhem, trochę już nastukany wtedy byłem i wszystko mi się mieszało ;)

 

Tak czy siak będę o tym pamiętał i następnym razem stawiam Ci piwko :)

 

sorry wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomus Ty sie szykuj na integracyjne party w tym tyg :> bys nie musial isc gdzies z rana.

W niedziele o 8 wyladowalem dopiero w mieszkaniu :| naprawde zlocik bardzo wporzo, jak kogos nie bylo ma czego zalowac.

 

Ola sobie skrecila kostke (niby, tak sadzi), imho poszla jej kosc lewego uda :P

 

czas wracac do pracy :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie Reanimatora kim jest Ola pozostało bez odpowiedzi ;)

Witam szanowną gwiadę w skromnych progach mojego wątku:)

Tajemnicza panna Ola jest przemiłą i przeładną osóbką, która znalazła się w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej porze z odpowiednimi ludźmi w odpowiedni sposób i w ten oto sposób dostała się bonusowo na zlot;)

pozdrawiam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Leru viewpost.gif

super odpowiedź purple ;) duzo gadania, 0 konkretów

Tak właśnie zdałam maturę i dostałam się na studia:D

ja też ;)

 

hmmmm... ja w sumie nie wiem kim ona była :D wiem że nocowała ekipe z katowic i że towarzyszyła nam na zlocie :)
Ola nie nocowała ekipy z katowic bo każda osoba z katowic spała gdzie indziej.

z tego co ja wiem to Ola studiuje coś tam, gdzieś tam, i jest koleżanką Shalivana, więc to on bedzie w stanie dać odpowiedź na pytanie kim jest Ola

 

ja jednak myślę że Ola jest kolejną dziewczyną która pojawiła się na zlocie i która zaraz potem stwierdziła że nie chce mieć z nami więcej do czynienia i już się nie pojawi :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sie mylisz, przynajmniej jeśli chodzi o tę część ekipy 3Dmax którą ja poznałem...

A że impreza była długa i zakrapiana... w końcu młodość ma swoje prawa :rolleyes:

Mnie to nie bierze, mam w domu chomika, to pomaga inaczej spojżeć na świat...

Polecam jakieś małe, domowe zwierzątko...

.... może patyczak jakiś albo świerszczyk... :D

 

MCR^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności