Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pikSar:

Ach Hoża-mieszkałam na Hożej...jedna z bardziej znanych oprócz Marszałkowskiej...40lat temu, czy 30 dostać tam mieszkanie to był cud-no koniec offtop Purple!

No więc :

drogo???!!! no juz taniej nie znajdzieta, ale jak chceta mogę zrobic imprezkę nad śmietnikiem-wyjdzie taniej:D

knajpa jest przy polu mokotowskim. Od Hożej trza tramwajem jeden przystanek do metra i metrem do pola mokotowskiego (2 przystanki) oceniam na jakieś 15-18 min drogi na trzeźwo, 20 min po spożyciu (i przystanku na siusiu:D), jak psa wyprowadzałam zajęło mi to ok. 25 minut-więc tyle na 4 łapach:D

 

i mała mapka:

 

mapkama8.jpg

 

 

juz wiadomo? :D

 

co do reszty info, to jeszcze chyba dziś (oni mają cykliczne imprezy, więc jeszcze muszę się dowiedzieć w jaki dzień- poza tym myślicie że pierwszego dnia, czy drugiego główną imprezke robić?)

 

prrr szalony: to chyba byłoby zbyt szalone:D przyjechałoby z 1000 luda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o fakt iż ja np: chetnie bym sie z wami troszke zapoznała w jakiejs kawiarence przed imprezką, czy w ogóle gdzieś, grupki noclegowe też będą musiały mieć chwilkę na integrację i przywóz rzeczy, fotosy też wolałabym na trzeźwo mieć/robić-te artystyczne (nie mówię o imprezowych), a na kacu te wszystkie banały, będą dla nas najzwyczajniej w świecie za trudne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny hektar do tej knajpy, ja myślałem coś bardziej w centrum.

 

Jeżeli chodzi o zabieranie nie wtajemniczonych to warto wziąść pod uwage to że wynudzą się, chyba że o WoW'ie znowu będzie dyskusja;-o.

 

btw: w wawie strasznie ździerają na browarze najtaniej 3,5 niedaleko rynku starego miasta. ale przesądzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale żeby bałaganu nie było i alienacji grupek:

JEŚLI KOGOŚ ZAPRASZACIE TO (oczywiście zgłaszać poproszę!) ALE TEŻ NIECH ONI MAJĄ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z GRAFĄ (TO JEST W KOŃCU ZLOT GRAFIKÓW)

inaczej będzie alienacja, a wasi znajomi nie będą mieli o czym rozmawiać z maxowcami...będzie kiszka...

 

buu.. to nie ja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buu.. to nie ja :(

ale Ty jesteś z maxa;) to co innego,wytrzyj łezki i kup sobie 2KC na zlot:)

Kuciel: TO DAWAJ NA GG: WSZYSCY CO Z WAWKI NIECH DAWAJĄ NA MOJE GG!!!

pozdrawiam :)

 

co do piwka, to najtaniej jest w mordowni na pętli wilanowskiej( 2.50 za lanego browarka, ale niechcielibyście się tam znaleźć- chyba nawet ostatnio ściany wybudowali:D)

co do knajpy i piwka, standartem w wawce jest teraz jakieś 6.50zł, szefuńcio (taki stary znajomy, troszkę i tak nagina zasady, ale utarg musi też mieć) mówił że może być albo 5zł na studenta i 7 na niestudenta, albo 6zł dla wszystkich, albo składkowa suma i dostajemy bony na piwo, przy kasie nie płacisz tylko dajesz bona (np 7bonów na łebka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnosnie knajpy. Wymagany jest jakis konkretny stroj? bo mnie czasem nie chca gdzies wpuscic ;P Zeby nie bylo to dresow nie nosze, ale jakos tak wyszlo ze ludzie krzywo na mnie patrza :)

 

Rozumiem ze piwo dla studenta za okazaniem legitymacji? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam gadali szefuńcie( w sumie to ich jest zdaje się dwóch i jest jeszcze menago) że chyba podczas akurat TEJ imprezy to wystarczy powiedzieć i wyglądać na studenta, co do " selekcji" na stronie napisane jest, że "jest", ale naprawdę nie wpuszczają tylko jakichś kiboli czy łysych bezkarkowców w szelestach i w łańcuchach...;D

a poza tym mówisz że np: Ty na imprezę "grafików" i nie mają prawa Cię nie wpuścić-wszystko jest ugadane- ochroniarz też znajomy i nie debil, ale naprawdę fajny człek, barmani są mili obsługa jest bardzo dobra.

w ramach sali możemy robić co chcemy (np: jeśli ktoś zaśnie pod stołem, to nikt nie ma prawa go wyrzucić- ot poprostu se śpi...itp.;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....załóż czapke skinie, skinie załóż czapkę, kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę...

 

obmyśliłem plan, zwiedzę w końcu Muzeum Techniki - albo Wojska Polskiego, już nie pamiętam bo byłem tam 100 lat temu - to z lądownikiem Hermaszewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale żeby bałaganu nie było i alienacji grupek:

JEŚLI KOGOŚ ZAPRASZACIE TO (oczywiście zgłaszać poproszę!) ALE TEŻ NIECH ONI MAJĄ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z GRAFĄ (TO JEST W KOŃCU ZLOT GRAFIKÓW)

 

 

 

Ej ale ja nic nie umiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka, mam parę przykładowych miejsc na nocleg za 10 euro za dwie noce itp, im więcej ludzi i im większy pokój i im wcześniej się skontakcicie tym będzie taniej!:

http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=4512&fuseaction=hosteldetails

na tej stronce macie dużo hosteli które tak działają, ten przykładowy pokój z tej strony jest w centrum warszawy i niedaleko już wspomnianej Hożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prrr Szalony No ale za tą cenę masz pewniaka, że traktują Cię jak swego, a nie obcego (znajoma knajpka, szef ma do mnie zaufanie) masz luz kompletny, żadne drechy nie wejdą i do nikogo się nie przyczepią, a wszyscy i wszystko jest do Twojej dyspozycji- jak chcesz jakąś muzykę to puszczą itp., w Wawce coś takiego bardzo rzadko się zdarza, to duże miasto i każdego klienta traktują jak obcego...

a taniej takich klimatów też tu nie uraczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja też raczej się pojawię. Nie znam osobiście nikogo z forum ale mam nadzieję że to w niczym nie będzie przeszkadzać :)

Jak ktoś jest zainteresowany to mam wolne łóżko i mogę jakieś 2 osoby przenocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX3qtor- :D :D :D :D

.................

 

Widzę że większość ludzisk pojawi się jednak 29 w związku z tym można przesunąć datę zjazdu, lub umówić się z - wszechkręcącą się fotografią i innymi którzy chcą się pokręcić po mieście już w piątek, a reszcie dać czas do przyjazdu- żeby się biedni nie stresowali, że się spóżniają...:D

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności