Skocz do zawartości

Pojazd 3D: henschel Hs123


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a coś konkretnego szukasz? napisz do mnie jutro na gg jak będę w domu bo dzisiaj jestem na służbie, cos ci podrzuce.

 

nic konkretnego, po prostu wymodelowałbym sobie jakiś samolocik i poćwiczył na nim teksturowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie nie zjedziecie, ale nie podoba mi sie ten szczegulik, chociaż podejrzewam że to zamierzone:

 

detalbg6.jpg

 

edit: byłem w pracy i nie zauważyłem że nie ma obrazka :-)

Jak patrzę na to w domu, to wygląda dobrze (w pracy mam inny monitor, może dlatego), ale chodziło mi o to, że te krawędzie troszkę dziwnie odstają w tym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test śmigiełka...mental. Ciekawe czemu nie chce mi zrobić pełnego okręgu? ma ktoś jakiś pomysł? chyba ze starczy takie..sam nie wiem.

 

A to śmigło to motion blur? Przy dwułopatowym pełny okrąg to mitologia. Chyba, ze światło tak pada, że widać refleksy, ale w większości sytuacji widać cuś takiego jak u ciebie.. Według mnie - zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test śmigiełka...mental. Ciekawe czemu nie chce mi zrobić pełnego okręgu? ma ktoś jakiś pomysł? chyba ze starczy takie..sam nie wiem. materiały i niebo wciąż robocze, ot zeby cos było. pzdr!

 

czesc Wojtek

 

wartosc 'motion segments' albo 'frame segments motion blur' - nie pamietam dokladnie jak to sie nazywa w mentalu, w kazdym razie teraz masz ta opcje ustawiona na 1, zmien na 8 i bedzie ladny motion blur na smigle, obrazek ponizej ilustruje dzialanie tej opcji

 

ps, mowimy o 'object motion blur', tak dla scislosci.

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności