Skocz do zawartości

Silver Award: Maszyna do mieszkania


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-11-01-144815_g.jpg

 

Witam wszystkich.

Chciałbym się podzielić z wami swoją ostatnią nie komercyjna scenką. Praca jest moja wizją nie poprawnej architektury , anarchii budowlanej i zarazem poszukiwaniem wyższości formy nad treścią.

Ze względu że jest tak ponura pogoda w Warszawie to klimat próbowałem uzyskać podobny

 

Wiem że jest sporo błędów i nie dociągnięć, lecz chyba nigdy nie istnieje skończony obraz i ja zapewne też mógłbym robić ta scenkę jeszcze kilka miesięcy lub lat. Proszę was o krytykę i wytknięcie błędów, informacje te będą mi zapewne pomocne w dalszym rozwoju.

 

 

duży obrazek http://img267.imageshack.us/img267/7463/g1000qz0.jpg

 

Pozdrawiam i kłaniam się wszystkim wymiataczom.

 

3ds max+ivy generator + vray+photoshop

sorry za błędy jestem dysgrafikiem, dyslektykiem i ogólnie dys...

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.

Chciałbym się podzielić z wami swoją ostatnią nie komercyjna scenką. Praca jest moja wizją nie poprawnej architektury , anarchii budowlanej i zarazem poszukiwaniem wyższości formy nad treścią.

Ze względu że jest tak ponura pogoda w Warszawie to klimat próbowałem uzyskać podobny

 

Wiem że jest sporo błędów i nie dociągnięć, lecz chyba nigdy nie istnieje skończony obraz i ja zapewne też mógłbym robić ta scenkę jeszcze kilka miesięcy lub lat. Proszę was o krytykę i wytknięcie błędów, informacje te będą mi zapewne pomocne w dalszym rozwoju.

1g500qh0.jpg

 

duży obrazek http://img231.imageshack.us/img231/8607/1gxh2.jpg

 

Pozdrawiam i kłaniam się wszystkim wymiataczom.

 

3ds max+ivy generator + vray+photoshop

sorry za błędy jestem dysgrafikiem, dyslektykiem i ogólnie dys...

 

 

Witaj w klubie then :D ja też xD już zapomnialem jak się mama piszę :P ( w uk siedze) ale pozatym to mi się bardzo podoba... realistyczniie ladnie 4**** odemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze.

jestem bardzo zadowolony że są pozytywne, czekam też na krytyczne uwagi.

 

Aniu ten ludzik (czyli ja ) to taki stempelek, który nie musi każdemu pasować jak i nie z każda pracą się on komponuje. jak dorosnę to go zmienię :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :)

Chcialem skonmentowac, wytknac wszystkie bledy, ale mysle ze tym razem sie wstrzymam, poniewaz pracka jest w pewnym sensie tworcza, anarchiczna i chyba tak mialo byc. Skupie sie bardziej na bledach rażących mnie niż technicznych, tzn nie bede przywalal sie do wszystkiego :)

 

+ Podoba mi sie kreatywnosc

+ ciekawe okna

+ ładna kolorystyka

 

- dziecko wklejone z fotografii na dole po prawej, zle wyciete ze zdjecia z jakas reka dodatkowa (?) jakby ktos go lapal. Dopracowalbym to albo dalbym tylko kontury postaci w to miejsce.

- troche mnie razi brak jakiegos detalu przy rurze w rogu po prawej u gory, poniewaz wszedzie indziej jest wszystko w miare dopracowane i ona sie rzuca w oczy.

 

Wiecej bledow nie wymieniam :) Pozdrawiam i gratuluje fajnej pracy.

Pozdr.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dzięki za komentarze i chyba zmienię „ludzika” lub zastanowię się nad usunięciem.

 

SWRSC – jak najbardziej zgadzam się z krytyką, a lewitacja najbardziej jest widoczna przy hakach od izolatorów liniowych.

 

errOe- przekonałeś mnie ze rury wyglądaj trochę łyso i dzięki za zrozumienie mojej scenki.

 

Kędzior - http://img128.imageshack.us/img128/8794/scrda3.jpg screen z siatką. Słabo ja widać bo jest dużo drobnych elementów

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności