Skocz do zawartości

Obiekt 3d : Space will kill u


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe no to jak ma być coś nowego to ja widzę pierwszy post Artiego, który nie jest pytaniem.... pzdr ;)

 

Hehe :P Kto pyta nie błądzi, a poza tym te tekstury mnie wnerwiają, więc je rzcuą, a i działa tu system. Ja pytam, wy odpowiadacie odpowiedziami psychotroponistycznymi. I jestesmy kwita ;D

 

a poza tym :

 

to jest juz nudne -_-

zacznijmy cos nowego

 

a i co powiecie o moim avatasrtku?? :P to moj dzisiejszy model xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajna txt, choć mam jedną uwagę, mianowicie (to naprawdę szczegół więc jak coś to można ten komentarz pominąć) wcale nie jestem pewien czy na owiewce było by widać szczegóły hud'a...

A co do modelu to zrobił bym coś z tym płaskim dachem ;)

 

A co by się nie wybijać i by tradycji stało się zadość:

Model może nic... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ych no texturka ładna model też, mi się podoba :) ... ale czemu nie ma ani bumpa ani speculara ani reflexa...? dawaj dawaj.. to chwila roboty;] po 10-15 min tweekowania w ps a będzie o wiele ładniej wyglądać;] przecież są gry które obsługują te filtry;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, sicksicksick wystarczy że przeczytasz 2 posta, następnie pomnóż go przez 20, reszta jest nieważna :P Ładny model, nie mam do czego przyczepić.
...ale txt pierwsza klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Fajnie było ale myślę, że wystarczy. Posty poszły do kosza. Koniec offtopów i powtarzania w kółko tego samego zdania. Wątek jest sprzed 2 lat. Nic nowego już nikt nie doda. Kolejne posty ze spamem i w stylu "model nic specjalnego ale tekstury pierwsza klasa" nagrodzimy stosowną i słodką nagrodą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności