Skocz do zawartości

Max Payne: The Movie


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Daje tutaj bo "Mam Newsa" nie pasuje.

 

Nie wiem ilu fanow Maxa Payne'a jest na tym forum, ale ja z namietnoscia przechodzilem po kilkanascie razy kazdy etap tej historii i chcialbym w koncu ozbaczyc film (ktory mial byc nagrany po pierwszej czesci gry).

 

Czy ktos wie cos wiecej na ten temat? Hitmana zrobili, ale mi gra nie zrobila. Pojde do kina zeby tylko obejzec (bo trailer fajnie sie zapowiada).

 

Ale co z MP???

Generalnie w necie tego pelno ale ciezko rozroznic filmy na real-trailers i fan-art.

 

Znalazlem trzy:

http://youtube.com/watch?v=USmzdZscTyc&feature=related

http://youtube.com/watch?v=b8DqR3_aL7Y&feature=related

 

Ochoczo poprosze zeby zrealizowali pierwszy film z efektami drugiego. Trzeci wydaje sie nijaki. A osobiscie boje sie ze trzeci to juz oficjalne przecieki. Ale... nie wiem nic, licze ze ktos wie cos wiecej.

 

Sa tutaj fani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Maniacy. :] Ja tylko fanem jestem, ale nie ulega wątpliwości, że Max Payne to genialna gierka i zasługuje na dobrą ekranizację. Wydaje mi się, że powyższe linki to ściema, zwłaszcza, że widziałem tam fragmenty amatorskiego (ale całkiem udanego) filmu Max Payne - Hero.

 

Ten mi wygląda na bardziej prawdziwy:

- więcej rozwałki i więcej kozactwa. Boję się żeby filmu nie wyprali z brutalności, tak jak to mają zrobić z Hitmanem.

 

UPDATE:

http://www.filmweb.pl/Mark+Wahlberg+zostanie+%22Maxem+Paynem%22,News,id=38717 - można chyba im uwierzyć

 

Widział ktoś może ten film:

http://www.filmweb.pl/Max+Payne++Payne+%26+Redemption,2006,o+filmie,Film,id=292967 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mi wygląda na bardziej prawdziwy:

http://www.youtube.com/watch?v=XPAjQ...eature=related

o-o chyba najlepsza z tych wszystkich! tylko czemu nie noir jak cala gra?

 

wlasnie nie, a linkowalem powyzej

a pamieta ktos maxeda ?
max editor czy cos innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: Ta. Chyba, że coś innego :).

 

Troszkę się bawiłem dwójką, ale nic konkretnego z tego nie powstało. Fajnie się modowało grę, można było szybko i przyjemnie edytować poszczególne stałe, co dawało fajne efekty np.: superwolny bullettime ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamieta ktos maxeda?

dzięki niemu zainteresowałem się 3d :)

 

jestem fanem, maniakiem wręcz. ALE... tylko części pierwszej maxa. druga mi się nie podobała od samego początku do końca. zmiana twarzy bohaterów ( porażka!), jakieś udziwnienia typu kałach czy mp5 które mi do maxa wogóle nie pasują, typek w stroju kapitana pałkarza z bombą, max znowu w policji, jakis przez to klimat nie ten... dla mnie istnieje tylko jedynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę nie grałem, ale o jedynce mogę się wypowiadać tylko w superlatywach. Klimat genialny w swojej prostocie. To była jedyna gra w której nie sugerowałem się w ogóle grafiką, bo gameplay i fabuła nadrabiały.

 

PS. Ekranizację powinni powierzyć portalowi max3d.pl i tym samym wybrać stąd aktorów, to na pewno byłby udany film ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne...Ta gra to cudo. Uwielbiam. Dla mnie max pod względem fabuły, grywalnośći i całej reszty chyba juz zawsze będzie zajmował nalezyte pierwsze miejsce. Tylko, że ja W przeciwieństwie do Valery'ego wolałem 2-ke. Sposób w jaki przeładowywał broń...mniam ;)

 

O ekranizacji jest mowa już od momętu gdy pierwsza gra ujrzała światło dzienne. Ale dopiero niedawno pojawiły się jakieś konkretne informacje (podobnie jak w sprawie ekranizacji Dragon Balla, która ma ponoć trafić do kin w przyszłym roku).

Ciekawe jak twórcy gry będą chcieli oddać klimat filmu. Moż zasugerują się tymi "komiksowymi" wstawkami i pójda w tę strone podobnie jak twórcy "300-tu" czy "SinCity".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na fajny Film...ale...gdzie w tym trailerze jest Max Payne...Mi to wygląda na kolejna część "Constantina". Co to niby ma byc to ze skrzydłami...Max chyba walczył z mordercami swojej zony i dzecka i z bezsennością...a nie z Szatanem o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to niby ma byc to ze skrzydłami...
fallen angels? zaczekaj na to co przyjdzie, bo obejzales tylko urywek, pewnie jakis film po dragach typu Valkyr

Ludacris-Jim Bravura (jeśli mnie pamięc nie myli to ten gruby szef policji)

to już przegięcie

i byl bialy

 

04122401.jpg

Ludacris%20l.jpg

 

 

ale w trailerze jest jakis bialy grubas, co z nim?

bravura.jpg

 

do tego Nelly FUrtado

Edytowane przez illy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności