Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Morte

łe ale nieanatomiczne, obojczyki zrośnięte, kark to chyba miał dwa razy skręcony...

 

do d**y

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacenty bryla w porzadku- broda mi tylko niepasuje , detal tez daje rade- moze zbyt jednolity, dawaj dalej, cwicz bedzie git:-)

odemnie z 3h sprawdzian czy skilla niestracilem, o ile kiedykolwiek go mialem:>

edit: widze ze bryla zjebana w paru miejscach ale tak to jest ze speedami gdy sie za szybko w detal wchodzi

 

96030794lf4.jpg

 

73283063tg4.jpg

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirian:

A ten dalej swoje:D

 

Ciałko fajne, ale ten łeb jednak mi nie leży.

Rozumiem zamysł, ale fajniej by wyglądał taki z mniejszą głową jak dla mnie.

Albo mniej masywna szyja, a większe zębiszcza...

 

Jacenty:

Bardzo fajna głowka, ale mi trochę nie pasuje coś:

goblinyr9.jpg

1. symetria ble

2. płaskie te elementy, brwi or something...

3. nieładnie wygląda dolna wara

4 i 5: dziwnie wygląda, nieatrakcyjnie, to samo zastrzeżenie miałbym do brody..

 

pozdrawiam!

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levus i kirian to taki spidzik w sumie sam sclupt 4 h , base pyknolem w 2h (razem 6 h) i pewne rzeczy zemscily sie przez to ze sie nie pierdzielilem.Mozna by to podkrecic wszystko ,ale chyba zrobie inaczej i jutro pobawie sie dispelcmentami i rednerem .JAk bedzie mi cos fajnego renderzylo sie to chyba pociagne cala postac od poczatku.Aha mi broda sie podoba :P

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale rendering bardzo brzytki:P

Rozwiniesz proszę nieco?

(znaczy to pytanie nie miało brzmieć zjadliwie, ciekawym czemu brzydki bo tak sobie experymentuję ostatnio z dofem i wogóle róznymi cudami..)

 

Bo mi osobiście bardziej prezentacja modelu podchodzi niż sam model, który pewnie mógłby być dużo bardziej przemyślany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie podoba mi sie i coz tyle moge powiedziec. moze za duze ziarno, moze za duzy" bloom" ,za mala ostrosc( glebia ostrosci zle ustawiona powina byc cala glowka wyostrzona a nie tylko sam dziob ).ten zolty dziob ostro gryzie sie z czerwonym cialem.wyglada jak pomalowany farba plakatowa w najmniejszym stopniu nie przypomina faktury dzioba.no nie wiem takie sa moje odczucia jak mi cos nie lezy to mowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex3, obawiam się, że za szybko wchodzisz w mały detal, najpierw bryła, a ta tu jest mało atrakcyjna.

 

U mnie nie lepiej, takie coś mi się przytrafiło dziś, jeszcze nie poustawiane do końca.

Może by tak się przyłożyć...i noise noise noise!

(a, zainspirował mnie Jacenty i jego uszaty;) )

194b9b8487e6aeee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wiem o tym Levus :)

Ale ja już tak mam, pewne rzeczy po prostu muszę wydłubać na wyższych subdivach.

Ale dużo skaczę po subdiv levelach i przeważnie w połowie ustalam ostateczny kształt bryły.

Twój hm... goblin jest fajniutki, popraw podbrzusze i mięśnie szyi i będzie gut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, przyznam się, że nie znam zacnego jegomościa;) ale fajnie, że ten tu do czegokolwiek jest podobny, to już połowa sukcesu:) a teraz to tak wygląda, niestety więcej na dzisiaj nie zrobię, człowiek też musi czasem spać. jutro postaram się go dokończyć3dc95425cd40a077.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

konkrecik, choć z ustami coś nie teges chyba...

Ślicznusi materialik tak btw. Mozesz się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Heh dzięki chłopaki, nie spodziewałem się. No i front, pierwszy raz- idę to opić:D:P

 

Co do pytań o czas- Model wizza jest dużo bardziej dopieszczony niż mój, a co do mnie to no.. nie mierzyłem ale uczciwie mogę powiedzieć że w granicach od 1,5-2, no 2,5 godziny bym sobie dał.

A co do bazy to hehe niezbyt lubię z-sfery wiec na szybko pociąłem i poextredutowałem cube'a.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności